Skocz do zawartości

WakFu


Ziemniax

Recommended Posts

Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy wśród bronych lub pegasisters znajdują się jakieś osoby, które kiedykolwiek miały styczność z tym animowanym serialem. Jeśli tak, to byłbym bardzo szczęśliwy by móc usłyszeć co o nim myślicie i wymienić się opiniami :) Jeśli zaś nigdy o nim nie słyszeliście (sam jestem trochę zdziwiony, że taki dobry show ma tak małą popularność) to zachęcam do obejrzenia, gdyż jest on na pewno warty uwagi przez wzgląd nie tylko na świetną animację, cudowny wręcz świat, wyrazistych bohaterów, ale również fabułę, która jest jest według mnie świetna (chciałbym trochę w nią wprowadzić, ale jest ona jednym z najlepszych elementów serialu i nie chciałbym jej zdradzać). Zarówno pierwszy sezon, jak i drugi zostały w całości spolszczone - jak dla mnie dubbing jest rewelacyjny, bez większych skaz. Jeżeli dalej jesteście nieprzekonani, polecam obejrzeć trailer pierwszego odcinka (co prawda w wersji francuskiej z angielskimi napisami ale mimo wszystko dalej uważam, że warto :P) http://www.youtube.com/watch?v=H2JrWJfdoqk I to tyle. Ziemniax się rozłącza :)

Link do komentarza

Widziałem i przez jakiś czas grałem w grę o tym tytule. Niestety gra teraz jest płatna więc samo granie odpada - a szkoda. Sam serial? Przyjemny, miło się ogląda. Kreska jest jaka jest, ale mimo niewybrednego miejscami humoru całość bardzo mi się podobała. Zarówno postać Nox'a jak i głównych bohaterów jest może nie tyle oryginalna co bo ja wiem? Nie codzienna? Poza tym - mistrz naszego Eliantropa jest...specjalny xD

Link do komentarza

Widziałem i przez jakiś czas grałem w grę o tym tytule. Niestety gra teraz jest płatna więc samo granie odpada - a szkoda. Sam serial? Przyjemny, miło się ogląda. Kreska jest jaka jest, ale mimo niewybrednego miejscami humoru całość bardzo mi się podobała. Zarówno postać Nox'a jak i głównych bohaterów jest może nie tyle oryginalna co bo ja wiem? Nie codzienna? Poza tym - mistrz naszego Eliantropa jest...specjalny xD

Mistrz Eliatropa? Kurcze, ciężko mi powiedzieć, czy myślisz o Alibercie, czy może chciałeś powiedzieć mistrz Iopa (co by akurat miało więcej sensu, bo chyba tylko Percedal miał mistrza - Goultarda)

Ojj, Nox jest świetnym antagonistą, kocham go za jego śmiech, choć muszę przyznać, że ten główny "zły" z drugiego sezonu jest równie świetny!

Link do komentarza

Mam na myśli tego małego smoka xD Ale muszę przyznać - mistrz Percedala....no dobra on też był dość khm...wyjątkowy O.o

Prawda, prawda... Jest tak wyjątkowy, że miał swój własny odcinek specjalny, bezpośrednio nie związany z fabuła serialu :D

A to już o czymś świadczy ;]

Masz może jakiś ulubiony moment z serialu? Bo mi baaaardzo podobała się walka pomiędzy Grogaloragranem i Noxem (ale nie ta z pierwszego odcinka).

Po prostu animacyjny majstersztyk :D

Link do komentarza

Pierwszy raz to widzę, póki co widziałem tylko ten trailer z pierwszego postu i polską wersję openingu, a kreska to mi się nawet podoba. Nawet bardzo ;p No i jak wrócę do domu, to porównam wersję francuzką i polską, bo nie wiem co oglądać :) (A wrócę raczej szybko, bo zamiast do szkoły idę stracić pół litra krwi :> )

Link do komentarza

Osobiście uważam że to anime jest warte uwagi, posiada swój humor, który jest zgrabnie wprowadzony w świat pełen fantazji. Osobiście sądzę że 1 seria jest lepsza od drugiej pod względem niektórych odcinków jak i zakończenia, gdy to Hiugo (tak to się pisze czy po prosu Jugo?) walczy z Noxem (tak się nazywał ten co był od zegarów?).

Link do komentarza

Uwielbiam tą bajkę/serial/anime < niepotrzebne skreślić > . Najlepszy odcinek z 1 sezonu jak Misiek walczył z Rubilaxem i jak była bitwa pomiędzy Nox'em a ludem Sadidy xD.

Heh, ja jakoś nigdy nie będę uważał tego za anime. Jest wiele podobieństw, ale różnice sa zbyt wielkie :P

Ojj Misiek naprawde pokazał swoją siłę w czasie walki z Rubilaxem :P

Osobiście uważam że to anime jest warte uwagi, posiada swój humor, który jest zgrabnie wprowadzony w świat pełen fantazji. Osobiście sądzę że 1 seria jest lepsza od drugiej pod względem niektórych odcinków jak i zakończenia, gdy to Hiugo (tak to się pisze czy po prosu Jugo?) walczy z Noxem (tak się nazywał ten co był od zegarów?).

