Skocz do zawartości

Fallout: Equestria.


Adm1RED

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 633
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-No właśnie czas najwyższy. - powiedział Eagle.

Potem Eagle w biegu postanowił podpatrzeć swoją magią Śmierć.

-Hmm... Ten ma o wiele gorzej. - pomyślał Eagle - Klacz podobna do Dashie się nad nim pastwi. Ale z drugiej strony... Może Rainbow miała mały respawn po wydarzeniach w Rainbow Factory. Ułatwiłoby mi to życie i zadanie sformowania na nowo Mane6, ale zostaje jeszcze AJ, ale da się załatwić również respawn i dla niej, lecz na razie powinienem się przejmować tylko żyjącymi powierniczkami Elementów Harmonii.

Link do komentarza

// aj, nie tak dosadnie, psujesz trochę zabawę, skup się bardziej na roleplayingu co? co to ma być, respawn, respawnowac moze sie tylko Śmierć, nikt inny

Och, czekaj Delta. Coś czuje, to krew Śmierci. Cholernie dużo krwi. I wokół niego dużo zaschniętej, kogo innego. Nie podoba mi się to, jest nam cholernie przydatny ten pajac, idziemy po niego, chyba dasz radę, co? Więc na lekko na wschód. I to uczucie, skądś je znam, coś mi mówi że czeka mnie niespodzianka. - Odparłem.

Link do komentarza

-Tunder milczala pokazujac przy tym, ze nie wie co chce zrobic Greg.

-7 element harmonii to jeden z elementow harmonii. Oznacza on pokoj. Nosil go ojciec Celestii i Luny.

-Powieddziala przez sen Snow

-Applejack czemu nie spytalas swojego pra pra pra pra pra pra pradziadka czemu nie powiedziala Celestii o 7 elemencie?

-Klacz spala jak potulne zrebiecie mowiac przez sen.

Link do komentarza

-Ten siódmy Element to Element Poświęcenia. - powiedział Eagle - Ale ten element nie miał swojego klejnotu jak pozostałe. Co do drugiego pytania... Nie mam pojęcia, ale myślę, że będzie chciał dokończyć to w czym mu przeszkodziłem... Czyli zmasakrować Ciebie i Twoją Scootaloo. A co słów Tunder... Nie przejmujmy się tym, zazwyczaj to co mówi ktoś przez sen, nie trzyma się kupy i nie ma żadnej logiki.

Link do komentarza

- eh... - skręcilismy razem z Gregiem na wschód, jak mówił - Nie podoba mi się to. Ten cały Śmierć jednak jest alicornem i raczej trudno takiego pokonać... - stanęliśmy przed dość małą osadą, umieszczoną w jaskini. Niestety znak na gł. wejściu mówił sam za siebie. Gwiazda ze skrzydłami. - Jak mamy go uratować musimy sie pospieszyć, a w dodatku cała ta osada składa się z pegazów... - odparłam

Link do komentarza

-Ja sie nazywam Snow ale nie lubie swojego imienia bo nikt mnie przez nie nie lubi. I mowie, ze zapomnialam go.

-Tunder spala mocno i mowila.

-siódmy element jest w "stajni 7 ". Przyzeklam ojcu Celestii i Luny, ze nigdy nie zdradze miejsca ukrycia elementu. On jest w...

-Bzzzzzzzz. Snow zostala porazona.

-aaaaa co sie stalo . Gdzie ja jestem. Nie mow wiem. Powiedz usnelam mam racje? Prawie sie wygadalam.

-Powiedziala Snow

Link do komentarza

- Tunder ja wiedziałem o istnieniu 7 elementu i wiedziałem też że jest w stajni 7 oraz masz piękne imię Snow.

Powiedziałem nadal niosąc klacz na grzbiecie z uśmidchem.

- A i wyciągnij ten komunikator nie potrzebny ci już jest bo zbyt długo go miałaś włączony i przy rozładowaniu kopie rądem.

Link do komentarza

-Wygadalam swoje imie podczas snu?

-Snow zadala pytanie retoryczne.

-dzieki, ze sadzisz, ze mam piekne imie. Prad mnie kopnal, gdyz mam na kopycie maszyne, ktora kopie mnie kiedy probuje wyjawnic miejsce gdzie jest 7 element. Nie moge powiedziec gdzie jest dokladnie 7 element bo to tajemnica. Nikt nie wie gdzie jest oprocz mnie i ojca Celestii i Luny. Jestem jakby wybrana przez niego niewiem dlaczego. Idzmy dalej. I jeszcze dziekuje za podwozke kiedy spalam.

-Tunder wstala (bo lezala na podlodze) i zaczela isc za Wave'em i za Eagle.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...