Skocz do zawartości

Bazgrołki Raindrops


Recommended Posts

Postanowiłam założyć wątek ze swoimi rysunkami :fluttershy5: Takie coś xD : http://i1306.photobucket.com/albums/s571/RaindropsLove/MLP%20FiM/skanowanie0025_zps7d0645a7.jpg Dziwny Kredens : http://i1306.photobucket.com/albums/s571/RaindropsLove/MLP%20FiM/skanowanie0018_zpsbb17e142.jpg Pinkacz i Flutterka jako alicorny : http://i1306.photobucket.com/albums/s571/RaindropsLove/MLP%20FiM/skanowanie0017_zps81d8971e.jpg Niedługo dodam więcej , może jeszcze dzisiaj :fluttershy4: Liczę na szczere opinie , proszę powiedzieć co mam poprawić :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed znakiem interpunkcyjnym nie stawiamy odstępu. :twilight9: Co do rysunków - słabe. Raz te kopyta są grube, raz chude, a rysunki wyglądają, jak rysowane ''na szybko''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem musisz jeszcze poćwiczyć... i dużo poćwiczyć... :rainderp: Ale co tam trzeba być dobrej myśli, bo jak wiadomo, początki zawsze są trudne... xD w tej chwili mam dla cb jedną małą radę... pooglądaj parę tutoriali/kursów itp. bo jeżeli masz jakiś talent to warto go szlifować :D EDIT: Triczek... UUUUU...!!! Nie ładnie to że posiadasz prawa do edycji postów, to nie znaczy że możesz od tak sobie ich kasować oraz tego co ktoś w nich napisał... nawet jeżeli Ci się to mogło nie spodobać... ja napisałem to co myślę[wyraziłem swoją opinie], a ty co... Tak bez niczego... ani "me" ni "be", według własnego "widzi mi się", tak po prostu... Usunąłeś pewien wycinek... to nie było zbyt dobre rozwiązanie... kiedy masz już jakiś problem... to w niejaki sposób wypadałoby chociaż dać znać... poinformować/wyjaśnić, zrobić tak, aby osoba której edytujesz posta, mogła to sama poprawić... nie wiem... może wystarczyłaby jakaś wiadomość? tak jak to robi Administracja... o przykładowej treści: "twój post został edytowany/usunięty". [No chyba że nie jesteś jako takim członkiem ekipy forum... no to zwracam honor] Tak się nie robi... nie ładnie, oj nie ładnie... ja nie chcę kłótni, bo i po co... ale wypadało by coś zmienić... tyle z mojej strony... sorki, ale nie mogłem inaczej tego napisać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed znakiem interpunkcyjnym nie stawiamy odstępu. :twilight9:

Co do rysunków - słabe. Raz te kopyta są grube, raz chude, a rysunki wyglądają, jak rysowane ''na szybko''.

Postaram się to poprawić.

Moim zdaniem musisz jeszcze poćwiczyć... i dużo poćwiczyć... :rainderp:

Ale co tam trzeba być dobrej myśli, bo jak wiadomo, początki zawsze są trudne... xD

w tej chwili mam dla cb jedną małą radę... pooglądaj parę tutoriali/kursów itp. bo jeżeli masz jakiś talent to warto go szlifować :D

Oczywiście będę ćwiczyć :)

Przed tobą jeszcze duuuuużo pracy. :) Ale powiem że jak na początek jest nieźle.xD

Dziękuje xD


Całkiem niezłe rysunki. Kredens trochę ci nie wyszedł ;)

Przyjmujesz zamówienia?

Zależy jakie, niektóre zamówienia mogą być dla mnie za trudne :flutterblush:


Mam nowe rysunki :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, ostatnia praca jest moim zdaniem najlepsza. Jedyny drobny szczegół do którego mogę się przyczepić to trochę krzywa grzywa.. No i jeszcze ogon trochę dziwnie wygląda. W drugiej pracy końcówka grzywy wygląda jak odwrócona paszcza Brachiozaura i nos jest zbyt szpiczasty. Natomiast w pierwszej pracy tułów wygląda bardzo dziwnie (jak jakiś wielokąt), szyja jak u żyrafy, znaczek jest chyba w odpowiednim miejscu (kształt tułowia nie pozwala mi tego dokładnie określić ). Postać po lewej jest w porządku, ale mogłaś je narysować w równej linii (chodzi mi tutaj o TO).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak' date=' ostatnia praca jest moim zdaniem najlepsza. Jedyny drobny szczegół do którego mogę się przyczepić to trochę krzywa grzywa.. No i jeszcze ogon trochę dziwnie wygląda. W drugiej pracy końcówka grzywy wygląda jak odwrócona paszcza Brachiozaura i nos jest zbyt szpiczasty. Natomiast w pierwszej pracy tułów wygląda bardzo dziwnie (jak jakiś wielokąt), szyja jak u żyrafy, znaczek jest chyba w odpowiednim miejscu (kształt tułowia nie pozwala mi tego dokładnie określić ). Postać po lewej jest w porządku, ale mogłaś je narysować w równej linii (chodzi mi tutaj o TO).

Faktycznie, mogłam narysować w tym pierwszym rysunku je w równej linii :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...