Skocz do zawartości

Rysunki Swah ołówkiem i nie tylko, czyli jedno wielkie WTF


Swahili

Recommended Posts

Nie umiem rysować, ale dam swoje "dzieła". Od czego jest kartka i ołówek :3. (Sory za zdjęcia, nie chce mi się skanować, bo skaner zawalony jest tonami kartek). Ostrzegam, załatwcie sobie wizytę u okulisty!

1. To miała być Vinyl Scratch, ale wyszła Vinyl Scratch. Problem?

Dołączona grafika

2. To chyba mój jedyny udany obrazek pastelowy.

Dołączona grafika

3. To najlepszy przykład na to, że nie mam talentu.

Dołączona grafika

4. Święta, czyli RD w szaliczku (sory za napis Merry Christmas, skończyły mi się kartki i nie miałam co robić).

Dołączona grafika

5. Taka Trixie, przypomniałam sobie o tym, że nie zrobiłam zapięcia do peleryny dopiero po zrobieniu zdjęcia. :facehoof:

Dołączona grafika

Możecie zamawiać u mnie rysunki, ale ostrzegam. U mnie jutro trwa tydzień, więc uzbrojcie się w cierpliwość.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Popieram innych, rysunki są ładne i to bardzo. Tak przy okazji fajnie piszesz :rainderp: Serio podoba mi się Twój styl pisania jak i rysowania :D. A żebym nie zapomniał, długo się tym zajmujesz już? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie Pie i AJ wyszły najlepiej,ale przy świątecznej RD mam wrażenie,że tylne nogi trochę dziwnie wyglądają. Nie wiem,czy fakt,że są na zdjęciach a nie zeskanowane jest plusem czy minusem,gdyż z własnego doświadczenia wiem,że zeskanowane prace nieraz wyglądają inaczej niż wydają się w rzeczywistości (niektórym to wychodzi na dobre,ale mi się nieraz wydają gorsze ;3) No ale rysuj więcej i strasznie fajnie wychodzi Ci kolorowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...