Jump to content

Recommended Posts

 

 

 

Z racji tego, iż ostatnimi czasy w organizacji magicznych pojedynków wiele się dzieje, postanowiłem stworzyć temat przeznaczony do zamieszczania ogłoszeń działowych.

Ogłoszenie #1

Jak z pewnością zauważyliście, powstał dział o nazwie ''Turnieje''. Jak wcześniej wspominałem, pierwsza edycja turnieju zbliża się wielkimi krokami. Jedyne, czego potrzeba to rozpoczęcia pierwszych eliminacji, to załatwienie paru spraw organizacyjnych, w których liczy się także zdanie użytkowników. Są to między innymi tematy:

Ankieta na temat rozpoczęcia Turnieju

Długość Pojedynków

Tak więc, proszę zainteresowanych o wypowiedzi i głosy w ankietach, ponieważ wiele one znaczą.

 

Pozdrawiam.

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Chciałbym ogłosić, iż ostatnio miały miejsce istotne zmiany w regulaminie ogólnym, regulaminie sekcji Casual oraz Epic, dotyczące głównie okoliczności w jakich będą się kończyć magiczne pojedynki. Ma to na celu usprawnienie działu, a także szybsze, pewniejsze wyłanianie zwycięzców pojedynków.

Pozdrawiam!

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Chciałbym przekazać Wam pewną informację. Otóż, została ustanowiona nagroda, jaką otrzyma zwycięzca pierwszej edycji Turnieju Magicznych Pojedynków. A jest to nagroda...

 

Wielkiego Maga Equestrii

 

5Q83KMr.png?1

 

Odznaczenie takie otrzymują osoby, które zajmują pierwsze miejsca w turniejach, bądź dokładają starań, aby turniej został należycie zorganizowany. Rzecz ta symbolizuje niezwykłą smykałkę do magii i wykorzystywania jej na różne horyzonty. Osobnik, który otrzymał to odznaczenie, jest magiem, który znacznie wybija się ponad standardy, jest magiem wykształconym i obeznanym w każdym fundamencie jego dziedziny. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami udowodnił, że zasługuje na tytuł Wielkiego Maga.

 

Albowiem, nagroda ta zostaje także przyznawana innym osobom; jeżeli ktoś z własnej inicjatywy przyłączył się do organizowania turnieju, również powinien zostać nagrodzony, gdyż posiada on kwalifikacje na osobę współodpowiedzialną za wszystkie prace związane z turniejem.

Link to comment
Share on other sites

Garść ogłoszeń.

 

 

Pierwsza runda turnieju zbliża się do końca. Póki co terminy wyglądają następująco:

 • 16.07. - Arena I (Emronn vs RedSky)
 • 17.07. - Arena II (Matalos vs Carrion); Arena III (Zandi vs PiekielneCiastko); Arena IV (Zmara vs Wilczyca27); Arena V (Camed vs Merszyt); Arena VI (Janet777 vs NimfadoraEnigma); Arena VII (WhiteWolf vs Hilianus); Arena VIII (FireRock vs Sparkle)
 • 18.07. - Arena IX (Chemik vs Yarwin); Arena X (Nightmare vs S443556); Arena XI (Fisk Adored vs Alberich); Arena XIII (Tęczowa Mgiełka vs Shantee)
 • 19.07. - Arena XII (Deep_Mug vs Pan Neonowaty); Arena XIV (Wiej007 vs jacob zvierz); Arena XV (Bellamina vs Kapi); Arena XVI (Dolar84 vs Zegarmistrz)

Zgodnie z regulaminem pojedynki kończą się po trzech tygodniach. Ankiety które powstaną będą trwać tydzień. Jednakże, jeśli ktoś chciałby przedłużyć terminy, niech napisze tutaj, tylko bez nerwów proszę. Temat został ponownie otwarty na Wasze sugestie. Pamiętajcie jednak, że przedłużając termin dla siebie, przedłużacie go też dla innych.

 

 

Ogłoszenie numer 2 - jedenastego czerwca zakończą się ankiety następujących pojedynków:

 • Mrs.Octavia vs Nikern
 • Zegarmistrz vs Kapi
 • Fisk Adored vs Zmara

Kto jeszcze nie zagłosował teraz ma szansę.

