Skocz do zawartości

Tapety Fragina


Fragin

Recommended Posts

Witam!

Jakoś zacząłem od niedawna robić tapety z bohaterami My Little Pony: Friendship is Magic, bo chciałem coś stworzyć, a nie ukrywajmy - tapety są najprostsze (odpowiednie vectory, trochę pomysłu oraz czasu i voilà! Tapeta gotowa!) i ładnie się prezentują na monitorze, więc czemu nie?

Wszystkie są w rozmiarze 1920 na 1080 px, jakby ktoś chciał mi podesłać pomysł na kolejną, ocenić którąś z niżej podanych (będę aktualizował ten post) lub cokolwiek innego to śmiało.

Twilight Sparkle:

Dołączona grafika

Klik

Dołączona grafika

Klik

Rainbow Dash:

Dołączona grafika

Klik

Applejack:

Dołączona grafika

Klik

Rarity:

Dołączona grafika

Klik

Fluttershy:

Dołączona grafika

Klik

Cutie Mark Crusaders:

Dołączona grafika

Klik

Dołączona grafika

Klik|Theme dla Opery

Dołączona grafika

Klik

Dołączona grafika

Klik

Królowa Chrysalis:

Dołączona grafika

Klik

Discord:

Dołączona grafika

Klik

NLR:

Dołączona grafika

Klik

Dołączona grafika

Klik

 

Dołączona grafika

Klik

 

SE:

Dołączona grafika

Klik

Dołączona grafika

Klik

Księżniczki:

Dołączona grafika

Klik

Drugoplanowe kucyki:

Dołączona grafika

Klik

Dołączona grafika

Klik

Dołączona grafika

Klik

 

Dołączona grafika

Klik

Inne:

Dołączona grafika

Klik

Zapraszam do oceniania, pobierania i tak dalej :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Kurde.. to jest świetne.Jak pozwolisz to ustawię sobie jedną tapetę,bo naprawdę masz spory talent moim zdaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Tak szczerze mówiąc to najbardziej spodobała mi się Rarity i dlatego chcą ją sobie ustawić.Powodzenia w dalszych pracach ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie fajnie, z ciekawości zapytam, w czym robisz? Bo widze że tez lubisz dawać efekt chmury, więc stawiam na photoshopa xD

Efekt chmury to najlepszy efekt w całym GIMPie :lunaderp:

To ja w takim razie prosiłbym o tapetę z trojgiem księżniczek, jeżeli dałoby radę.

Jakieś dodatkowe wymagania, kolorystyka, pozy cokolwiek?

Fragin, ta tapetka z logiem NLR byłaby ustawiona domyślnie na każdym systemie komputerowym w NLR :rainderp: Przyznam, świetnie to zrobiłeś, bardzo przyjemna tapeta.

Dzięki! Mam nadzieję, że dobrze by się sprawowała :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dodatkowe wymagania, kolorystyka, pozy cokolwiek?

Nie, resztę pozostawiam tobie, kolorystykę zrób jak chcesz, byleby postacie były ciut wyraźniejsze niż na poprzednich pracach ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Fragin muszę Ci się przyznać że dalej mam Twoją Rarity jako tapetę,cholernie podoba mi się to co robisz jak mówiłem.Zastanawia mnie czy długo już przy takich rzeczach robisz? : >.Też chciałbym tak umieć,ale co poradzić..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, resztę pozostawiam tobie, kolorystykę zrób jak chcesz, byleby postacie były ciut wyraźniejsze niż na poprzednich pracach ;)

Oki doki loki, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Fragin muszę Ci się przyznać że dalej mam Twoją Rarity jako tapetę,cholernie podoba mi się to co robisz jak mówiłem.Zastanawia mnie czy długo już przy takich rzeczach robisz? : >.Też chciałbym tak umieć,ale co poradzić..

Pierwszą tapetę stworzyłem 14 września, bawiąc się przypadkowo GIMPem. Zrobiłem efekt który mi się spodobał i przeniosłem na tapetkę z Twilight. Wcześniej nie robiłem takich rzeczy. A sama tapetka się robi około godziny, z zależności od moich chęci, umiejętności i vectorów. Czasami wystarczy przypadkowo kliknąć kilka przycisków i nagle się okazuje, że można stworzyć tapetę, kto wie, może też powinieneś spróbować? Dzięki za uznanie, oraz polecam posiadanie tapety jako pokaz slajdów, mi co godzinę zmieniają się tapety (wszystkie moje + jedna od Karcjannej, oraz z ME3)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...