Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

W końcu jedi. Bogini, ilu sithów spotkałem po drodze? A tam, na razie nie ma to znaczenia. Niech dadzą mi jakąś kabinę i jedzenie.

Podszedłem do jedi.

-Jestem Black Mercy, a to źrebak, którego uratowałem po użyciu taktyki spalonej ziemi przez podmieńce-wskazałem na źrebaka- Z kim mam zaszczyt rozmawiać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Oj, czy ty przestajesz wierzyć, że moja postać pamięta swoją historię?


Nawet nie wiem dlaczego przed oczyma stanęła mi tamta złotowłosa klacz.

Jak ona miała na imię? Sandra? Chyba tak. Ach, te ciągłe wymogi spokoju. Gdybym wtedy zamiast próbować załatwić to spokojnie, śledztwem, spróbowałbym zniszczyć ich ścigacze, to kto wie? Może tamta pustynna siedziba byłaby już dawno zbombardowana z orbity? Ech, co by było gdyby. Chyba pytania, które sobie najczęściej zadaję. No cóż, trzeba coś zrobić, a nie myśleć. Tylko co? Wiem, chyba się prześpię. Wolę nie zasnąć podczas walki z sithem. A co jutro? Chyba pogadam z radą. Ale wcześniej znajdę coś do pisania dla źrebaka. Pewnie męczy go niemożność odpowiedzenia inaczej niż tak lub nie.

-No młody, nie wiem jak ty, ale ja chyba pójdę się ogarnąć-nie lubiłem zasypiać brudny, gdy miałem możliwość obmyć się w cywilizowanych warunkach. Skierowałem się do jakiejś łazienki w celu obmycia się i umycia ząbków. Od razu po tym chciałem pójść spać, póki udawało mi się utrzymywać myśli w ryzach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...