Skocz do zawartości

Ogłoszenia, informacje, dyskusje


Gość

Recommended Posts

W tym oto wątku organizacyjnym będę zamieszczał wszelakie posty dotyczące sesji w mym dziale. Ponadto, będę informował na bieżąco, jak idą postępy nad rozwojem i ulepszaniem sesji, oraz w razie potrzeby, będę podawał powody sowich nieobecności, (jeżeli takowe zaistnieją) aby każdy gracz został doinformowany.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Mam pewną rzecz do ogłoszenia.

Jak zapewne wiele osób zauważyło, w grach odpisuję dość... wolno. Dość długo myślałem, jak rozwiązać ten problem, bo w wielu przypadkach, kiedy już miałem zacząć pisać post, coś wytrącało mnie z równowagi, co w efekcie opóźniało odpis. Z związku z tym, że rozwiązanie sprawy znalazłem, chciałbym poinformować Was, o zmianie, jaka od dnia dzisiejszego zachodzi w grach prowadzonych przeze mnie.

Otóż, od teraz późne odpisy stają się normalnością. W formie zadośćuczynienia za wolny przebieg sesji postaram się nadrabiać to wszystko treścią, to znaczy - bardzo długie posty, wzbogacone o wiele rzeczy, które mają na celu stworzenie niepowtarzalnego klimatu. Decyzję o zmianie stylu pisania przeważył także widok jednozdaniowych postów w pozostałych sesjach w dziale RPG/PBF. Chcę, aby moje sesje były... czymś lepszym. Mam nadzieję, że ta zmiana będzie owocna, a treść postów w sesjach potężna.

Pozdrawiam.

Link do komentarza

Ja tam nie jestem zbytnio zwolennikiem takich długich postów, bo moim zdaniem za bardzo... nie wiem jak to określić, nieco psują przebieg gry. Zwłaszcza jeśli są dialogi, no bo jak będziesz prowadzić rozmowę, gdy każdy z opisów będzie niemiłosiernie rozwleczony, a to w sumie zapowiadasz? :P

Link do komentarza

@Nicolas Dominique

Znam granice i wiem, co należy uczynić, aby długi post był zarazem sensowny i nie wprowadzał gracza w błąd.

Ze względu na posty Niklasa temat uczyniłem przeznaczony także na dyskusje na temat sesji. :giggle:

Link do komentarza

Szczerze? To nie przemawiają do mnie długie posty. Twoje tempo odpisywania to twoje tempo, a my nie mamy w tym nic do gadania. Ty decydujesz kiedy będzie odpis i jaki on będzie. To, iż chcesz robić piekielnie długie odpisy to moim zdaniem trochę śmieszne. Rób takie odpisy na jakie cie stać. Długie odpisy, które pisane są na długość nie mają sensu, gdyż tylko niepotrzebnie wysilasz mózg, a tak być nie powinno. Pisz takie odpisy jakie ci pasują, a wtedy będzie lepiej.

Link do komentarza

Mi się nigdzie nie spieszy, więc aż tak nie przejmuj się częstotliwością odpisywania. Chociaż przyznam, że optymalnie byłoby odpisywać w przeciągu 24h, ale jeśli nie jesteś tego w stanie osiągnąć z ważnych dla ciebie powodów to nie będę z tego powodu płakać.

Co do wielkości odpowiedzi. Sam lubię je pisać długie, ale nie wiem czy w warunkach gry to się sprawdzi. Nie opisujemy przecież długiej historii tylko najbliższe wydarzenia. Posty w mojej sesji były odpowiednie. Można je pewnie nieco rozbudować dodać jakiś ciekawy szczegół, ale nie popadajmy w przesadę. Długość posta to element neutralny jakości sesji, ale jeśli ci to pomoże to nie widzę problemu.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...