Skocz do zawartości

Ogłoszenia ogólne


Gość Angel Wing

Recommended Posts

Gość Angel Wing

Tu będą zamieszczane ogłoszenia ogólne oraz informacje o radiu.(tamten temat przez przypadek wykasowałem...)

No to na początek ogólne informacje:

I. Radio przestrzega tego samego regulaminu, jaki jest na forum.

II. Jak na razie jest troje prezenterów ale jest zorganizowany nabór. Wszystkich chętnych proszę o napisanie podania do mnie, w którym uwzględnione zostanie jaki rodzaj kucykowej muzyki będą puszczać i ogólne informacje o userze oraz 30 minutowe demo audycji.

III. Ramówka radia jest dostępna w dziale. Jeśli ktoś nie wie kto będzie grał w dany dzień to może się tam ze wszystkim zapoznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angel Wing

Dzisiaj do naszej małej ekipy dołączył Amolek. Brawa dla niego i życzmy mu aby jego audycje były tak samo fajne jak wszystkie.

Mniejszym razem z tą informacją zamykam nabór tak wiec proszę nie słać mi już żadnych podań itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Angel Wing

Jako, że Amolek nie ma czasu to zwolniło się jego miejsce i możecie znów wysyłać mi podania. Pamiętajcie, że podanie powinno zawierać:

  • Opis audycji (tzn co dokładnie będzie grane bądź o czym bedzie mowa)
  • Godziny w jakich jesteście dostępni.
  • Tekst, który mnie do was przekona.
  • 20 minutowe demo przykładowej waszej audycji.
Nabór trwa do dnia 24 listopada b.r. Tak więc nawet jak kogoś już wybierzemy to nadal będzie można słać zgłoszenia ponieważ nikt nie mówi, że musimy dodawać do naszej ekipy tylko jedną osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zmiany,Zmiany, Wiele zmian:

Na początku radio przechodzi remont, ponieważ podjęliśmy współprace z

WOLFSERV.pl (Decaded i Skatu).

Co nie oznacza, że nabory się skończyły, wciąż czekam na wasze dema.Podsyłajcie tutaj: rekrutacja.

Na forum mogą być małe problemy z osłuchaniem dlatego odsyłam was do tej strony gdzie będziecie mogli bez problemu słuchać audycji:

Radio

To tyle na dzisiaj do zobaczenia potem

-Sakadetsu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam Wszystkich!

Uprzejmie pragnę poinformować o zakończeniu rekrutacji.

Do naszej ekipy dołączyły:

Bellamina & Dizi

Serdeczne gratulacje!

Informacja techniczna:

Od przyszłego tygodnia startujemy z ramówką.

Raz w tygodniu będzie "Wieczór z Fanfikami". Kiedy? Wybór należy do Was!

Zapraszamy do głosowania w ankiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie.

Wysłałem Sakadetsu na urlop, więc muszę przejąć jego obowiązki.

Zacznijmy więc...

Kilka ważnych informacji:

Powstały dwa bardzo przydatne tematy. Regulamin wysyłania pozdrowień do radia oraz miejsce, w którym zgłaszacie wszelakie błędy lub problemy z radiem.

Kontynuując:

1) Radio ponownie otwiera nabór. Szukamy ludzi, którzy:

  • Są kreatywni,
  • Umieją poradzić sobie ze stresem,
  • Mają masę randomowych pomysłów,
  • Lubią gadać dużo i z sensem,
  • Mają przynajmniej dwie godziny czasu w tygodniu,
  • Posiadają łącze o minimalnej przepustowości 512 KB/s,
  • Umieją pracować w zespole,
  • Mile widziany mikrofon.

    Zgłoszenie proszę przesłać na prywatną wiadomość do mnie [CLICK]
    Zawierać ono musi:

    • Twój wiek, imię oraz nick na forum,
    • Ilość wolnego czasu w tygodniu oraz dni, w które chciałbyś/chciałabyś nadawać,
    • Czy posiadasz mikrofon?
      (Jeśli tak, nagraj swój głos i dołącz link do pobrania go. Nagranie musi mieć minimum 5 minut długości)
    • Kilka propozycji na "rozbudowę" radia (maksymalnie trzy opcje),
    • Krótki (Max 5 zdań) list motywacyjny, dlaczego mamy wybrać akurat Ciebie.

