Skocz do zawartości

Starcraft 2


Geledrin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dobra kto dzisiaj oglądał finał GSTL ?! Serio to były najlepsze gry jakie w zyciu widziałem a scena na piepszonej plazy tylko dopelniła efektu. Kto ominął moze zobaczyc 1sza mape za darmo na stronie gomtv. Warto. Najlepsze TvT ever!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jeżeli na forum jest jakiś brąz 4ever, tak jak ja, to chętnie bym zagrał. A może jakiś nauczyciel wytrzymały na noobów skończonych by się znalazł, który pod skrzydła by mnie wziął? Obojętnie, fun jest w końcu najważniejszy, nie? :3

Obecnie można mnie złapać pod battletagiem Hetman, kod: 299.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak może pare osób wie (lub nie ^^ mało mnie to obchodzi) ja mam dosyć dobrą cierpliwość (tak twierdzą osoby które wiedzą), ale że jakaś wyśmienita umiejętność gry wraz z tym nie idzie... w każdym bądź razie dążę do tego że z chęcią pogram ^^ (jak znajdę czas ^.^' )


najbardziej pokręcony post ever xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja na razie grę w multi odłożyłem i męczę się w kampanii, bo wymarzyłem sobie portret Kerrigan. Później się przesiadam na stałe, przynajmniej dopóki nie wyjdzie HotS. Dlatego na razie też odpadam, ale do konferencji chętnie bym dołączył jeżeli byłaby taka możliwość. Przy okazji, masz może(albo ktokolwiek inny o ile odwiedza temat) jakąś dobrą strategię niewymagającą koreańskiego microwania na ostatnią misję z opcją bez sił powietrznych zergów? Męczę się, męczę i coś do końca dociągnąć nie mogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo już pamiętam tę misję. W każdym bądź razie po takim czasie jaki minął od tamtej gry na pewno przeszedłbym to dużo lepiej. Właściwie to wszystkie te misje można przejść robiąc M3, kampania nie jest wymagająca.

Jeśli chcesz do konferencji daj mi swój login na skype a napiszę do Ciebie i dodam do chatu.

Też tak słyszałem. Kiedy grałem na multi moją rasą byli Ci imba Protossi. Misje Proroctwa zleciały mi bez najmniejszych problemów, ale taka przesiadka na Terran, i to w dodatku po tak długiej przerwie, to dla mnie istna katorga. Myślałem, że pójdzie łatwiej, bo to jedyna rasa, która praktycznie nie wymaga zanadto microwania(mass marines 4 ever), ale byłem w cholernym błędzie. Teraz nie umiem grać, ani tossami, ani Terkami. O Zergach już nie wspominając. Będę musiał poszperać za różnymi strategiami.

Mój Skype: razzix__

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...