Skocz do zawartości

Starcraft 2


Geledrin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

hmm... Jeśli chcecie turniej, to ja mogę go spróbować zorganizować :) Od razu ze streamem i komentarzem ;) jeśli ktoś będzie chętny, to się wezmę do roboty! tylko najpierw formata zrobię ;) Edit: Dobra, gadałem już z paroma osobami, i się chyba wezmę za ten project :) Już 2 osoby chcą grać. Ktoś jeszcze chętny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do normalnej gadki to Nerchio właśnie poszedł za ciosem MaNy z Dreamhacka i wygrał HSCV :D w Polakach płynie koreańska krew że tak powiem więc jaki by turniej żałosny nie wyszedł to będzie na pewno zabawnie i ciekawie :D a przynajmniej ja się o to postaram jeśli zagram, na zwycięstwo nie liczę ale na pewno jakieś chore akcje, co akurat mi czasem wychodzi. Tylko, że switchowałem niedawno na Terran i jeszcze się nie przestawiłem, to bardziej lamię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej zwycięstw mają Polacy w tej grze. Jeśli dobrze pójdzie będzie więcej imprez międzynarodowych właśnie w Polsce. Dodatkowo 2011 European Battle.net Invitational wyszło całkiem nieźle więc szanse ciągle rosną.

Byłeś może na European Battle.net Invitational w tamtym roku? :D Zapomniałam już, że coś takiego istniało, nawet pomimo tego, że moje pudełeczko SC2 z autografami stoi na szafce obok mojego biurka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni czas wypadłem ze Starcrafta więc nie mam pojęcia co się ostatnio działo. Tydzień temu odpaliłem go ponownie by wrócić do męczenia szalonego SI.

Było European Battle.net Invitational 2012? Nie mogę nic o tym znaleźć.

2011 European Battle.net Invitational nie byłem bo ... nie pamiętam ale komp mi ciągle chodził ze streamem więc nic nie przegapiłem. W każdym bądź razie z tej strony ekranu impreza wydawała się bardzo udana.

1. Nope, jest Blizzard World Tournament w tym roku. Czy jak to się tam nazywa.

2. Była strasznie udana :D Byłam praktycznie przez cały pierwszy dzień i oprócz tego, że na sali było niesamowicie gorąco i było 2-godzinne opóźnienie (bo jaki turniej SC2 nie może się odbyć bez opóźnienia?... to już tradycja :P) to było genialnie. Żałuj, że cię nie było w takim razie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Mogła byś mi powiedzieć jak była rozwiązana sprawa "przeludnienia"? Słyszałem kilka wersji. Najpopularniejsza jest: "wychodzisz z sali idziesz na koniec kolejki i masz nadzieję, że dzisiaj jeszcze się tam wróci"

Tak było. Jak zdecydowałeś się wyjść nawet na chwilę do łazienki to mogłeś się jedynie modlić, żeby jeszcze wrócić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze że nie pojechałem bo bym skończył w kolejce :P Może następnym razem załatwią coś dużo dużo większego. Może stadion narodowy? W końcu stoi teraz pusty :D

Ja tam się cieszę, że tam byłam :D Na każdym kroku nerd. Tego się nie widzi codziennie :P Poza tym, dla samych autografów i zdjęć było warto :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat zupełnie normalne, tak się kończy jak są trzy całkiem różne rasy i próbujesz zbalansować :D jest genialnie a ci i tak marudzą. Chociaż jestem zwolennikiem teorii "jest balans" a sam preferuję Protossów, to jednak mam wrażenie, że Terranom jest cholernie trudno ostatnio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 grałem protosem z powodów jakie miałem podczas kontroli dużego roju. Kiedy kupiłem 2 przeszedłem od razu na zergi ale po pewnym czasie zmieniłem na protosa ponieważ za ciężko mi się grało na inne rasy - tak protos imba!. Po zmianie od razu zauważyłem, że częściej wygrywam. Jednak natura zerga był silniejsza i wróciłem do podnoszenia skilla w kontroli roju. Z resztą grając zergiem w dolnych ligach zawsze sytuacja jest ta sama. Trzeba się prezbić przez tego cholernego walla. Dzisiaj Terran natrzaskał tanków, wieżyczek i bunkrów. No i weź to zdobądź. Wygrałem po 53 minutach bo dziad zrobił sobie tylko 2 ekspansje i na nich ciągną całą grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze strasznymi cieciami grasz... że musisz w ogóle się przebijać przez walla. To już nie te czasy co się kończyło grę baneling bustem, teraz zazwyczaj kończę grę na trzech bazach lub więcej. ;P Głównie przewaga ekonomiczna, jak koleś tak kampi to zajmujesz mapę i gg-lordy. W Brood War to ja akurat grałem Zergami, więc mam odwrotnie niż ty. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki wall to moja wygrana ale trzba sie przez to przebić a w grze o której mówiłem grałem na mapie "Stocznia na Antidze" (Antiga Shipyard). Tam ta rampa jest w bardzo dobrym miejscu dla czołgów. W ogóle sie podejśc nie da. a jeśli się jeszcze wszystko obwaruje wieżyczkami robi się jeszcze ciekawiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie zawsze znajdzie się słaby punkt takiej obrony. Na wszystko nie starczy surowców. Wystarczy zrobić dziurę w obronie na jednej z linii czołg/bunkier/wieżyczka i można cisnąć dalej a jeśli ma się wystarczająco ekspansji straty pokrywa się w minutę. Dzisiaj też miałem świetną sytuację z tower rushem. Odkryłem go i się szybko wyniosłem. Gościu atakował pustą bazę XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego dzieje się z tym graczem: http://eu.battle.net/sc2/pl/profile/1617153/1/Marcus/matches :P Gościa znalazłem razem ze mną w brązie. Teraz jest 1 w srebrze. Zaraz będzie miał złoto. Gość nie był w poprzednim sezonie, nawet gry nie ukończył. I tu moje pytanie: czy można założyć na ten sam serial drugie konto? Takie wyniki są niemożliwe. Nawet w arcymistrzowskiej w Korei mają więcej przegranych w historii. A on ciśnie jakby się urodził tylko dla Starcrafta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...