Jump to content

MasterBezi

Brony
 • Posts

  251
 • Joined

 • Days Won

  3

MasterBezi last won the day on April 20 2014

MasterBezi had the most liked content!

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  usunięte
 • Ulubiona postać
  usunięte

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MasterBezi's Achievements

Kucyk

Kucyk (4/17)

73

Reputation

 1. Z racji, że opuściłem fandom kilka lat temu i już nie udzielam się ani na MLP Polska, ani w żadnym innym środowisku fandomowym, to proszę o usunięcie mnie z listy w poście zbiorczym.
 2. Bot jest całkiem spoko, ale niektóre teksty Rainsalis mnie rozwalają. Na przykład: "Chodź ze mną do łóżeczka" xD
 3. 1. Luna 2. Twilight Sparkle 3. Applejack
 4. Śmierci boją się najbardziej ci, którzy mają na tym świecie najwięcej do stracenia. Ja nie mam już do nic do stracenia, ani z dóbr materialnych (pieniądze, kosztowności, dobra luksusowe) ani tzw. dóbr moralnych (przyjaźnie, miłość) więc nie boję się śmierci.
 5. Znamy już premierę 5 sezonu z dubbingiem, tylko jedno pytanie. Kto się podejmie uploadowania odcinków z dubbingiem, gdyby Mystheria nie wróciła.
 6. Nie widzę sensu istnienia tego tematu. Wiadomo, że Rainbow Dash jest klaczą. Jest co prawda chłopczycą, ale nadal jest klaczą. Choć nie ukrywam, że po pierwszym odcinku myślałem, że Rainbow Dash (tak samo jak o Applejack) jest ogierem.
 7. Lubiane: Fluttershy - mój i jej charakter są najbardziej zbieżne spośród całej Mane6 i jest to wg mnie najpiękniejszy i najsłodszy kucyk w Equestrii Derpy - uwielbiam ją za tą niezdarność i słodki zez Twilight Sparkle i Rarity - piękne, szlachetne i uzdolnione magicznie jednorożce, choć sam stawiam nowoczesną technologię ponad magiczne sztuczki księżniczki Equestrii - bo to jedyna władza, którą uznaję Nielubiane: Rainbow Dash - jest zbyt pewna siebie. lubi się przechwalać i na dodatek jest chłopczycą Pinkie Pie - istny wulkan radości, której nie lubię oraz jej alter ego (Pinkamina) wymyślone przez fandom, sprawiające, że jest największym postrachem Wszechrzeczy tuż obok Wrzoda z Gothica Cheese Sandwich - ten sam powód co Pinkie Pie wszelkiej maści antagoniści - bo to zuo Luna się pojawia zarówno w liście lubianych i nielubianych postaci, ale to dlatego, że dla mnie Luna i Nightmare Moon były, są i będą dwiema różnymi postaciami.
 8. Ulubione: -Przyjaźń to magia (S01E01-02), Powrót do harmonii (S02E01-02), Ślub w Canterlocie (S02E25-26), Kryształowe Królestwo (S03E01-02), Pojedynek na czary (S03E05), Królestwo Twilight (S04E25-26) - epickie walki. -Wyjście smoka (S01E07), Mistrzyni spojrzenie (S01E17), Ptaszek na uwięzi (S01E22), Lekcja stanowczości (S02E19), Huraganowa Fluttershy (S02E22), Nie lekko być bryzusiem (S04E16) - skupienie na Fluttershy -Ostatnia gonitwa (S02E14), Rainbow Falls (S04E10) - pojawia się Derpy Nielubiane: -Sposób na zaklęcie (S03E13), Honor Pinkie (S04E12) - zdecydowanie ponad 50% tych odcinków to piosenki. -Tylko dla pomocników (S03E11) - prawie brak Mane6 i ogólnie nudny odcinek. Do nielubianych zaliczyłbym jeszcze odcinek Fluttershy ma głos (S04E14) ale skupienie na Fluttershy ratuje sytuację. (w nawiasach przy nazwie odcinka podałem numer sezonu i odcinka w sezonie)
 9. Pewnie to nie ma dla ciebie żadnego znaczenia ale aktualne konto założyłem zanim tamto zostało zbanowane.
 10. Mogę jedynie powiedzieć, że został wystawiony na 6 punktów wczoraj około godziny 23 przez Zegarmistrza. Napisał, że warn jest za rzekomo multikonto, lecz nie mogłem użyć multikonta w chwili wystawienia warna bo zostało zablokowane jeszcze w zeszłym roku, więc dlatego proszę o zdjęcie warna.
 11. Chcę zgłosić niesłusznego warna, którego dostałem za akcję poza obrębem forum. Chciałbym prosić o zdjęcie tego warna, nie złamałem w żaden sposób regulaminu forum w tej chwili, więc warn jest niesłuszny,
 12. SB chyba mi nie działa.

  1. FaithFire

   FaithFire

   Pisze "ładowanie" a tak naprawdę nic się nie dzieje?

  2. MasterBezi

   MasterBezi

   Dokładnie, strzał w dziesiątkę. Właśnie taki mam problem z SB.

 13. MasterBezi

  Chej <3

  a ja byłego inkwizytora witam ozięble To smutne. Na szczęście możemy ogrzać. Inkwizycja zawsze chętna do pomocy userom. ~Mad Mike
 14. znieczulica w wersji brony... niestety to prawda :/
×
×
 • Create New...