Skocz do zawartości

Tablica Ogłoszeń Akademickich


Kirara

Recommended Posts

Cóż, trzeba będzie o to zadbać, jak widzę...

Pierwsze ogłoszenie dla moich drogich Rekrutów - macie czas do 20 marca, żeby uporać się z pierwszym zadaniem. Ostatecznie wtedy podejmę decyzję która grupa zwyciężyła :spitfire:

Link do komentarza

Na prośbę EverTree przesunęłam termin ostatecznego uporania się z zadaniem na jutro - to jest - na 20 marca.

Proszę być wyrozumiałym - spadły na niego zupełnie nowe obowiązki i musi rozsądnie dzielić czas pomiędzy Regnum Lunae, a nasz skromny poddział :)

W między czasie ekipa, która, jak twierdzi, uporała się z zadaniem - może przenieść się do Akademika Wonderbolts by swobodnie nawiązywać kontakty między swoimi postaciami, tudzież nadal prowadzić dyskusję w swoim temacie z zadaniami. :spitfire2:

samolotOK.png

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Akademicka sprawa organizacyjna:

 

Pani Kapitan prosi wszystkich, o zameldowanie się w gabinecie. Spitfire pragnie sprawdzić ważną obecność, kto jest aktywny, a kto już dawno nie pojawił się w progach akademii.

 

A teraz na poważnie:

 

Chcę powiedzieć, że niektórzy, zapisani i dostępni, nie udzielają się w akademii. Jeśli sesja nieprzypadła wam o gustu, zwyczajnie, poproście o usunięcie. Chcę po prostu, grupkę osób(na którym zależy wygląd sesji), które śledzą temat i na bieżąco udzielają się w akademii. Bo jeśli tylko połowę osób udzieliło się, a reszta nie wiem na co czeka, to sesja, zwyczajnie staje w miejscu. Jeśli jest ustalone - te osoby, aktywne, które są cały czas na bieżąco - akademia jest w ruchu, cały czas coś się dzieje. Więc dlatego zameldujcie się w gabinecie, czyli powiedzcie co o tym myślicie i czy będziecie na bieżąco(nie że czasami odpowiem, a czasami nie), bo jeśli nie, to niestety muszę was usunąć. Chcę po prostu, by uczestnicy, wszyscy byli na bieżąco. Jak jest czas wolny, macie akademicki off-top, rozmawiacie, o czym chcecie. Macie się tą sesją dobrze bawić, to nie jest na zasadzie: "Wykonam polecenie kapitanki w kilku zdaniach i mam spokój". Nasza Akademia, jest w ciągłym ruchu, ciągle się coś dzieje, ciągle ktoś coś robi, prowadzicie ze sobą dialogi, trenujecie razem. O to w tej sesji chodzi. 

 

W akademii, aktualnie przerywamy zadanie, dokończymy go kiedy indziej. Jest czas wolny, do odwołania.

Link do komentarza
  • 6 months later...

Jako, że od ostatnich zapisów do sesji, które nie wypaliły z różnych powodów, między innymi takich, że do uczestnictwa, w założeniach, w multisesji zgłosiła się tylko jedna osoba. Chciałbym, by w najbliższym czasie ponownie wystartowały zapisy do tejże sesji, jako że brakuje mi w tym dziale sesji RPG powiązanej bezpośrednio z grupą Wonderbolts. A i jeszcze jedno bo bym zapomniał niech zgłoszą się tylko osoby, które mają na tyle chęci i zapału by uczestniczyć w sesji co najmniej przez najbliższe kilka miesięcy. Jeżeli sądzisz, że jesteś w stanie być na tyle wytrwałym, by w tym wydarzeniu uczestniczyć zgłoś się. Więcej informacji na temat daty rozpoczęcia zapisów oraz informacji na temat sesji wkrótce. 

Link do komentarza
  • 1 month later...

O miały być informacje dotyczące Sesji, więc informuję, że zapisy do niej rozpoczną się najdalej w sobotę czyli 24 Maja. Oczekuję chętnych na wzięcie udziału w Akademii Wonderbolts v.3,5 najpóźniej do dnia 24 czerwca. czyli macie na wyrażenie chęci i stworzenie karty postaci aż miesiąc. Uwaga oczekuję tylko osób, które po pierwsze naprawdę są chętne do wzięcia udziału w sesji, czyli nie na zasadzie zapiszę się do sesji, bo mogę i zapomnę o tym w przeciągu kilku dni i nie będzie mnie to obchodzić; po drugie oczekuję osób, które będą w stanie wytrzymać różnorakie i długotrwałe zadania wymagające wysiłku i dużo pracy włożonej w napisanie posta; po trzecie osób, które będą w stanie wytrzymać w sesji dłużej niż miesiąc odpisów, i które będą dodatkowo chętne na dłuższą sesję. Tyle (póki co) informacji ode mnie. Oczekujcie rozpoczęcia zapisów na dniach. Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
  • 1 month later...

​Tak więc ogłaszam, co następuje. Oficjalny start sesji nastąpi dzisiaj do północy. Wszyscy uczestnicy zostaną poinformowani o tym fakcie drogą prywatnych wiadomości.

Edytowano przez Sosna
Link do komentarza
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...