Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

Wreszcie stworzenia dopadły do wyspy.

- Ej, Black! Zapomniałeś czegoś. - Kate wycięła sobie mieczem wyjście. Następnie machnęła złotym mieczem. Kula ciekłego złota uderzyła najbliżej stojące stworzenie, zamieniając je w złotą figurę. Podobnie uczyniła z kilkoma innymi stworami. Reszta wydostała się i uciekła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja się tu produkuję i produkuję, by wymyślić jakiś plan(śmiech) Pozwolisz, żeby czasem poszło coś po mojej myśli?(dalszy śmiech)


-Kiedy ty się obudziłaś?-spojrzałem na uciekające stworzenia- No to chyba sobie odpoczniemy. Wytrzymasz dalszy lot czy opatrzyć cię na miejscu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wycisnąłem na rany sok z złotych owoców. Liczyłem, że ma on działanie antybakteryjne(wiem,wcześniej opisałem jego użycie. Chodzi o rozterki typu: tylko czy miałem farta, że podziałało czy miałem farta, że nie było bakterii) Jeszcze wilgotne rany chciałem owinąć liśćmi. Przestraszyłem się, że mogą być trujące. Jak mówił ten kuc? A, no tak. "Po pierwsze nie szkodzić" Oderwałem kawałek liścia i zacząłem go rzuć. Jeśli miał w sobie coś złego to mogłem oczekiwać jakiegoś uczucia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...