Skocz do zawartości

Moje małe rysunki


Flash_Storm

Recommended Posts

Fajna praca, dobrze dobrane kolory (niedługo zamienię w znawce sztuki :P ). Tam po prawej ktoś siedzi, na 100% pod drzewem, tylko szkoda ze jej nie widać.

Witam nowy znawco sztuki!

Hue Hue. Tam nie ma drzewa - na kartce się nie zmieściło :fluttersad: Ale masz racje. KTOŚ tam siedzi! XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, to Fluttershy? Bo tak wygląda w każdym razie. Oł, a dałabyś radę narysować Beauty Paint? Ładnie proszę :3 proszę linka do niej http://imageshack.us/photo/my-images/96/beautypaint.png/

Pewnie - dla mnie rysowanie to istna przyjemność <3

A z resztą dla użytkowniczki która dała mi na prezent 4 komentarz wszystko :fluttershy5:

Mam tylko pytanie: Ma być na kartce czy komputerowo?


Agnieszko, Gućka Cię tak ładnie prosi, narysuj dla niej Beauty Paint xDD

Te - adwokat od siedmiu boleści xD

narysuje, narysuje :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłaś naostrzyć te kredki .. xD

Byłoby lepiej :<

Ale żeby móc je naostrzyć muszę chodzić z mojego pokoju do kuchni bo tam mam ostrzółke w której nie niszczy mi się wkład xD A do kuchni mam...7 metrów od mojego pokoju xD


Dziękuje za prace, wygląda wspaniale, można wybaczyć słabe kolory. Ten wzrok Celesti ... ciekawe o czym myśli :P

Nie chcesz wiedzieć :molestia:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia praca z Celestią i Luną, podoba mi się chyba najbardziej.

Ale nie podoba mi się tylne kopyto Celestii i chyba te same kończyny są za grube u Luny.

Ale pewnie się czepiam. Chciałbym zobaczyć jeszcze jakieś twoje prace.

Wcale się nie czepiasz, a moich prac pewnie będzie jeszcze sporo :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee nogi :D

Są dłuugie xD

Długie nogi są spoko <3


Nie wiem czemu,ale podoba mi się to ze rysujesz je z takimi " potężnymi " nogami. Znaczy obrazki nie są najlepsze , ale złe nie są ,są w miarę , na pewno jak będziesz rysowała więcej i więcej będą wychodziły ci idealnie ! ;D

Heheszki - Dziękuję za opinie! :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...