 

 

Pozdrawiam!

Edited by Hoffman
 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zważając na to, iż jeden z uczestników turnieju drogą prywatnych wiadomości zgłosił pewne trudności i poprosił o przedłużenie pojedynku, a także na radę Zegarmistrza, bez pomocy którego pojedynki pierwszej rundy turnieju nie odbyłyby się postanowiłem przedłużyć terminy o jeden tydzień. Poprzedni post został zedytowany by odzwierciedlać zmianę.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali dodatkowy tydzień na kontynuowanie swoich pojedynków. Właściwy temat wciąż jest otwarty na Wasze sugestie i zażalenia.

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

Uwaga, uwaga! Zbliża się runda druga Turnieju Magicznych Pojedynków! Kogo w niej zobaczymy? Cóż, przed Wami zaktualizowane drzewko:

 

 

tZaRX2O.png

 

 

Druga runda wystartuje już niedługo! Zanim się obejrzycie na nowe, wyjątkowe areny wkroczą śmiałkowie, którzy dzięki swej mocy i nadzwyczajnym zdolnościom we władaniu magią wywalczyli swój awans do nowej rundy!

 

Co mam na myśli pisząc o wyjątkowych arenach? Cóż, wszystko stanie się jasne, jak już wystartują kolejne pojedynki. Wszystko będzie zawarte w otwierających postach. Wojownicy będą mogli skorzystać z unikalnych cech areny, jeśli będą chcieli...

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Druga runda turnieju trwa w najlepsze, jednakże w końcu nadejdzie moment, w którym pojedynki zakończą się, a wyłonieni zwycięzcy przejdą do rundy trzeciej. Kiedy to nastąpi? Nieco później, niż przewiduje regulamin, gdyż jedna z uczestniczek turnieju poprosiła o przedłużenie terminu. A zatem, na dzień dzisiejszy, planowana data zakończenia rundy drugiej to 02.09.13.

 

Jeśli ktoś jeszcze wyraża chęć przedłużenia rundy, niech napisze na PW.

Link to comment
Share on other sites

Panowie i Panie!

 

Wygląda na to, że druga runda jeszcze trochę potrwa. Z racji tego, iż w jednym z pojedynków jak dotąd nie pojawiła się ani jedna odpowiedź, jestem zmuszony przedłużyć rundę, by mieć jakąkolwiek podstawę do wyłonienia zwycięzcy. Wstępnie, rundę wydłużam o dodatkowy tydzień.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Ostatnio zrobił się mały bałagan, ale wszystko wskazuje na to, że runda druga jednak się skończy. Pojedynek turniejowy, który do niedawna pozostawał bez odpowiedzi nareszcie ruszył. Wiem, że to trwa dość długo, ale potrzeba jeszcze trochę czasu. W niedzielę (22.09.), o "godzinie zero" runda druga definitywnie się zakończy.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Runda druga skończyła się. Sprawdźcie kto zmierzy się z kim w nadchodzącej rundzie trzeciej!

 

 

1jtg.png

 

 

Na razie nie wiadomo na 100% kiedy ruszy runda trzecia. W planach jest zrobienie generalnych porządków w całej Sali Magicznych Pojedynków i aktualizacja tablicy informacyjnej. Tak więc, póki co, odpocznijcie, wojownicy. Gdy nadejdzie właściwy czas, dowiecie się, że wrota nowych aren stanęły przed Wami otworem.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 4 weeks later...

Zbliża się zakończenie trzeciej rundy turnieju, a ilość postów w tematach jest dosyć... mała. Trochę szkoda, jednakże, aby mieć pewność, chciałbym w tym miejscu przypomnieć o turnieju i ogłosić, że wstrzymam się z zakończeniem rundy do niedzieli. Jeżeli ktoś dopiero niedawno sobie przypomniał o swym pojedynku i chciałby przedłużyć rundę, nich napisze na PW.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Oto w dniu dzisiejszym, wystartowały nowe pojedynki!

 

W sekcji Casual:

 

W sekcji Epic:

 

Ponadto, w następujących pojedynkach trwa głosowanie:

 

Dodatkowo, powstał temat, w którym możecie zgłaszać znalezione błędy. Tablica została zaktualizowana. Poza tym, dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzieli na wiadomości odnośnie porządkowania pojedynków. Liczę na Was i mam nadzieję, że niebawem dokończycie swoje walki i znacznie utrudnicie nam wyłonienie zwycięzcy.

