Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] Horse_Wars: Koniec Zakonu (by Nocturnal Light)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 458
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

"w końcu" - pomyślała Nocturne wstając z pokładowego łóżka i przeciągając się. Wzięła swój prawdziwy miecz i ukryła go za pasem. Ubrała płaszcz, a do jego kieszeni włożyła drugi miecz świetlny, następnie opuściła pomieszczenie. Wolnym krokiem ruszyła wzdłuż korytarza zatrzymując się tylko na chwilę, żeby dać pilotowi instrukcje dotyczące stacjonowania statku. Chwilę później wyszła na zewnątrz. Odetchnęła chłodnym powietrzem, założyła kaptur na głowę i ruszyła w stronę miasta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Mogę pisać w trzeciej osobie?* ___________________________________________________________________ Najpierw musiała zapoznać się z każdym zakątkiem tego wielkiego, zatłoczonego miasta. Na każdym kroku natykała się na kucyki w kajdanach i obrożach. Z tego co zdążyła zauważyć, najbardziej cenione były jednorożce. Co ulicę wystawiane były podesty z niewolnikami do kupienia. Wszędzie na murach budynków namalowane były napisy głoszące wolność. Wszędzie można było też zaobserwować patrole miejscowej straży, pilnującej porządku. Nocturne zaczęła rozglądać się w poszukiwaniu szczególnie wybijających się z tłumu kucyków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym kroku natykała się na kucyki w kajdanach i obrożach. Z tego co zdążyła zauważyć' date=' najbardziej cenione były jednorożce. Co ulicę wystawiane były podesty z niewolnikami do kupienia. Wszędzie na murach budynków namalowane były napisy głoszące wolność. Wszędzie można było też zaobserwować patrole miejscowej straży, pilnującej porządku. Nocturne zaczęła rozglądać się w poszukiwaniu szczególnie wybijających się z tłumu kucyków...[/quote']

sorry, ale to MG opisuje otoczenie, a ty tylko co robi twoja postać.


Nagle wybuchło zamieszanie przy jednym podeście. Wybuchła bomba dymna i klacz pegaza, którą właśnie ktoś miał nabyć, zniknęła. Kupiec zaczął się kłócić ze sprzedawcą, że to jego trik i żąda zwrotu pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok. Nie wiedziałam, to moja pierwsza sesja. ___________ Nocturne nasunęła kaptur na głowę mocniej, co skutecznie uniemożliwiało zobaczenie jej twarzy, ale nie odbierało jej możliwości czujnego obserwowania otoczenia. Podeszła bliżej, na tyle na ile pozwalał jej gęstniejący tłum gapiów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu. nie powiedziałam, że to podest przykłuł jej uwagę.


Na podeście stały cztery kuce. Ostatni był zakryty materiałem, a na głowie miał worek anty-magiczny. Pierwszy był ziemskim ogierem o brązowej sierści i zielonej grzywie, drugi pegazicą o fioletowej sierści i różowej grzywie. Trzeci był jednorogim ogierem z żółtą sierścią i pomarańczową grzywą. - Tu, moi drodzy, mam prawdziwy fenomen! Narażałem życie, próbując go zdobyć! - krzyknął sprzedawca do tłumu, pokazując na zamaskowanego kucyka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...