Skocz do zawartości

moja OC Snow Tunder


eragon333

Recommended Posts

Imię: Snow
Nazwisko: Tunder (nie Thunder)
Dziedzictwo oczu: po matce
Wiek: 17 lat
Urodzona: 1996r. 14 Marca
Charakter: niecierpliwa, mila, szczera, szczodra
Wygląd: http://mlppolska.pl/uploads/avatars/avatar_3613.png?dateline=1363276766
Cutie Mark: chmura śnieżna z piorunami
Rasa: pegaz (po ojcu)
Rodzina: brat,dwie siostry, ojciec, matka
Matka: Whitesnow
Wiek: 56 lat
Rasa: jednorozec (po matce)
śmierć: nie wiadomo czy żyje
Miejsce zamieszkania: nie wiadomo
Ojciec: Blacksnow
Wiek: 55 lat
Rasa: pegaz (po matce i po ojcu)
śmierć: nie wiadomo czy żyje
Miejsce zamieszkania: nie wiadomo
Siostra: Snowprincess
Wiek: 14 lat
Rasa: jednorozec (po matce)
śmierć: Upadła na nią lawina
Miejsce zamieszkania: nie żyje
Brat: Greysnow
Wiek: 9 lat
Rasa: pegaz (po ojcu)
śmierć: nie wiadomo czy żyje
Miejsce zamieszkania: nie wiadomo
Siostra: Grape jam
Wiek: 16lat
Rasa: jednorożec (przygarnięta)
śmierć: nie umarla
Miejsce zamieszkania: Dom Snow Tunder
Krótka historia: Urodziła się w jaskini w krainie wiecznego śniegu jako pierwsza z rodzeństwa. Siostrę o imieniu Grape jam przygaręła mama Snow mówiąc, że wyrośnie na piękną dziewczynę lecz ojciec był przeciw. Wreszcie wzięli ją do swojej rodziny z domu źrebięcia. Snow wychowała się w kopalni srebra. Tam potajemnie ćwiczyła latanie. W Canterlocie pojawiła się dlatego, że miała przynieść razem z siostrą Grape jam wykopane srebro do tego miasta. Tam otrzymały posadę lepszą niż kopanie srebra czyli pracowanie na poczcie. Snow Tunder pracowała jako listonosz a Grape jam jako sekretarka. Snow pracuje tak dotychczas ale Grape zmieniła prace na bycie bibliotekarką. O rodzinie w ogóle zapomniały. Snow dostała znaczek dlatego, że gdy ćwiczyła rozpoczęła się straszliwa wichura śnieżna. Nawet w tych warunkach kontynuowała ćwiczenia. Tak właśnie dostała znaczek. Mieszka w Canterlocie osiem lat.

Edytowano przez eragon333
Link do komentarza

Daję 5/10. Nie podoba mi się do, że jest tu wszystko o niczym i nic o wszystkim. Za mało informacji o konkretym kucyku, a za dużo postaci. Za to podobało mi się "śmierć: żyje" oraz "miejsce zamieszkania: nie żyje". Szczerze mówiąc nie słyszałam o takiej miejscowości. Może to okolice Wąchocka? :fluttershy4:

Link do komentarza

Hah, dobiłeś mnie z tym ,,Śmierć: Żyje" i ,,Miejsce zamieszkania: nie żyje" xD Co do postaci fajna, tylko jak łuna. powiedziała jest zbyt dużo informacji o innych kucykach a za mało o niej. I sądzę iż informacja po kim dane postacie są, na przykład pegazami. I preszę ... kolejny alokorn... za to obetnę Ci punkt... daje jej 6/10.

Link do komentarza

Tekst ciężko się czyta. Parę enterów tu i ówdzie nie zaszkodziłoby... :grr:

Technicznie rzecz biorąc, to mamy tu całą rodzinę OC... chyba :rarity5:

Sama Snow Tunder ujdzie, nic szczególnego, ale czemu pegaz potajemnie ćwiczy latanie?

Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...