Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tacy pewni siebie? To chyba nigdy nie walczyliście z jedi. Ale czy oni mają SI? Chyba tak. Przecież są to komandosi. Muszą mieć możliwość walczyć bez kontaktu z bazą. Przestań o tym myśleć. Tak czy inaczej chcą cie zabić. Skarciłem się w myślach. Nie wiedziałem, jakie mają zabezpieczenia przeciwprzepięciowe. Będąc gotowy nadal odbijać pociski szukałem zabezpieczeń i projektorów gęstości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te moje EMP przestało działać? Muszę to sprawdzić jak będę miał możliwości. Ale co teraz? Chyba pośpieszę się do ucieczki. Nie mam czasu.Ale? A niech to draconequus, muszę w końcu zrobić coś z tymi rakietami. Wykonałem kilka uderzeń kinetycznych mających stworzyć kupki z sępów. Pobiegłem do statku Kate jednocześnie odkładając na kupki rakiety od B-2, które mi pozostały. Byłem gotowy do szybkiego podgrzania ich w celu spowodowania wybuchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag, normalnie to latają aż miło. Jak oni zrobili, że te torpedy, rakiety i pręty paliwowe są tak stabilne? Przecież to powinno zrobić fajerwerki jak w sylwetra na Corusant. Ach, ten świat jednak nie jest sprawiedliwy. Raz zostaję sithem i ledwo udaje mi się przejść na jasną stronę mocy, a kiedy indziej coś, co normalnie prawie co przy mnie samo wybucha zniszczone nie chce nic zrobić.

Wszedłem do statku.

-Dobra, możemy lecieć. Ten szmelc nawet nie chce wybuchnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...