Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Na ratunek bratu! (by wiej007)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Tyle, że tu nie ma, ani pająków, ani sieci. - Shadow pędził na złamanie karku. W przenośni. Nagle przed wami zamajaczyły na końcu tunelu drzwi. Były bogato zdobione kamieniami szlachetnymi, ułożonymi w różne wzory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Fireblast'a i Night Shade znam, ale co do was nie mam pewności. Nazywam się Rainbow Fire, jestem strażniczką wrót do Equestrii. Sprowadzę was przed oblicze księżniczki, ona powie, czy mamy was traktować jak kogoś z nas. - pegazica odwróciła sie od was i dała znak, abyście szli za nią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Właśnie, Equestria jest na górze i to jest przejście do niej. - zagwizdała i przed nią stanął sporych rozmiarów, czerwony smok - Night Shade i Fireblast! Wy poniesiecie ich! - sama wsiadła na dużego smoka. Chwyciła za lejce skrzydłami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chyba to, że... Ta kraina ma połączenie z wieloma krainami i my weszliśmy przez przejście do Equestrii. - Shadow wszedł na Shade, a ty na Fire'a. Razem z Rainbow Fire ruszyliście drogą powietrzną przez krainę. Pod stropem palił się ogromny kryształ, którego światło imitowało promienie słoneczne. Po godzince lotu dotarliście do ściany przeciwległej do tej, przez którą przez którą weszliście do podziemnego państwa. Miała mnóstwo wydrążonych jam i dziur. Rainbow Fire zeszła ze smoka, który odleciał i podeszła do drzwi, wykonanych z czarnego drewna i mające złote zdobienia. Rainbow otworzyła je i machnęła na was skrzydłem. Wnętrze było oświetlane kryształkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...