Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE] W_objęciach_Chrysalis: Ratunek dla Arctic Wind (by Michalinek)


Nightmare

Recommended Posts

Blood Armor wstał ze swojego łóżka. Przed oczami miał koszmar, który wydarzył się zeszłej nocy. Wyraźnie widział uśmiech Podmieńca, który porwał Arctic Wind. Na zewnątrz słyszał cichy warkot maszyn produkujących chmury.

(pierwszą czy trzecią osobą?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Ej, chwila czy nie mieszkała ona w sierocińcu? Chyba, że akcja dzieje się jak są dorośli)

-Proszę mnie przepuścić, jestem jej przyjacielem i mam prawo zobaczyć miejsce porwani-powiedziałem do jednego ze strażników-ponad to raz uratowałem jej życie, więc może mi się udać drugi raz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Nie zamierzacie nic z tym zrobić? Zamierzacie nadal szukać dowodów i nie zrobić nic w tej sprawie? Ja za to muszę ją odnaleźć, a nie siedzieć na czterech literach i szukać dowodów które prawdopodobnie nie istnieją-powiedziałem do jednorożca, a na twarzy jak zwykle miałem uśmiech. Splunołem na bok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imbecyle-pomyślałem, po czym skierowałem się w stronę biblioteki aby zobaczyć czy nie ma jakiejś nowej książki o podmieńcach. Kiedyś przeczytałem książke o podmieńcach, ponieważ interesiwało mnie jak oni żyją i co takiego robią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dupa-pomyślałem i udałem się do domu spakować potrzebne rzeczy na wyprawę. Postanowiłem, że uratuje Arctic Wind... ale to dopiero jutro. Dziś mam jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia chociażby... yyym... no dobra, dzisaj mi się nie chce, ale muszę być wypoczęty przed podróżą. Muszę się spakować, co zajmie mi prawdopodobnie godzinę mimo niewielkiej ilości rzeczy do spakowania, ale przecież jestem ogierem a to już powinno być chociaż w minimalnym stopniu wytłumaczeniem. Tak więc postanowione. Jutro z samego rana jade do Canterlot spytać się księżniczek czy mogę wyruszyć.na tą wyprawę. Zresztą nawet jak się nie zgodzą to i tak sobie pójdę na wyprawę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...