    Podanie nie musi trzymać się sztywno podanego szablonu. Liczymy na Waszą kreatywność :)

    2) Powstaje oficjalna strona radia, na której będzie można porozmawiać z prezenterem, głosować w Top15 utworów, oceniać prowadzących oraz pobrać mobilną aplikację na telefony.

    Tak, dobrze przeczytaliście. Tworzona jest aplikacja mobilna, która pozwoli słuchać Wam radia bez potrzeby uruchamiania przeglądarki w telefonach.

    Więcej informacji na ten temat już niedługo...

    3) W planach mamy poprowadzenie różnej maści eventów.

    Pierwszym z nich będzie coś w stylu karaoke, lub jak kto woli - Śpiewać Każdy Może.

    Zwycięzca otrzyma swoje pięć minut na antenie, lub wybierze dowolną playlistę, którą puści jeden z prezenterów.

    Kiedy ten event?

    Planowany jest na nadchodzący tydzień. Wszystko zostanie ustalone jutro a Wy otrzymacie stosowną informację :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kochani!

Mamy dla Was niestety bardzo smutną wiadomość.

Nasza radiowia rodzinka od dziś liczy dwie osoby a nie pięć. Czemu? Spowodowane jest to tym, że niestety obijali się oni i nie nadawali umówionych audycji. Przez co cała ramówka się posypała.

Dlatego też wraz z Decadedem doszliśmy do wniosku, że muszą oni zostać wydaleni z ekipy. Jest nam przykro z tego powodu, jednak wyjścia innego nie było.

Zatem Bellamina, Dizi i Sakadetsu od dziś nie należą już do ekipy radia.

Osoby, które zgłosiły się wcześniej nie pozostają bez niczego. Jeśli nadal chcecie zostać prezenterem to proszę o wysłanie informacji do mnie albo do Decadeda.

Serwer był przenoszony, więc nie mieliśmy możliwości rozważyć konkretnie Waszych podań. Liczymy, że nie straciliście werwy i jesteście tak kochani by nam to wybaczyć.

Pozdrawiamy,

Hayate i Decaded

~Edit by Dec:

Hai!

Jak już pewnie słyszycie, mamy gadane w radiu!

Pomóżcie Hayate w wyborze tego, co powinno być poruszane na jej audycjach.

Zapraszam serdecznie tutaj.

Naszej kochanej prezenterce, przyda się również mała pomoc w wyborze playlisty.

Na co czekacie? Piszcie tutaj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie!

Kilka spraw organizacyjnych:

Obecna ekipa to:

Decaded (Techpriest) - Zajmuje się stroną techniczną. Do niego zgłaszamy błędy i propozycje dotyczące radia.

Black Hayate - Prezenterka. Ma gadane i ją kocham :rainderp:

Smok Stachul - Prezenter. Chyba nie trzeba go przedstawiać :rainderp:

Celestor Quartcente - Informator. Dostarcza nam potrzebnej wiedzy o działach i tym, co dzieje się na świecie. Dodatkowo przynosi kawę i ciasteczka.

Jeżeli chcesz dostać się do radia - nie czekaj! Rekrutacja cały czas jest otwarta. To już ostatnie dni na zgłoszenia!

Jeden ze słuchaczy stworzył dla nas aplikację mobilną na system Android. Oddam mu głos:

Witam,

napisałem skromną aplikację do słuchania radia EQUESTRIA.fm na urządzeniach android. Nic wielkiego, ale ułatwia życie ;)

jybLpy0.png

Aby zainstalować aplikację, należy w urządzeniu zezwolić na instalację spoza marketu (Ustawienia > Zabezpieczenia).

Wszelkie nieprawidłowości w działaniu zgłaszajcie mi.

Aplikację można pobrać tutaj

Natomiast wszelakie podziękowania i pytania dotyczące jej, kierujemy do Stica.

Zapraszamy do testowania!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hai misie!

Zawsze na mnie spada ogłaszanie smutnych wiadomości...

Jeśli ktoś nie słuchał dziś radia to niech wie, że Decaded jest na urlopie. Dziękujemy mu serdecznie za wszystko co do tej pory zrobił dla radia.

Oczywiście nabory wciąż trwają, więc pamiętajcie, że możecie słać swoje podania do mnie bądź Stachula.

