Skocz do zawartości

Veneficus, czyli mój OC.


Gość Exterminatore

Recommended Posts

Dzisiejsze narzekanie zasponsoruje partykuła "nie".

Rasa: Alicorn

NIE :twilight9:

Cutie mark: 5 żywiołów - drzewo' date=' ogień, ziemia, metal i woda.[/quote']

NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE. Jeden, nie pięć naraz.

Co niestety widać. Nie chciało Ci się, a szkoda, więc OC jest po prostu słaby. I ten kolor... :lyra4:

Link do komentarza

Imię trochę dziwne . Kolor ciała i włosów jest takim sam dlatego nie widać kontur. ale dodatki są fajniejsze ja powiedziała Rainbow Dash i Rarity ------------------------------------------------------------------------- :rarity5: a co ty nie narzekasz nie chcesz mieć czegoś innego :rd6: Nie tylko żeby było trochę fajniejsze :rarity5: Co fason zły :rd6: nie chodzi o to żeby było trochę fajniejsze!!! :5jsSt: OOOOOOHHHHHHHH!!!!!!!!!!! ------------------------------------------------------------------------- A w grę grałam fajna:fluttershy5:

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Imię: Veneficus.

Wiek: Szacowany na 24 lata.

Płeć: Ogier.

Rasa: Jednorożec.

Cutie mark: Gwiazda chaosu.

Pochodzenie: Nieznane.

Miejsce zamieszkania: Obrzeża lasu Everfree.

Charakter: Typ samotnika, jednak jest gotów za poznanych przyjaciół oddać życie.

Historia: Miejsce narodzin Veneficusa jest nieznane, a ci, którzy mogli mieć jakiekolwiek informacje o miejscu narodzin tego jednorożca już dawno zostały zapomniane. Jego ojciec był kucykiem ziemskim, który miał własną cukiernię w Saddle Arabia, natomiast matka była jednorożcem i pracowała jako opiekunka w Słonecznym Przedszkolu. Jako dziecko nie sprawiał rodzicom zbytniego kłopotu, był dość cichym i nieśmiałym jednorożcem, który najbardziej lubił spędzać samotnie czas w swoim pokoju, pogrążony w myślach. Jego marzeniem było założenie własnej szkoły, w której mógłby uczyć innych skomplikowanych zaklęć. Swój talent i uroczy znaczek odkrył w dość nietypowej sytuacji - jego rodzice ulegli dość ciężkiemu wypadkowi i było bardzo duże prawdopodobieństwo, że nie przeżyją do czasu otrzymania pomocy ze szpitala. Veneficus wprost błagał rodziców, by nie zostawiali go samego, lecz bardzo szybko gasły ich siły. Wtedy poczuł w sobie wibracje pochodzące od mocy chaosu i użył ich, aby uzdrowić rodziców - co się udało, jednak jego rodzice byli przerażeni, ponieważ energia chaosu promieniowała od niego niczym słońce, rozsiewając negatywną energię... Na szczęście udało mu się opanować niszczącą moc chaosu i zaczął z niej korzystać do czynienia dobra. Po odkryciu talentu doskonalił się w używaniu czarów(również białej magii)i kiedy osiągnął wiek 15 lat postanowił wyruszyć w poszukiwaniu przygody życia. Pożegnał się z rodzicami i przez kilka lat podróżował po Equestrii, aż w wieku 22 lat dotarł do Ponyville. Mimo swojego wyglądu i znajomości czarnej magii został dość szybko zaakceptowany przez społeczeństwo i przez jakiś mieszkał w samym Ponyville, jednak postanowił przenieść się na obrzeża lasu Everfree, gdzie przy pomocy magii chaosu zbudował sobie przytulny dom, aby móc w spokoju kontynuować ćwiczenia w opanowywaniu tzw. czarnej magii. Na chwilę obecną buduje szkołę, w której będzie w zależności od wyboru kandydatów uczył czarnej bądź białej magii, które będą wykorzystywane w służbie dobra, nie zła. Należałoby również wspomnieć o pancerzu z rubinów, z którym nigdy się nie rozstaje. Otrzymał go od pewnego płatnerza, podczas swojej kilkuletniej wędrówki, jako podziękowanie za uratowanie jego rodziny przed bandą czarnych jednorożców, które szerzyły terror w okolicy, w której żył wspomniany płatnerz.

Dołączona grafika

To jest ostateczna forma mojego OC'ka i choćbyście mieli z tym jakieś problemy - to mam to zasadniczo gdzieś, nic już nie zmieniam. Chcecie, to narzekajcie -_-

Edit: Rysunek by Animal.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...