Yugo i Nox, to chyba jest poprawny zapis :P

Ja powiem, że obie serie były dobre, choć jednak w dwójce animacja jest ciut lepsza, za to antagoniści są BOSCY :D

Pierwszy raz to widzę, póki co widziałem tylko ten trailer z pierwszego postu i polską wersję openingu, a kreska to mi się nawet podoba. Nawet bardzo ;p No i jak wrócę do domu, to porównam wersję francuzką i polską, bo nie wiem co oglądać :) (A wrócę raczej szybko, bo zamiast do szkoły idę stracić pół litra krwi :> )

Hehe, mam nadzieje, że serial się spodoba, a czekolada za krew będzie smakowała :)

Jugo :rainderp: . Nom, ale mi się podobał ten moment jak Misiek umierał :ming: . Jestę Masochistą xD

Ałć, spoiler...

Link do komentarza
Gość Iluandar
:ming: Nie wierze... że ktoś z tego forum też to ogląda :rainderp: Osobiście jestem fanem Wakfu, jednak nigdy nie miałem styczności z grą. Ale sama kreskówka bardzo mi przypadła do gustu, zwłaszcza muzyczka intro. Of corse obejrzałem oba sezony, i mam nadzieje że będzie 3. Słyszałem że wyszła manga bedąca wstępem do three sezon, ale nie miałem okazji jej sprawdzić... Of corse, my favorite is Ruel Stroud :D
Link do komentarza

OOOuuuuUUoo fajnie zobaczyć kogoś tutaj kto to ogląda :) zanim jeszcze odkryłem kuce to właśnie byłem zafascynowany tym że hoho, o ilę nie popełnię "faux pas" to mogę się pochwalić tym że na youtube jako pierwszy zamieściłem polski opening, ale w tym czasie czeluści internetu były dla mnie zbyt straszne by to sprawdzić i nie mam co do tego "pierwszeństwa" pewności. ba! nawet udało mi się skleić ze dwa AMV ;] mimo że czasu mam teraz zbyt dużo tak nigdy nie udaje mi się tego złapać na czas w tv. Co mogę dodać od siebie? interesował mnie fenomen Miśka, to była chyba jedyna postać która miała tłumaczone imię, w oryginale pojawiał się jako "Tristepin" w angielskiej wersji przebijał się "Sadlygrove" a my mamy "Percedala". Może po prostu coś mi umknęło?

Link do komentarza
:ming: Nie wierze... że ktoś z tego forum też to ogląda :rainderp: Osobiście jestem fanem Wakfu' date=' jednak nigdy nie miałem styczności z grą. Ale sama kreskówka bardzo mi przypadła do gustu, zwłaszcza muzyczka intro. Of corse obejrzałem oba sezony, i mam nadzieje że będzie 3. Słyszałem że wyszła manga bedąca wstępem do three sezon, ale nie miałem okazji jej sprawdzić... Of corse, my favorite is Ruel Stroud :D[/quote']

Dasz linka.? Pliss:rainderp:

Link do komentarza

:ming: Nie wierze... że ktoś z tego forum też to ogląda :rainderp: Osobiście jestem fanem Wakfu, jednak nigdy nie miałem styczności z grą. Ale sama kreskówka bardzo mi przypadła do gustu, zwłaszcza muzyczka intro. Of corse obejrzałem oba sezony, i mam nadzieje że będzie 3. Słyszałem że wyszła manga bedąca wstępem do three sezon, ale nie miałem okazji jej sprawdzić... Of corse, my favorite is Ruel Stroud :D

Musze odnaleźć tę mangę za wszelka cenę :D

Ruel Stroud jest swietny, aczkolwiek, jak każdy Enutrof, za bardzo mi przypomina Sknerusa McKwacza ;]

Link do komentarza

Kij z piractwem :ming: tylko serial obejrzeć chcą czyż nie? Mnie się osobiście spodobał chociaż humor najwyraźniej skierowany dla dzieci z podstawówki zdecydowanie mnie od siebie odepchnął D: Tak czy inaczej, oba sezony miały sporo perełek choćby dwie moje ulubione postacie: -Nox- niesamowicie wyrazista postać, zdecydowanie szalony :ming: (oglądałem kiedyś na YT filmik o tym jak i czemu oszalał ale był po francusku i nic nie zrozumiałem :rainderp:) za co go lubię :P -...Gościu w masce z drugiego sezonu z gadającym kotem- Typowy łotrzyk, z uśmieszkiem rabusia, próbujący grać Robin Hooda (oczywiście w jego wersji biednym był on).Nie mam pojęcia jak się nazywał (zapomniałęm), serial przestałem oglądać po tym jak Yugo (tak mu było?) uciekł ze świata demonów po walce na tej całej arenie i dalej w sumie nie wiem czemu nie oglądałem, przez co nie wiem co ostatecznie stało się z łotrzykiem :P

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...