Skocz do zawartości

Moje rysunki /)*3*(\


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ostatni rysunek wyszedł Ci bardzo dobrze, mogę go ujrzeć w kolorach?

Umm... Z tym może być problem.. :c

Nie mam kredek którymi mógłbym to zrobić... Mam tylko pisaki... Ale to nie to co kredki... Obiecuje że jak wkońcu kupie sobie sławne ''bambino'' to zrobie mój pierwszy w życiu kolorowy rysunek ^o^

:fshug:


Coś w tym guście. Nazwałbym to raczej szczerą opinią.

Wiesz, dziwne bym umiał zaiście rysować nigdy w życiu nie rysując... Ale każda krytyka jest przyjęta :)

Serdecznie pozdrawiam :fshug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Oj tam Nogalik przesadzasz , Wielu z nas ( Nie wytykam ) nie umiała by lepiej .

Flutter Gangsta pokazuje te obrazki i mi tam się podobają gdyż ja raczej nie podołałabym , średnio lubię rysowanie.

Szacuneczek Flutter :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... powiem tyle:

Nigdy nie potrafiłem z siebie wykrzesać choć trochę więcej chęci do rysowania (dlatego zostałem marnym pisarzem opowiadań kucykowych) ale wiem że kreseczka twoich rysunków jest piękna.

Dziwne, że w paincie da się tak fajnie rysować (wyjątkiem jest rysunek #2)

Tak czy siak, uważam że masz talent choć mógłbyś faktycznie na kartkach czystych rysować bo kratki psują efekty :lyra3::fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Nogalik przesadzasz , Wielu z nas ( Nie wytykam ) nie umiała by lepiej .

Flutter Gangsta pokazuje te obrazki i mi tam się podobają gdyż ja raczej nie podołałabym , średnio lubię rysowanie.

Szacuneczek Flutter :)

Dziękuje za miłe słowa... Pierwszy raz się wzruszyłem odkąd ktoś powiedział o mnie coś miłego... T.T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Jeśli masz na myśli mnie, to uwierz, umiem lepiej :>

Nie miałam na myśli Ciebie , ale skoro tak mówisz to należysz do mniejszości która umie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Turoń.? To jest to co Turoń ma na avatarku.?

Krótkie wyjaśnienie jest na moim profilu "Coś o sobie:" , w każdym razie chodzi o to zwierze, które chodzi z kolędnikami^^

można wpisać w google grafice, albo oprzeć się na mojej wersji

i tak, to w avatarku co ma Turoń to Jest właśnie turoń Turonia w wersji my little^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Mnie tam się podoba :)

P.S. czemu przed każdym dodaniem zdjęcia musisz wytykać tylko jego wady ? :D Przestań się zachowywać jak skromniacha i od czasu do czasu napisz o tym co Ci wyszło -Tam ta ra dam !!!! porada Od Pinkie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się podoba :)

P.S. czemu przed każdym dodaniem zdjęcia musisz wytykać tylko jego wady ? :D Przestań się zachowywać jak skromniacha i od czasu do czasu napisz o tym co Ci wyszło -Tam ta ra dam !!!! porada Od Pinkie

Po 1... Może to dlatego że jestem pesymistą...

Po 2... Bo one naprawde według mnie są brzydkie i nic nie potrafie T.T

Po 3... Jestem skromny, nieśmiały i nie lubie Boga za to że dał mi taki charakter T.T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...