Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
roz

Upheaval: Breaking Point [PL] [NZ] [Sad] [Adventure] [Violence]

Recommended Posts

a_star__s_twilight_by_mister_hand-d490xq

OPIS: Equestria jest krainą magii i harmonii, która cieszy się pokojem i dostatkiem pod życzliwym panowaniem łaskawych władczyń. Nikt jednak nie wie, jaka jest cena pokoju, którym cieszą się kucyki. Niefortunny ciąg zdarzeń sprawia, że Twilight Sparkle odkrywa prawdę, która całkowicie odmienia jej życie oraz losy całej krainy.

Tłumaczenie: DaymareSun
Korekta: Adalbertus, Mordecz, rozrabiaka

Wstęp
Rozdział I
Rozdział II
Rozdział III

Więcej rozdziałów już wkrótce!

Mam pytanie do autora tłumaczenia/autorów korekty. Wszelakie błędy, które napotkam, wolicie bym pisał tutaj, czy w komentarzach w dokumencie? :D Komentarz pojawi się ok. 21, gdy tylko to przeczytam(a posta piszę, bo widzę parę błędów na start :rainderp:)

Pisz gdzie uważasz. Każdą pomoc przyjmę z chęcią. Że są błędy - wiemy, lecz problem jest prosty. Sam fanfic jest tak ciężko skonstruowany, że nawet po przetłumaczeniu brzmi on bezsensownie. Pierwszym zadaniem nas, jako korektorów było przystosowanie go do czytania, a nie wyłapanie wszystkich błędów. Sam zajmuję się teorytycznie tylko korektą końcową i publikacją, lecz mimo przejechania tekstu przez 3 inne osoby, nadal byłem w stanie znaleźć dość sporo niejasności i błędów. No nic, następnym razem postaramy się lepiej. Jeszcze raz dzięki, że chcesz pomóc.

Zapomniałbym dodać, jak ktoś chce podyskutować o fanficu, albo zadać pytanie któremuś z korektorów/tłumaczowi, to jestem otwarty na dyskusję, a wszelkie pytania z chęcią przekażę adresatom (o ile mi wiadomo, reszta ekipy niestety nie posiada tutaj konta ;/ ) PS: Mam nadzieję, że 42h starczą by nie łapać tego na double posta :P