 

Pozdrawiam!

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Kolejne ogłoszenie. Po pierwsze, zostały dokonane zmiany w regulaminach sekcji Casual i Epic. Modyfikacje te są następujące:

 

 • W sekcji Casual

 

 

C) Umowa między uczestnikami pojedynku, czyli to po ilu postach/ po jakim czasie pojedynek zakończy się zależy tylko i wyłącznie od osób w nim uczestniczących. O ustalonych warunkach, bądź też o zakończeniu pojedynku Avarata/ Regenta informują jego uczestnicy, w związku z czym zostanie w odpowiednim momencie założona ankieta.

 

Ankieta trwa minimum tydzień (zawsze może potrwać nieco dłużej, jeśli Avatar bądź Regent nie zakończą w porę głosowania). Inni użytkownicy nie biorący udziału w pojedynku mogą go komentować, tylko co do tego jest jeden warunek: wypowiedź musi być na temat i na poziomie, aby dyskusja na temat pojedynku nie była miejscem, gdzie każdy offtopuje, a do tego pisze jednozdaniowe posty. Wypowiedź ma zawierać co najmniej 4 porządne zdania.
 

Jeżeli przez dwa tygodnie pojedynek będzie stał w miejscu, wówczas organizator kontaktuje się z jego uczestnikami, celem dowiedzenia się, czy starcie będzie kontynuowane. W przypadku braku odpowiedzi, lub też powtórzenia się sytuacji, organizator kończy pojedynek. Może to nastąpić w dwojaki sposób:

 

 •  założenie ankiety i przeprowadzenie głosowania

Jeżeli w pojedynku pojawiło się przynajmniej po 6 odpowiedzi od każdego z uczestników.

 

 •  ogłoszenie walkoweru, zwycięża ten, czyj post był w temacie ostatni

Jeżeli w pojedynku pojawiło się poniżej sześciu odpowiedzi od każdego z uczestników.

 

3. W przypadku braku głosów, lub też remisu, ankieta zostaje jednorazowo przedłużona. Jeżeli w dalszym ciągu publiczność nie wybierze swego zwycięzcy, wówczas starcie kończy się remisem.

 

 

 • W sekcji Epic

 

 

C) Umowa między uczestnikami walki. Poprzez PW uczestnicy informują Avatara/ Regenta o warunkach jakie ustalili, bądź też o zakończeniu pojedynku, dzięki czemu zostanie założona ankieta której wynik wyłoni zwycięzcę.
 

 

Jeżeli przez dwa tygodnie pojedynek będzie stał w miejscu, wówczas organizator kontaktuje się z jego uczestnikami, celem dowiedzenia się, czy starcie będzie kontynuowane. W przypadku braku odpowiedzi, lub też powtórzenia się sytuacji, organizator kończy pojedynek. Może to nastąpić w dwojaki sposób:

 

 •  założenie ankiety i przeprowadzenie głosowania

Jeżeli w pojedynku pojawiło się przynajmniej po 10 odpowiedzi od każdego z uczestników.

 

 •  ogłoszenie walkoweru, zwycięża ten, czyj post był w temacie ostatni

Jeżeli w pojedynku pojawiło się poniżej dziesięciu odpowiedzi od każdego z uczestników.

 

4. W przypadku braku głosów, lub też remisu, ankieta zostaje jednorazowo przedłużona. Jeżeli w dalszym ciągu publiczność nie wybierze swego zwycięzcy, wówczas starcie kończy się remisem.

 

W ramach nowego punktu o ankietach, pojedynek Nocturnal Van Dort i Blazing Hearta zakończył się remisem. Do tej pory, starcia były czasem ciągnięte na siłę, kończone bez ogłaszania zwycięzcy. Teraz, możliwe są nie tylko remisy, ale także walkowery. Wiem, nie do końca dotrzymuję terminów, nad czym ubolewam, ale postaram się jakoś temu zaradzić i zyskać na punktualności.

