Jump to content

Upheaval: Breaking Point [PL] [NZ] [Sad] [Adventure] [Violence]


roz
 Share

Recommended Posts

a_star__s_twilight_by_mister_hand-d490xqOPIS: Equestria jest krainą magii i harmonii, która cieszy się pokojem i dostatkiem pod życzliwym panowaniem łaskawych władczyń. Nikt jednak nie wie, jaka jest cena pokoju, którym cieszą się kucyki. Niefortunny ciąg zdarzeń sprawia, że Twilight Sparkle odkrywa prawdę, która całkowicie odmienia jej życie oraz losy całej krainy.

Tłumaczenie: DaymareSun
Korekta: Adalbertus, Mordecz, rozrabiakaWstęp
Rozdział I
Rozdział II
Rozdział III

Więcej rozdziałów już wkrótce!

Link to comment
Share on other sites

Pisz gdzie uważasz. Każdą pomoc przyjmę z chęcią. Że są błędy - wiemy, lecz problem jest prosty. Sam fanfic jest tak ciężko skonstruowany, że nawet po przetłumaczeniu brzmi on bezsensownie. Pierwszym zadaniem nas, jako korektorów było przystosowanie go do czytania, a nie wyłapanie wszystkich błędów. Sam zajmuję się teorytycznie tylko korektą końcową i publikacją, lecz mimo przejechania tekstu przez 3 inne osoby, nadal byłem w stanie znaleźć dość sporo niejasności i błędów. No nic, następnym razem postaramy się lepiej. Jeszcze raz dzięki, że chcesz pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałbym dodać, jak ktoś chce podyskutować o fanficu, albo zadać pytanie któremuś z korektorów/tłumaczowi, to jestem otwarty na dyskusję, a wszelkie pytania z chęcią przekażę adresatom (o ile mi wiadomo, reszta ekipy niestety nie posiada tutaj konta ;/ ) PS: Mam nadzieję, że 42h starczą by nie łapać tego na double posta :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...