Skocz do zawartości

Zapisy do klasy Księżniczki Celestii


Gość Arctic Fox

Recommended Posts

Klaczka uniosła głowę i się uśmiechnęła. Postanowiła ,,zdjąć maskę'' I powiedziała głośnym szeptem do księżniczki -Dziękuję, dziękuję... mam nadzieję że księżniczka znajdzie czas na takiego szarego kucyka jak ja... Chociaż powiedziała to szeptem wiedziała że księżniczka na pewno to usłyszała, ponieważ jest najwspanialszą i wszechmogącą istotą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Reven pokłonił się wychodzącej Księżniczce i kiedy został z garstką innych uczniów z zadowoleniem powiedział do siebie) Zobaczymy jak to dalej pójdzie, a w międzyczasie ponowię próbę zakończenia prac nad moim wynalazkiem... oby znowy nie wybuchnął(dodał po czym opuścił sekretariat)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kazano Ci oddać wszystko co masz za jeden dzień w Equestrii, bądź za spędzenie z swym przyjacielem to co byś wybrał/a?

Nie ma takiej rzeczy, którą by mogłem oddać w zamian za dzień w Equestrii lub z przyjacielem. Jedynie co by mogłem dać to podzielić się mą wielka wiedzą. Wiedza jest o wiele bardziej cenniejsza, niż jakieś tam złoto czy kamienie szlachetne. Wiedza jest kluczem do wszystkiego co chcą inni. Może zaspokoić nawet tych najchciwszych. To powinno wystarczyć do osiągnięcia mojego celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym spędzić dzień z przyjacielem. Equestria jest ważna, ale nie jest ważniejsza od przyjaciół. Ostatnio mam mało czasu na spotykanie się z przyjaciółmi. Naprawdę wiele bym dał za taki dzień. Nawet dzień w wymarzonej krainie. Jest takie powiedzenie "Przyjaźń jest cenniejsza niż złoto" i tego powiedzenia trzymam się w życiu.

~Earth Nonex

PS. Pisałem wcześniej tylko zapomniałem podpisu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja w sprawie podania.

Imię: Black

Nazwisko: Lighting

Gatunek: Alicorn

Płeć: Klacz

Talent: Magia pogody

Pochodzenie: Los Pegasus

Miejsce zamieszkania: Canterlot

Charakter: Nieśmiała, skryta, pilna, przyjazna.

Wygląd: http://fc00.deviantart.net/fs70/i/2012/113/f/2/happy_princess_aura__with_crown_version__by_scisohaelora-d4xbkas.png

O mnie: Chciałabym tu studiować, żeby nauczyć się potężnej magii, jaką jest przyjaźń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Jako iż w ogłoszeniach jest wiadomość o otwarciu naboru to chciałabym się zapisać :)

 

myPonypng_nwaxewh.png

 

 

Imię: Shimey
Nazwisko: Radiant
Miejsce pochodzenia: Ponyville
Płeć: Klacz
Gatunek: Jednorożec
Talent: Szkicowanie.
Cutie Mark: Błękitny pergamin z rysunkiem i magentowym ołówkiem.

Wygląd: Jest to klacz o kremowej sierści i fioletowych oczach . Jej długa wysoko upięta grzywa jest koloru pódrowego różu. Przez jej włosy przechodzi ledwo zauważalne magiczne pasemko które mieni się złotem w promieniach słońca ale przy blasku księżyca zmienia kolor na platynowy..

Zainteresowania:  Książki, Muzyka, Gry Komputerowe i Sport

Cechy szczególne: Klacz nigdy nie zdejmuje srebrnego wisiorka z mieniącym się tęczą kryształem górskim.
Dodatkowe informacje: Ćwiczy potajemnie magię ze swoją starszą siostrą.
Dodatkowe umiejętności: Shim trenuje ze znajomymi różne akrobacje przez co jest bardzo zwinna.
Rodzina: Matka Violett Ojciec Verdon i Młodsza siostra Morgan.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Podanie na przyjęcie jako student na Uniwersytet Canterlocki do klasy Księżniczki Celesti.

Imię : Darkos

Nazwisko: Doharies

Płeć: Ogier

Gatunek: Jednorożec , czarny ogier.

Zdolności: Szybkie przystosowanie do terenu , łatwość pobierania nauk i zapamiętywania. Uzdolnienie Sportowe.

Zdolności magiczne: Głownie zaklęcia defensywne oraz parę podstawowych.

Zainteresowania : Książki , sport + zainteresowanie Gwardią.

Miejsca zamieszkania: Canterlot , wcześniej okolice.

...

Zwracam się Do Szanownej Dyrekcji z prośba o przyjęcie mnie do klas które zostały wyżej wymienione. Chciałbym się nauczyć wielu tajnik magicznych. Wcześniej studiowałem magię Defensywną lecz chciałbym się nauczyć czegoś z ofensywy. Jestem pojętnym uczniem i wykonam każde polecenie. Jestem pilny i uważny.

Przyjęty.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jeszcze można:

Imię: Akwarela

Nazwisko: Chase

Wiek: 15

Płeć: Klacz

Gatunek: Ziemski Kucyk

Miejsce Zamieszkania: Canterlot

Talent: Sztuka. To jej pasja oraz talent. Czasem rysuje abstrakcje, a czasem jakby włos po włosku prowadzi swój ołówek po papierze. Jej ulubiony i według jej najładniejszy, jest samotne drzewo wiśni na tle zachodzącego nieba. Oprócz tego trochę zna język hiszpański, który używa za każdym razem, kiedy może.

Cutie Mark: Ołowek rysujący kwiat wiśni.

Wygląd: Jest to żółta błękitna klacz z granatową grzywą upiętą najczęściej w kitkę. W uszach ma dwa kolczyki. Jeden pędzel, a drugi paleta. Tylko w wyjątkowe okazje, ubiera ametysowy płaszcz, który przeplatany jest drobnymi odłamkami szmaragdu. Takie okazje to między innymi Gala Grand Galopu.

Zainteresowania: Malowanie oraz rysowanie różną techniką.

Przyjęta

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam nadzieje , że można się jeszcze zapisać.

Imię: Skatefly

Wiek:15

Płeć: klacz

Gatunek: pegaz

Miejsce Zamieszkania : Claudsdale

Talent: Jazda na deskorolce. Dzień bez nowego triku to dzień zmarnowany.

CM: Fioletowo-zielona deskorolka

Wygląd: Albinoska.Przez jej grzywę ( trochę ciemniejszą od sierści) przebiega jaskrawo zielony pasek.W lewym uchu ma 2 kolczyki a w prawym 1.

Zainteresowania: Może to dziwić , lecz poza deskorolką uwielbia czytać.

Rodzina : "Rodzice " ją zostawili ,bo jest albinosem,lecz nie przejęła się tym.Opiekunka:Cloud Granny

Przyjęta.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...