Skocz do zawartości

Horse_Wars: Niewolnicy (by PiekielneCiastko)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-To jednak chyba z tego sposobu skorzystam.

Przystanąłem i coś sobie uświadomiłem. Nie miałem przy sobie żadnych pieniędzy. Prawda, mogłem wyjąć trochę z konta bankowego. Nawet znałem idealnie jego nazwę. Ale tylko w normalnym alfabecie, a nie w tym tutejszym.

-Czego szukać, jeśli chcę znaleźć bank Aargau? Jakich znaczków wypatrywać?-zapytałem się Kate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestraszyłem się,  że nie mam karty. Dopiero po chwili przypomniałem sobie, że nigdy jej nie brałem tylko korzystałem z sprawdzania siatkówki. Podszedłem do terminalu. Na początku sprawdziłem przelicznik Kredytu na Piórka. Musiałem mieć jakieś porównanie, dzięki któremu wiedziałbym, ile będę potrzebować. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zdążyłem zobaczyć, ile mam na koncie, wiedziałem, że nie będą to kokosy, choć nie też mała suma. Uznałem, że 50 piórek będzie chyba dobrą ilością. Za szejściokrotność tej sumy sprzedali przecież tamtą klacz. Po chwili dotarło do mnie, jak o tym pomyślałem. Przez chwilę uspokajałem się, po czym wyszedłem i skierowałem się poza bank, by znaleźć jakiś pub. Po krótkim namyśle skierowałem się do jednej z zewnętrznych dzielnic. Uznałem, że tam prędzej usłyszę coś ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem, że najlogiczniej będzie dosiąść się do tych pijących cydr. Gdybym dosiadł się do tych grających albo obstawiających najpewniej straciłbym w kilkanaście minut wszystkie pieniądze. Wielokrotnie powtarzano mi, żebym założył kostnicę. Tym sposobem śmiali się z mojego szczęścia do pieniędzy. Mówili, że wtedy kuce przestaną umierać, by potwierdzić tą regułę.

Doszedłem do kontuaru.

-Cydr-powiedziałem do barmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...