Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Na ratunek bratu! (by wiej007)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Samo spojrzenie na oddział wywoływało we mnie przerażenie i poczucie zagrożenia. Widziałam że nie ocalę teraz brata ale miałam jeszcze szansę uciec. Szybko się obróciłam w stronę Shadowa -Wrócę po ciebie Ponownie spojrzałam na oddział strażników, ustawiłam się w pozycji bojowej po czym wydałam z siebie krzyk. Zaczęłam się unosić a mnie zaczęły okrążać płomienie. Początkowo wyglądałam jak wielka kula ognia, po chwili ogień przybrał postać dużego ognistego jednorożca. Cieszyłam się że Shadow nauczył mnie zaklęcia ognistej powłoki. Byłam gotowa na walkę, swoją szarżę lub na atak strażników

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie okryłąm się ognistą powłoką, po chwili wystrzeliłam 3 kuliste szybko lecące pociski które wyglądały jak ogniste kule ale naprawdę były do kule które z kontaktem z czymkolwiek wybuchały oślepiającym światłem. Za tymi kulami puściłam dosłownie wielkie ściany ognia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że nadal byłam w ognistej powłoce Fire'rowi to nie przeszkadzało. Wiedziałam że muszę odwrócić uwagę strażników by móc uciec. Wpadłam na pomysł: Pożar lasu. Wiedziałam że jest to prywatny las Celesti więc nie pozwolą by ten spłoną. Wystrzeliłam 3 ogniste kule w różnych miejscach by wywołać pożar lasu. Przestałam być w ognistej powłoce po czym ze szponów smoka wszedłam mu na grzbiet

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(wszeszłam? (:rainderp:) ) Uciekliście daleko od Canterlotu. Nawiedziła cię wizja wyczerpanego Shadowa. Wiedziałaś, że musisz mu pomóc, ale nie teraz. Ruszyliście na powrót do Everfree. Podróż na smoku była znacznie szybsza. Już po chwili staliście na trawie, ciężko dysząc. Fire wszedł na drzewo i zawiesił się do góry nogami, na ogonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...