Jump to content

Dekrety Luny - ogłoszenia działowe


Spoiler Cat
 Share

Recommended Posts

A więc Regnum Lunae doczekało się dużych zmian.

Kuoth został regentem, a ja avatarem. Spodziewajcie się odświeżenia działu, nowych pomysłów, innego podejścia do prowadzenia działu i paru innych rzeczy.

Zajmie to dużo czasu nim dział uzyska taki kształt, jaki spróbujemy mu nadać, ale wierzę, że uda nam się przywrócić mu blask razem z Wami, zwykłymi userami. Lukiner stworzył fantastyczny dział i za to bardzo mu dziękujemy.

Dołączona grafikaLink to comment
Share on other sites

 • 1 month later...princess_luna_wishes_you_merry_christmas

Z okazji trwających Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2013 Roku chcieliśmy rozkazać życzyć userom wszystkiego najlepszego. Niech ten wyjątkowy okres radości, szczęścia i miłości będzie dla nas doskonalą okazją do zatrzymania się w pędzie nowoczesnego świata i dostrzeżenia tego wszystkiego, co ucieka nam na co dzień.Dobry wieczór.

W te piękne grudniowe noce, jak co roku będziemy mieć okazję do obchodzenia świąt. Mamy nadzieję, że niezależnie od wszystkiego będziecie mieli okazję spędzić je z bliskimi przy wspólnym stole. Obyście znaleźli czas zarówno na dobrą zabawę jak i refleksję nad wieloma ważnymi sprawami, takimi jak wartość rodziny i przyjaźni w waszym życiu. Pamiętajcie, że pieniądze są tylko środkiem do celu, a nie celem samym w sobie. Nie zapomnijcie także o tych, którzy święta spędzą samotnie, lub nie będzie ich z nami.

Chcieliśmy po prostu życzyć wam tego, czego sami chcielibyście najbardziej. Oprócz tego wspaniałej atmosfery, pełnej zrozumienia, fantastycznych prezentów otrzymanych i tych wręczonych, siły by z optymizmem przetrwać do następnych świąt. Wypijcie za zdrowie, a całą resztę bierzcie z życia, ale tylko to co jest naprawdę cenne, i dbajcie o bliskich, oni są najważniejsi.

Przede wszystkim szczęścia swojego, rodziny i przyjaciół!

Arjen & Kuoth.
Regnum Lunae

Edited by Sosna
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Nagroda/Award
Z dniem dzisiejszym z pomocą administratorów technicznych wprowadziłem nagrodę (tzw. award) do bazy danych. Nazywa się "Przyjaciel Luny" i w profilu zdobywcy będzie oznaczana takim symbolem:

TvOzaom.png?1?7431

Jak ją zdobyć?
Trzeba mieć duży wkład w życie i rozwój Regnum Lunae. Zwycięstwa w konkursach, quizach, eventach i zabawach oraz masa postów wnoszących wiele do tematów zwiększają szansę zdobycia takiej nagrody.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
 • 1 month later...
 • 3 weeks later...

Witajcie!

 

Trochę późno, ale informuje o zmianach składowych w Regnum Lunae.

 

Od jakiegoś czasu moim regentem jest EverTree, teraz dołączyła do niego Nocturnal Light.

 

Oboje będą mi pomagać utrzymać Regnum Lunae w blasku!

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...
 • 6 months later...

Po okresie przymusowej nieobecności, wracam do forum. W najbliższych dniach wezmę się za Regnum Lunae, gdyż zasługuje by znów lśnić pełnym blaskiem. Mam jednak sporo do nadrobienia, jednak nie martwcie się - co się odwlecze, to nie uciecze :luna:

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 11 months later...
 • 4 weeks later...

Witamy na pokładzie naszego działu przemierzającego wszechnoc nową osobę - jest nim Ares, który od tej pory będzie sprawował funkcję regenta. Mam nadzieję, że dobrze wpasuje się w to miejsce, a Wy możecie spodziewać się nowości w Regnum Lunae.

 • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Witajcie!

Z okazji trwającego właśnie święta wiosny (interpretujcie jak chcecie) ekipa odpowiedzialna za opiekę na działem naszej ukochanej księżniczki nocy pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dużo zdrowia, szczęścia i iście wiosennej aury. 

Pozdrawiamy. Ekipa Regnum Lunae.

easter_luna_by_carligercarl-d5zwmal.jpg

Edited by Sosna
 • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Witajcie Drodzy użytkownicy, w dziale pojawiła się bardzo ciekawa Ankieta dotycząca dalszego rozwoju Regnum Lunae. Zatem chcielibyśmy was zachęcić do brania udziału w głosowaniu, pomoże nam to ustalić w jakim kierunku rozwijać dział. Serdecznie zapraszamy tutaj 

Edited by Ares
Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Witajcie!

W końcu w naszym dziale pojawiły się chyba najbardziej wyczekiwane wyniki. Zarówno konkursy jak i ankieta o przyszłości działu doczekały się ostatecznego rozstrzygnięcia.

Po wszystkie wyniki zapraszamy do poszczególnych tematów:

 

http://mlppolska.pl/topic/13699-lunarna-galeria-s%C5%82aw/

Edited by Sosna
Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Witajcie

Z okazji trwającego święta dziecka, chcielibyśmy życzyć zarówno tym najmłodszym jak i starszym użytkownikom wszystkiego tego co najlepsze, pięknych snów z naszą najwspanialszą Panią Nocy, dużo pieniędzy, dobrej zabawy, uśmiechu, mile spędzonych chwil ze znajomymi.

children_of_the_night_by_exceru_hensggot

Pozdrawiamy. Ekipa Regnum Lunae

Edited by Ares
Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...

Z okazji trwających właśnie świąt zimowych ludzie odpowiedzialni za dział Regnum Lunae pragną złożyć użytkownikom forum życzenia świąteczne. Tak więc życzymy wam zdrowych, pogodnych, ciepłych i rodzinnych świąt. Chcielibyśmy również podziękować wam, użytkownikom forum za współpracę i wasz wkład w życie działu w mijającym właśnie 2015 roku. Pragnęlibyśmy również życzyć wam udanego sylwestra oraz szczęśliwego nowego roku. Oby był dla was lepszy niż obecny.

Pozdrawiamy. Ekipa Regnum Lunaevd0q06c.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
 • Create New...