Skocz do zawartości

Poszukuje pre readera


bartek3691

Recommended Posts

Jak wyżej. Poszukuje pre readera, wymagana znajomość języka polskiego, umiejętności pisarskie (czasami trzeba coś dopisać), znajomość fandomu, wolny czas po 21 lub 22 (mniej więcej tak siedzę na kompie), oraz nie wymagane ale bardzo mile widziane doświadczenie własne w zakresie praktyk seksualnych. Osoby chętne proszę pisać w komentarzach albo na priv. Co jest do uzyskania:

- możliwość przeczytania danego clopficka jako pierwsza osoba;

- możliwość otrzymania płatnych zleceń (clopficki na dany temat, wyższy poziom pisania);

- podszkolenie swoich umiejętności pisarskich, oraz rysowniczych (możliwość tworzenia strony tytułowej oraz okładki do druku);

- tworzenie dalszych części znakomitych (no dobra trochę skromności wiem xd) clopficków.

Proszę o jak najszybszą odpowiedź i dziękuje za przeczytanie tego długiego i nudnego monologu.

BTW: kolejne 5 części przygody cmc jest gotowe, tylko są do sczytania jako test.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

To może ja się podepnę do tego tematu, by nie mnożyć bytów.

Przetłumaczyłem fika (uwaga, uwaga, human x pony, ale za samo wspomnienie chyba mnie nikt tu nie zabije? :P) Her Whole Darn Heart i potrzebuje kogoś, kto by wykonał ostatnie szlify, by było gotowe do publikacji. Ponieważ samego clopu jest nie tak znowu dużo i fik jest pełnowartościowym fikiem bez wiadomo jakich scen, to się po prostu je wytnie dla spełnienia norm obowiązujących tu i tam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację - za samo wspomnienie, nikt Cię nie przeczołga. Tak samo jak za zamieszczenie rzeczonego opowiadania pod warunkiem braku w nim scen o których wspomniałeś. A tak z ciekawości - można poznać tytuł?

Tytuł siedzi w moim pierwszym tu poście - Her Whole Darn Heart Crowleya.

 

Mogę się zgłosić jako "zapasowa" osoba.  :aj5:

Hm, tzn? Jak nie będzie innych chętnych? :P Edytowano przez Crusier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hm, tzn? Jak nie będzie innych chętnych?

Dokładnie tak. Spełniam wymagania, ale jak dotąd tylko czytałam, a nie miałam okazji pisać o kucykach (tylko zazwyczaj o ludziach, a jak już o zwierzakach, to nie będących częścią żadnego fandomu  :fluttershy4: ).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...