Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

am6mu.jpg

Siemka !

Rozpoczynam grę w której wcielamy się w swojego własnego bohatera oraz zbieramy uzbrojenie i walczymy, ok pora na regulamin:

1. Nie zabijaj przyjaciół z drużyny.

2. Nie okradaj przyjaciół.

3. Pomagaj w potrzebie.

4. Za moim pozwolenie przez PW trzeba uzasadnić czemu się chce być alicornem. :ming:

Ok teraz Podanie:

Imię:

Rasa:

Umiejętności:

1. Celność:

2. Szybkość:

3. Lewitacja( tylko dla Jednorożców ) :

Charakter:

CM:

Wygląd:

Wrogowie:

Zebry

Łowcy głów

Zombie

Różne stwory

Bloatsprite'y

Neutralni:

Sprite Bot ( jest to taki robot który puszcza starą muzykę. Lata on prawie wszędzie potrafi też napędzić stracha. )

Jesteśmy grupką kucyków która uciekła ze "Stajni 24". Nikt prawie nie wie co się kryje za wielkimi stalowymi drzwiami. Świat jest straszny woja nadal trwa. W kiedyś bajkowym teraz krwawym nie zdartym do życia pustkowiu są inne kucyki które zabijają się na wzajem. Teraz my wyszliśmy na powierzchnię nie wiedzieliśmy co tam na nas czeka. Walczymy o przetrwanie każda minuta jest ważna.

Zapisani:

jacob.zvierz (Śmierć)

Imię: Śmierć (Jacob)

Rasa: Stwórca (taki alicorn który włada jedną z trzech rzeczy: Śmierć, Dzień, Noc)

Umiejętności: Jest mistrzem w walce kosą.

1. Celność: Słaba

2. Szybkość: Duża

3. Lewitacja: Średnia

Charakter: Ciekawy, czasami upierdliwy, nie zna się na kucykowych zachowaniach, dosyć miły ( w swój sposób)

CM: Dwie skrzyżowane kosy

Przenosi Się do świata umarłych po śmierci.

Nightmare (Pokemona)

Imię: Pokemona

Rasa: Pegaz

Umiejętności: Ma zeza, więc potrafi patrzeć na dwie rzeczy jednocześnie.

1. Celność: Średnia

2. Szybkość: Średnia

Charakter: Zawsze pomaga w potrzebie, stara się rozweselać, kiedy się za bardzo zdenerwuje, zmienia się w alter-ego (ono jest wredne i pragnie śmierci wszystkiego, co się rusza)

CM: brak

WaveX (WaveX)

Imię: WaveX

Rasa: Pegaz

Umiejętności: Potrafi stać się niewidzialny na 10 sekund.

1. Celność: Wysoka

2. Szybkość: Wysoka ( doskonała kondycja )

Charakter: Miły, pomocny, zaradny, jak się uprze to nie zostawi.

CM: Winylowa płyta

MasterBezi (Eagle Desert)

Imię: Eagle Desert.

Rasa: Jednorożec.

Umiejętności:

-celność: bardzo wysoka.

-szybkość: wysoka.

-lewitacja: opanowana.

-umiejętności dodatkowe: zna doskonale magię bitewną oraz umie obsługiwać technologię świata (a zwłaszcza broń palną), z którego przybył.

Charakter: jest miły, opiekuńczy, wrażliwy i ujmując to tak jak Rarity: ma cechy dżentelkuca, jednakże okrutnie obchodzi się z tymi, którzy krzywdzą jego lub jego przyjaciół.

CM: Pistolet G18.

Wygląd: czarna grzywa + ogon, błękitna sierść i piwne oczy.

Cola (Greg)

Imię: Greg

Rasa: Ziemny kuc

Umiejętności:Greg był jednym z najlepszych lekarzy przed wojną. Potrafil wyleczyc praktycznie kazdego, potrafi wyrabiać stimpacki i wszelkiego rodzaju menatsy. Jest słaby w walce wręcz, ale potrafi dość celnie przycelować z karabinu gaussa. Bardzo intelgentny.

1. Celność: Srednia

2. Szybkość: Niska

3. Lewitacja( tylko dla Jednorożców ) :

Charakter:Potrafi byc cyniczny i zlosliwy. Uzalezniony od narkotyków.