Phinbella znajduje się teraz na tygodniowym okresie próbnym. Po wysłuchaniu jej audycji bardzo proszę o przesłanie opinii na ten temat. Bardzo nam pomożecie w decyzji.

Potwierdzam ~Stachul

Pozdrawiamy,

Hayate i Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi mili,

drobna informacja.

W celu łatwiejszego aktualizowania playlist przez nas, wpadliśmy ze Stachulem na pomysł, że moglibyście robić nam paczki z muzyką. Wrzucać gdzieś na jakiś hosting i nam wysyłać linki na PW.

Wiemy, że to trochę pójście na łatwiznę ale ułatwi to nam pracę.

Pozdrawiamy serdecznie,

Hayate i Stachul

Super edit!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dobre informacje! Wreszcie...

Do naszej radiowej rodzinki został przyjęty Kajko! Mam nadzieję, że jego audycje przypadną Wam do gustu i będziecie go chętnie słuchać.

Oczywiście nabory wciąż trwają! Nie bójcie się wysłać nam swoich podań i dem.

Pozdrawiamy serdecznie,

Hayate i Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija okres próbny naszej kandydatki - Phin. Aby nie było, że nie dotrzymuję słowa, do jutra (godziny 17) przyjmuję na moje PW Wasze opinie na temat Phin i jej audycji. Decyzję o tym, czy Phin powinna zostać przyjęta, podejmie Hayate... jest to spowodowane pewnym układem między mną a nią. Ja jedynie przedstawię jej Wasze opinie i ewentualnie rozwieję wątpliwości.

Tak więc ślijcie PW i piszcie! Czy Phin ma zostać przyjęta? A może jednak nie?

Pozdrawiam Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tą złą, niestety... albo nie :megusta:

Misiaki, muszę Wam ogłosić, iż Phin nie dostała się do radia. Oczywiście wraz ze Stachulem długo nad tym dysputowaliśmy. Wasze opinie bardzo nam pomogły.

Nabory cały czas trwają. Ślijcie do nas swoje dema i podania. Z niecierpliwością czekamy.

Pozdrawiamy serdecznie,

Hayate i Stachul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Misie, misie, misie!

 

Mam dla Was świetne ogłoszenie!

Znaleźliśmy sobie nowego cud, miód technicznego!

 

Został nim mkr!

 

To mnie tak cieszy jak Stachula, bo mkr ponoć przypomina mu ojca :ming:

 

 

 

I dodatkowo:

 

Mamy player gotowy tylko czekamy aż zostanie umieszczony na forum :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie!

 

W związku z coraz bliższym startem Radia Yay, postanowiliśmy ogłosić poszukiwania na wolne miejsca do prowadzenia audycji.

Jeżeli uważasz że nadajesz się do tego i spełniasz wymagania które zostaną przedstawione niżej to serdecznie zapraszamy!.

 

Poszukiwania odbywają się w 3 etapach.

 

Etap I.

Zgłoszenie się pod adres mail [email protected] wraz z przesłanym plikiem dźwiękowym w którym przedstawiacie kilka słów o sobie, dlaczego chcieli byście prowadzić audycje w radiu fandomowym oraz jakie audycje chcieli byście prowadzić.

 

Etap II.

Krótka rozmowa na wybranym komunikatorze głosowym oraz wstępne ustalenia współpracy oraz software'u na jakim działamy..

 

Etap III.

Próbna audycja Online.

 

Wymagania jakie chcielibyśmy abyście spełniali to:

 

- Dobra dykcja

- Miły w odsłuchu głos.

- Dyspozycyjność w godzinach 16-20

- Dodatkowe informacje o planowanych wyjazdach lub terminach zajętych.

- Własny pomysł na audycję mile widziany.

- Wiek, powyżej 16 roku życia.

 

Pomysł na własną audycje jest dodatkowym atutem w procesie rekrutacji, Jednak z racji częściowego zapełnienia ramówki, niektóre pomysły mogą się pokrywać, w takim wypadku można przygotować dla siebie więcej niż jeden możliwy temat na audycje.

Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pytania lub coś nie jest dla niego zrozumiałe to również zapraszam do kontaktu

pod mail [email protected]

 

Pomóż nam rozwijać fandom oraz miej przy tym sporo zabawy!

 

Pozdrawiamy

Radio Yay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...