Skocz do zawartości

Pixel art - czyli beztalencie FaithFire robi kwadratowe obrazki.


FaithFire

Recommended Posts

Witajcie!

Tworzę w... może to zabrzmieć śmiesznie Minecrafcie obrazki, czasami awatar jakiś lub logo dla kogoś. A gdy nie mam co robić to wrzucam sobie jakieś zdjęcie lub z głowy robię takie obrazki.

Małe przykłady:

Zamówienie Dallak

Piła Pinkacza

Pinkamena

04.2013

Twilight - Przekleństwo Discorda dla Dallaka

Green Timid dla Posealora

OC WaveX

Link do dA - http://xxfaithfirexx.deviantart.com/

Tak przyjmuję zamówienia. Nie mam wymagań co do nich, wystarczy tylko przesłać co ma być, załączyć obrazek albo co innego.

Tylko nie przesadzajcie nie jestem wszechmogący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Ok wróciłem po ogromnej przerwie, nie wiem kto za mną tęsknił, prawdopodobnie nikt.

Wbrew temu co napisałem w powodach nieobecności prace nad aktualnymi projektami nie zostały wstrzymane do końca, wchodziłem i niczym jak Leonardo Da Vinci dodawałem nie raz tylko jeden szczegół. Aktualnie skończyłem OC Posealora i dzisiaj zamówienie Dallaka dzięki WaveX-owi którego wiadomość odczytałem pół godziny temu. Dzisiaj dodam właśnie to coś, ech szkoda tylko że to nie jest to czego oczekiwałem.

PS. Za czas produkcji opieprzajcie mnie do woli bo mi się należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władza wyższa (czyt. rodzice) zabronili mi korzystać z komputera do celów rozrywki tzn. gier itd. Dodatkowo jak na herezję totalną przystało jako grę uważają również Minecrafta - dla mnie to narzędzie ale trudno.

Arty zostaną zrobione w Weekend ale postaram się jeszcze przeprowadzić debatę na temat Minecrafta i może uda mi się robić również w tygodniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...