Skocz do zawartości

[Zabawa] Kontynuacja przygody ze Spikiem!


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 438
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Będzie miała profesjonalną opiekę. Nie musicie się martwić na zapas. Chyba, że nie macie zaufania do Księżniczek.

Leeth przeszła przez maluchy jakby była duchem i weszła do sali tronowej. Zaraz potem tłum lekarzy, pokojówek i innych zebrał się wokół MoonSun, a Leeth ćwiczyła zaklęcie do upadku.

- Muszę trenować! Nie poddam się w takiej chwili kiedy mamy jeszcze nadzieję.

Link do komentarza

- Że co? Co wy... Grrr... Nigdy jeszcze nikt mnie tak nie upokorzył! Że ja niby chciałabym MoonSun zmienić w podmieńca?

Z Leeth zaczęła truskać iskry, ale Księżniczka uspokoiła ją i powiedziała :

- W tek sytuacji nie możemy się denerwować. Leeth jest dobra i na pewno nie chciałaby zmienić Moon Sun w podmieńca.

Mina Celestii stała się poważna i taka już pozostała. Nie spoglądała już na żadnego kucyka.

- Proszę... Oddajcie książkę. To ostatnia szansa na uratowanie Twilight. Wezwałam już jej przyjaciółki do Canterlot. Powinny przyjechać za godzinę.

Nagle pojawiła się Księżniczka Luna, która podeszła do maluchów i spojrzała na nie z góry.

Link do komentarza

Mini-Celestia wciąż ściskała księgę.

- Pamiętam opowieści MoonSun. Rozpoznaję TO zaklęcie! Tego samego uszyła, aby zmienić się w pół-Podmieńca i to samo może ją zmienić z powrotem. Nie zbliżajcie się, albo spalę każdą kartkę w tym tomiszczu. - jej róg zaczął świecić.

Link do komentarza

- Ja nie jestem zła! Daj mi tę książkę!

Nagle pojawiła się druga Leeth.

- Nie dawajcie im tej książki! Oni są źli!

- My źli? To ty jesteś zła! Tobie nie można ufać! Komu wierzycie? Księżniczkom czy jakiemuś zwariowanemu kucykowi?

Link do komentarza

Nie ważne! Leeth i Księżniczki zmieniają się w podmieńców.

- Oddaj tę książkę, bo inaczej będziemy musieli to załatwić magią.

- Po naszym trupie!

Na miejscu akcji pojawiła się Celestia, Luna i Spike z prawdziwą książką.

- Myśleliście, że damy wam prawdziwą książkę?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...