Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Aretra

Brony
 • Content Count

  375
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Neutral

About Aretra

 • Rank
  Wild Pegasus
 • Birthday May 7

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  44112504

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Hobbiton
 • Zainteresowania
  Przeważnie sport, taki jak pływanie, bieganie sprinterskie, kosz.
 • Ulubiona postać
  Rainbow Dash
  Lightning Dust
  Twilight Sparkle

Recent Profile Visitors

4,418 profile views
 1. Aretra

  Czy tylko ja podczas całego odcinka strzelałam facepalm'y?
 2. Aretra

  Dlaczego nie widzę rozmów innych graczy? Piszę na wykrzykniku na chacie i nikt nie odpowiada (a jest jakieś 7 osób) i nie działają mi żadne komendy (spawn, tpa itd.).
 3. Aretra

  (chodzi tu o wersje windows) Jak klikam pierwszy link - "połączenie zostało zresetowane", drugi - error 404, heh...
 4. Aretra

  Czy dobrze zrozumiałam.. Powrót FC? Co prawda nie zdążyłam zagrać na żadnym z nich (albowiem gdy o nim usłyszałam, serwer padł). Czekam więc na dalsze info.
 5. Aretra

  Zauważ też, że napompował tylko jednego balona z którego zrobił cały most. I gdzie tu logika?
 6. Aretra

  Odcinek nawet niezły, przyjemnie się go oglądało ale mimo wszystko spodziewałam się większego "bum" w tych pierwszych dwóch odcinkach. Zdecydowanie różnił się od wszystkich pozostałych premierowych i finałowych, chociaż skojarzył mi się odrobinkę z finałem 3 sezonu (nie chodzi tu o piosenki, tylko o przebieg fabuły). Nie było w nim jakiejś niesamowitej akcji, walki itd, chociaż czego można było się spodziewać od zapowiedzi? Jednak cała akcja momentami bywała przewidywalna. Ciekawa jestem jednak do czego tak naprawdę dążyła Glimmer. Czy rzeczywiście tak bardzo chciała szerzyć SWĄ ideologię, czy po prostu zależało jej na cudzych znaczkach? A może chciała mieć swoich poddanych? Nie zostało wyjaśnione do czego tak naprawdę dążyła.. Przynajmniej ja tego nie zauważyłam. Mam nadzieję, że resztę odcinków nie będzie się zaczynać od tego samego - "przyjaciółki zbierają się przy mapie a następnie wyruszają w nowe miejsce" A co do samego odcinka znalazłam kilka dziwnych i bezsensownych momentów. Przykładowo zrobienie mostu z balonów.. No dobra, lornetkę da się przetrawić, ale most? Już się nawet nie spytam skąd on brał te wszystkie balony. A Twalot niby taki spec od magii a tak łatwo dała się pokonać jakiemuś jednorożcowi; no nie powiem, to było słabe. Już dla samego motywu powinna być złapana, cokolwiek, a wtedy Glimmer rzuciła by czar. Moim zdaniem to całe odebranie im znaczków wydarzyło się po prostu za szybko i zbyt łatwo. To zdecydowanie najgorszy moment odcinka. Nawet RD żałośnie patrzyła się jak jej kochana przyjaciółka jest unieruchomiona czarem i właśnie traci cutie mark. Naprawdę mogliby to zamieć jakąś akcją. Wyszło badziewnie. I nie pojmuję jak można tak po prostu wszystko rzucić; swój talent, swoją osobowość, swój dom, tylko po to by być równym z innymi? Żadna logika. Chyba, że Glimmer potrafiła porządnie wyprać innym mózgi.. A więc, + Dość ciekawa fabuła (nie wzięta z kosmosu) + W końcu antagonista pod postacią kucyka + https://derpicdn.net/img/view/2015/4/4/864907__safe_vector_faic_male_svg_spoiler-colon-s05e02_party+favor_artist-colon-thorinair.png + Pinkie wciąż jest Pinkie + "Say what" + Morał - Most z balonów -.- - Mało rozwinięta akcja przy odbieraniu znaczków mane6 (serio, mogłoby się tam więcej dziać..) - Zero reakcji na odbieranie znaczków - brak ciekawej akcji Daje odcinkowi 7/10, ponieważ były tam elementy które rzeczywiście były ciekawe, ale mimo wszystko moim zdaniem Glimmer zbyt łatwo pokonała Księżniczkę magii przyjaźni - co moim zdaniem jest niestety dużym minusem..
 7. Aretra

  Spears ucieszyła się na samą myśl, że czas na trening - wręcz uwielbiała wykańczające treningi, a na końcu relaksowała się na puszystej, mięciutkiej chmurce. Zdała sobie sprawę, że tutaj tak nie będzie. Trudno się mówi, tu wygód nie ma. Westchnęła, po czym podleciała i stanęła przed akademią ustawiając się obok Shine i Speeding. Przybrała poważny i zdeterminowany wyraz twarzy wyczekując na zadania.
 8. Aretra

  Spears tylko przytaknęła i na jej twarzy rozbłysł uśmiech, a cała powaga zniknęła. - To co, myślę, że możemy się jeszcze przelecieć nad akademią skoro już tu jesteśmy? - zwróciła się do Shine, kiedy Soarin odszedł.
 9. Aretra

  No to mamy zwiedzanie - pomysłała Spears. Energicznie wyleciała okrążając całą akademię, szybując na wietrze. Jak skończyła, dotarła i wylądowała z gracją zaraz po Shine. - Obiecujemy, że to już nigdy się nie powtórzy - zwróciła się do Wicekapitana z powagą w głosie. Za chwilę jej uwagę zwróciło jednak niebo; obłoki, pegazy szybujące na wietrze.. Ten widok zawsze był w stanie wytrącić ją z równowagi.
 10. Aretra

  Spears usłyszała niezadowolony głos.. Był to Wicekapitan Soarin, nakazał im zlot. Ale dlaczego? - pomyślała. Pośpiesznie spojrzała na swoje koleżanki i po chwili zaczęła zlatywać ku ziemi. W normalnych okolicznościach zapewnie by dyskutowała - no niestety.. Jednakże w tym wypadku stawianie i dyskusja nie wchodzi w grę. Wylądowała i stanowczo stanęła.
 11. Aretra

  Spears Power również wyleciała przymykając za sobą okno. - Ok. - westchnęła zamyślona - a co wy na to, by na końcu poszybować sobie wysoko nad akademią? - spytała z lekkim entuzjazmem, delikatnie wylatując na przód. Uwielbiała szybować i robić szybkie skręty. Jej ulubionym miejscem był wielki wąwóz nieopodal Cloudsdale - często tam trenowała, robiła nagłe skręty, zwroty, wlatywała wysoko w górę i szybując w dół rozpędzała się by móc pokonać wąwóz na nowo.
 12. Aretra

  Myślę, że raczej będę na rozpoczęciu.. Coś czuję, że świetnie się zapowiada :\/
 13. Aretra

  - Wiesz co.. - odparła Spee, delikatnie podlatując do góry - Chętnie przelecę się z Tobą.. Ostatnio jakoś nie miałam okazji bliżej rozglądnąć się po akademii - westchnęła, ale za chwilę dodała - Speedy, może poleciałabyś z nami? - po czym rzuciła jej przyjazne spojrzenie.
 14. Nażarłam się przez te ostatnie kilka tygodni, forma mi spadła i to porządnie.. :v

 15. Aretra

  ((ale przecie mogą być dwa okna (a nawet trzy, też możliwe.. Zależy jaki pokój)? Że jedno okno? Bieda w takim razie.. xD))
×
×
 • Create New...