Skocz do zawartości

Diablo III - Will Come


Kuba Dmode Coke

Recommended Posts

O rety, świat płonie przez Diabolo XD nie chce mam się wtryniać fani, ale to już przesada gdzie cokolwiek zobaczę to Diablo. Wchodzę na kwejka - Diablo, demoty - Diablo, chamsko - Diablo to już przesada, jak byście mogli to pewnie zaraz byście z grą ślub brali. Nie, żeby co, ale równie wielka kampania reklamowa była przy polskich "komediach romantycznych roku" podejrzewam, że może się skończyć na bardzo szybkiej, bardzo krótkiej rozgrywce oprawionej w super grafikę, czyli to, co zwykle wychodzi. Gdzie stare, szpetne jak noc a grywalne jak diabli gry??? Ale, żeby nie było ja również świętuję premierę wracając do serii Tycoon. * Koniec hejtu *

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się tak nie skończy. To jest gra Blizzarda. A ślub niedawno brałem (na forum, lelel). Przyjść, nawrzucać, wyjść - zawsze skuteczne. Nie znasz - nie oceniaj, proszę. Dziękuję, dobranoc. Stos już czeka. W piekle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub z grą wziąłem dzisiaj przy popołudniowym pogrywaniu w diabła trzeciego i z dumą mogę powiedzieć, że Blizzard znów mnie nie zawiódł, a gra jest piekielnie (nie użyte przypadkowo) grywalna i wciągająca (na jak zabijanie demonów i podziwianie i ragdolujących zwłok może nie być ciekawe xDD). :);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakbym musiał kupić diabła trzeciego w sklepie także bym go jeszcze nie miał. Udało mi się załapać na promocję blizzarda - kupujesz abonament do wowa chyba na rok i dostajesz za darmo diabła (do ściągnięcia od dnia poprzedzającego premierę i dostęp do bety Mist of Pandaria).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... co do poprzedniego spoilera... NOSZ KURCZE PIECZONE! Poryczałem się. Facet przeżył całą pierwszą i drugą część, i zginął na początku 3... A do końca miałem nadzieję, że Tyrael go wskrzesi.. do końca, czyli do pogrzebu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...