CM:Stimpack

Wygląd:Biały wysoki kuc z czarną grzywą

arameje (arameje) [zginął w niewyjaśnionych okolicznościach]

Imię:arameje

Rasa:pegaz

umiejętność: Oko snajpera (celność)

charakter: dba tylko o siebie, miły w stosunku do przyjaciół, łatwo się denerwuje

CM: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ03ukQQxiwcrUxFZ7zSpF3QfpKBTRi1MIfrcNWid8uy-S7E9EWww

wygląd:http://oi50.tinypic.com/2n65g6r.jpg

eragon333 (Snow Tunder)

Imie: Snow Tunder

Rasa: pegaz

Umiejetnosci:

1. Celnosc: srednia

2. Szybksc: wielka

Charakter: mila, troche tchorzliwa, ostrozna, szczodra, lojalna, szczera

Cutie Mark: chmura sniezna z piorunami.

Wyglad: biala siersc, granatowe oczy i ogon, blekitno-niebieskia grzywa, złote skrzydła

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Imię: Śmierć (Jacob)

Rasa: Stwórca (taki alicorn który włada jedną z trzech rzeczy: Śmierć, Dzień, Noc)

Umiejętności: Jest mistrzem w walce kosą.

1. Celność: Słaba

2. Szybkość: Duża

3. Lewitacja: (eee...) Średnia

Charakter: Ciekawy, czasami upierdliwy, nie zna się na kucykowych zachowaniach, dosyć miły ( w swój sposób)

CM: Dwie skrzyżowane kosy

(Moja postać nie będzie się bawiła super mocami, będzie tylko normalnym kucykiem chociaż jest nieśmiertelna)

Link do komentarza

(zapomniałeś o wyglądzie)

Imię: Pokemona

Rasa: Pegaz

Umiejętności: Ma zeza, więc potrafi patrzeć na dwie rzeczy jednocześnie.

1. Celność: Średnia

2. Szybkość: Średnia

Charakter: Zawsze pomaga w potrzebie, stara się rozweselać, kiedy się za bardzo zdenerwuje, zmienia się w alter-ego (ono jest wredne i pragnie śmierci wszystkiego, co się rusza)

CM: brak

Pokemona:

pokemona.png

alter-ego:

japony3.png

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Więc zaimportuję OC z mojej wyobraźni - gdyż fizycznie on nie istnieje (jednakże po konsultacji z autorem będzie się trochę różnił od tego z mojej wyobraźni - jedyna niezgodność między moim OC a postacią w zabawie to rodzaj kucyka).

Imię: Eagle Desert.

Rasa: Jednorożec.

Umiejętności:

-celność: bardzo wysoka (przed przybyciem do Equestrii był komandosem jednostek specjalnych na Ziemi).

-szybkość: wysoka.

-lewitacja: opanowana do perfekcji.

-umiejętności dodatkowe: zna doskonale magię bitewną; umie obsługiwać technologię świata (a zwłaszcza broń palną), z którego przybył; potrafi przemieniać się w istotę, jaką był w świecie z którego przybył do Equestrii; potrafi za pomocą magii zmaterializować przed sobą każdy sprzęt pochodzący z jego świata.

Charakter: jest miły, opiekuńczy, wrażliwy i ujmując to tak jak Rarity: ma cechy dżentelkuca, jednakże okrutnie obchodzi się z tymi, którzy krzywdzą jego lub jego przyjaciół.

CM: Pistolet G18.

Wygląd: czarna grzywa + ogon, błękitna sierść (niemalże identyczna ze sierścią Rainbow Dash) i piwne oczy.

Link do komentarza

- Dobrze drużyna w komplecie, czy ktoś zabrał jakieś jedzenie lub picie, bo ja zabrałem 2 manierki oraz 8 jabłek w plecaku oraz amunicję i 1 pistolet ponieważ włamałem się do budki strażników. Więc zabrał ktoś coś ze sobą ?

Powiedziałem do kucyków rozglądając się po farmie która była nad tunelem prowadzącym do "Stajni 24".

- Pamiętajcie by nie zbierać tych jabłek są napromieniowane.

Powiedziałem podchodząc do jednego z drzew.

( Chyba znacie mapę equestri, bo przerabiam ją by pasowała do naszej gry/zabawy, a i jesteśmy na farmie sweet apple )

Link do komentarza

- Zostańcie tu muszę coś sprawdzić!

Po czym wbiegłem głębiel w las. Znalazłem tam nieprzytomną pegazicę, podszedłem do niej i srawdziłem czy jest napromieniowana. Była lecz lekko wystarczyło zaklęcie odtruwające. Wziąłem ją na grzbiet i zaniosłem do grupy i powiedziałem

- Ma ktoś opanowane zaklęcie odtruwające, jest teraz bardzo potrzebne inaczej ona umrze.

Po czym pokazałem lekko napromieniowaną pegazicę.

(Wygląd pegazicy:

biala siersc, granatowe

oczy i ogon, blekitno-niebieskia

grzywa, zlote skrzydla, i proszę master nie spawnuj sobie broni narazie mamy tylko pistolety)

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...