Skocz do zawartości

Dodatki na telefon z Fluttershy


Guardian

Recommended Posts

  • 3 months later...

Fajny, ale zbyt cichy. Ciężko go usłyszeć na ulicy czy w MPK. Sam mam kucykową piosenkę, ale chyba zmienię na jakiś tekst.

EDIT. I jeszcze jedno. Kupując w przyszłości telefon upewnijcie się, że obsługuje karty pamięci. Wtedy wgracie dodatki bez żadnych problemow. Warto też zainwestować w coś z Androidem (pozwala na zmianę wielu rzeczy).

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Ja sam tworzę dodatki do telefonu. Dzisjaj stworzyłem dzwonek z serialu Futurama, ale nie o tym chciałem - zrobienie jednego to kwestia kilkunastu, kilkudziesięciu minut.

Hmm... gdyby byli chętni (a avatarzy, administratorzy nie będą mieli nic przeciwko) to mógłbym przyjmować requesty :twilight3:

Podstawy:

-NIE udzielam pomocy przy wgrywaniu dzwonka. Co model to inny sposób.

-Telefon MUSI obsługiwać dzwonki w mp3/ogg/wav (jeden z tych)

-Podstawa - obsługa kart MicroSD/kopiowanie plików przez kabel USB z komputera. Musicie jakoś wgrać te pliki na telefon.

-Musicie podać czy to sms/dzwonek/budzik

-Musicie podać jaki to tekst/powiedzenie i z jakiego odcinka pochodzi (im więcej szczegółów tym lepiej. Mile widziane podpowiedzi w stylu "ok 13:12 minuty")

-Info jakie formaty dzwonków obsługuje wasz telefon (wav, mp3, ogg?). Podanie modelu nic mi nie mówi

Ważne:

-najlepiej, żeby tekst nie zawierał czegoś zbyt głośnego w tle (inaczej to słychać na komputerze, inaczej w telefonie)

-Dzwonek to maks 35-40 sekund. Weźcie to pod uwagę. :fluttershy5:

Link do komentarza
  • 6 months later...
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...