Skocz do zawartości

Cloudchaser


Cloudchaser

Recommended Posts

Witam bardzo serdecznie wszystkie kucyki. :twilight2:

Chcę poprowadzić pogawędkę o kucyku, który jak już widzieliście, znajduje się w tytule, czyli o pegazicy Cloudchaser.

Możecie pisać co myślicie o niej, czy w odcinku "Hurricane Fluttershy" wykazywała jakieś cechy charakteru i co sądzicie o jej wyglądzie, co może znaczyć jej Uroczy Znaczek. Dla chętnych i kreatywnych polecam napisanie może jakiejś krótkiej historii o Cloudchaser.

Pegazica chwyciła mnie za serce. Do tego stopnia, że postanowiłam założyć jej nieoficjalnego avatara na tym forum. :fluttershy4:

Do dzieła kucyki!

Link do komentarza

Już jest chyba temat o Flitter i Cloudchaser.

Ja widziałem ją tylko w odcinku "Hurricane Fluttershy" i szczerze nie ma o niej za dużo informacji, nie ma za co ją lubić

Ojej, był już temat ... musiałam nie zauważyć :flutterblush:

Jest mnóstwo ff z nią, warto poszukać i poczytać. Poznająć jej charakter z różnych opowieści można ją polubić. I wg mnie jej wygląd też jest fajowy.


Być może stylistka, być może nie. Kto wie ...

Stawiałabym jednak na takie ciekawe ułożenie fryzury z powodu szybkiego latania, coś jak Wonderbolts.

Link do komentarza

Mnie zastanawia czy od zakładania takich tematów nie powinien być avatar owej postaci?

Nie. Wyobrażasz sobie sytuację, w której żeby pogadać o jakiejś postaci trzeba powołać jej avatara?

Wiem jedno, Frifrak jest nią zauroczony, jest na 40% jego rysunków. Mi osobiście podoba się ta fantazyjna fryzura i wymowne imię.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Uwielbiam i ją i Flitter, Flutterka na pewno nie ma żalu że się z niej trochę naśmiewały :fluttershy2: Cloudchaser jest bardzo ładna i oryginalna, podobnie jak 2 inne klacze z tego odcinka, mam na myśli Flitter i Blossomforth, wszystkie coś wyróżnia, Cloudchaser ma śliczną, nie spotykaną fryzurkę, Flitter kokardkę, a Blossomforth śliczne oczy, pegazy z tego odcinka ogóle mi się podobają :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...