Skocz do zawartości

[Zabawa] Kontynuacja przygody ze Spikiem!


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Silent: Ufff... Chodźmy, poszukajmy wyjscia. (Wszyscy idą tą drogą.) Moonlight: Ciekawe skąd tutaj przejście otwierane czarną magią. Silent: Nie wiem, ale mamy szczęście, że to nie była pułapka i nic nie próbowało nas opętać. (Osuwa się na ziemię.) Myslałem, że przychodzę tylko na krótko i nic nie zjadłem... (Z trudem wstaje.) Jakoś pójdę...

Link do komentarza

Moonlight: Nigdzie nie pójdziemy! (Domyśla się, że MoonSun próbuje powstrzymuje księżyc.) Zostaw go! Przecież nie będziesz mogła tego robić w nieskończoność! Najpierw musimy znaleźć Nightmare Moon! Silent: Ten księżyc może uderzyć w słońce! (Dołącza się do MoonSun.) Moonlight: Oooo, Faktycznie!!!! (Idzie w ślady Silenta.)

Link do komentarza

Moonlight: Dobra, ale nigdzie nie idę! A co jeśli NMM wyśle kogoś po nią!? Silent: (Wzrusza ramionami.) Proszę bardzo, ale nie sądzę, żeby było to potrzebne. Skąd miałaby wiedzieć, że w ogóle uciekliśmy? A swoją drogą gdzie jest ten mały smoczek? (Mały chowa się za drzewem przestraszony pokazem magii.) PS: Jesienią jest równonoc - nie przesilenie.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...