Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Na ratunek bratu! (by wiej007)


Nightmare

Recommended Posts

Nagle coś zgasiło twoje płomienie, a potężna fala energii wyrzuciła cię z polany. Błyskawice-smoki wróciły do chmur, a nad zwierzętami zawisł cienisty wilk drzewny. Rykiem wystraszył zwierzaki i zagnał je do kwiatów. Dopiero teraz sobie o nich przypomniały i znów rozpoczęły walkę na śmierć i kwiat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Próbowałam nadal stworzyć ogień mroku. To był jedyny sposób by pokonać tego wilka i dać tym zwierzętom wolność. Zasługiwały na wolność tak samo jak Shadow. Miałam teraz wielką motywacje. Całe swoje skupienie było w tym ciemnym płomieniu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam że muszę go spalić całkowicie, myślałam że jak skończy mu się ta deformacja na grzbiecie to będzie można go spalić. Zaryzykowałam większy stopień używania cienistego ognia. Stworzyłam z niego ognistą powłokę i ponownie ruszyłam na wilka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowało mnie to że zaczął latać lecz ja też postanowiłam pokazać małą sztuczkę. Moja ognista powłoka przestała przypominać wielkiego jednorożca z ognia i zmieniła się w wielką kule cienistego ognia unoszącą się nad ziemią. Teraz mogłam walczyć z nim bez przeszkód że ten zacznie uciekać mi lotem. Zaatakowałam ponownie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałam atakować i oddaliłam się na bezpieczną odległość. Wiedziałam jak go zabić lecz musiałam załatwić sposób w jaki się regeneruje. -Fire jak widzisz wiem jak pokonać tego wilka ale tak długo jak tutaj są zwierzęta on będzie je zabijał i się regenerował. Mamy dwa wyjścia. Albo walczymy dalej aż wybiją się wszystkie zwierzęta albo jakoś musimy je uwolnić. Masz jakieś pomysły co do tej drugiej opcji? I nie patrz tak na mnie... jestem jeszcze małą klaczką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Tak wiem przydałby się tu Shadow ale nie pamiętam za bardzo lekcji o cieniach. Było ich bardzo mało. Większość moich lekcji to było związane z ogniem. Zaraz... no tak! Sfera ognia! Jeśli udałoby mi się ją zdominować tak jak Shadow zdominował sferę cieni mogłabym sprawić że ognień byłby na moje rozkazy. Mogłabym wtedy używając ognia stopić obrączki zwierząt bez robienia im krzywdy i bez problemu pokonać tego cienistego wilka. Wiesz gdzie tu jest jakaś jaskinia? Muszę mieć miejsce w którym mogłabym się skupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Po prostu wspaniale... teraz Celestia będzie szukała mojego smoka. Oddaliłam się od drzewa i okryłam się ognistą powłoką. Byłam skupiona wyłącznie na ogniu. Powoli zamieniałam ten ogień z magicznego na normalny. Musiałam stać się jednością z ogniem jak Shadow z mrokiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...