 

Idąc dalej, znów mamy kilka pojedynków, w których głosy rozłożyły się po równo. W świetle aktualizacji regulaminu, następuje ich jednorazowe przedłużenie głosowania.

 

Ankieta przedłużona do dnia 07.03.2014. Nie otrzymałem od stron walczących żadnej wiadomości, że pojedynek ma być kontynuowany, toteż głosowanie trwa. Albo wyłonimy zwycięzcę, albo skończy się on remisem.

 

Nevermind, chcą walczyć dalej. Pojedynek trwa.

 

Głosowanie przedłużone do dnia 07.03.2014.

 

 

No i druga sprawa, czyli koncepcja pojedynków drużynowych. Dyskusja toczy się tutaj. Jeśli jesteście zainteresowani nowym przedsięwzięciem, podzielcie się swymi spostrzeżeniami, pomysłami i opiniami.

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Dziś zakończyły się trzy magiczne pojedynki! Dzielni wojownicy dali z siebie wszystko, pozostało jeszcze wyłonić spośród nich zwycięzców, gdzie liczymy na pomoc wiernej publiczności.

 

 

Jednocześnie, zachęcamy do zapisywania się, czy to do sekcji Casual, czy też Epic, gdzie startują Wasze oryginalne postacie!

 

Aktualizacja tabeli nastąpi niedługo ;)

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Bardzo ważne ogłoszenie!

 

1. Przede wszystkim, rozstrzygnięty został pierwszy Wielki Turniej Magicznych Pojedynków. Została przyznana główna nagroda, którą jest Statua Glorii, ogłoszony został również konkurs, drogą którego Statuy Uznania trafią do trzech najbardziej uwielbionych przez publiczność oraz samych wojowników uczestników turnieju, którzy swymi czynami dowiedli, że nie powinni odejść z pustymi rękoma.

 

 

2. Przyznane zostały nagrody:

 

 • Srebrny Amulet wędruje do Zegarmistrza!

 

Wygrał on trzy magiczne pojedynki:

 

Zegarmistrz vs Carrion (11.01.2013. – 07.02.2013.) (Casual)

Nocturnal Van Dort vs Zegarmistrz (17.11.2013. – 17.12.2013.) (Casual)

Lunatic vs Jonah (02.07.2013. – 28.02.2014.) (Epic)

 

 

Jak dotąd jest to najdłuższy pojedynek, pełen nietuzinkowych pomysłów i dialogów między walczącymi stronami, obdarzony bardzo przyjemnym klimatem, a co najlepsze – nadal trwa i nie zanosi się na to, aby miał się prędko zakończyć. Wspólnie z Tricem postanowiliśmy nieco nagiąć zasadę przyznawania tej nagrody i wręczyć ją właśnie Wam, gdyż naszym zdaniem wykazaliście się (i nadal to robicie), stanowiąc dobry przykład jak może wyglądać pojedynek, o którym zakończeniu decydują sami uczestnicy! Tylko tak dalej, dzielni wojownicy!

 

 

3. Aktualizacja tabeli. Sprawdźcie które pojedynki ostatnio się zakończyły, a w których możecie jeszcze oddać swój głos!

 

 

Poza tym, zachęcamy do zapisywania się, zarówno do sekcji Casual jak i Epic, zapowiadamy jednocześnie rychłe wystartowanie zupełnie nowej kategorii magicznych pojedynków.

 

Pozdrawiamy!

Edited by Hoffman
 • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

Co nowego?

 

Po pierwsze, w sekcji Casual rozpoczęte zostały nowe pojedynki:

 

 

Poza tym, reaktywacji uległ pojedynek Sosny i Burning Question

 

Po drugie, w następujących pojedynkach wciąż możecie zagłosować:

 

 

Głosowanie zakończy się jutro (tj. 13.08.), o godzinie 0:00. Wtedy również poznamy zwycięzców. Poślizg ten wynika z problemu z nową wersją tablicy informacyjnej, jak również koniecznością sprawdzenia aktualności nicków pojedynkujących się magów. Nowa tablica będzie zaktualizowana także o najnowszych zwycięzców.

 

Nowa kategoria magicznych pojedynków, o której pisałem poprzednio, spotkała się z pewnymi opóźnieniami. Ale projekt powraca i w końcu dojdzie do jego realizacji.

 

Zostańcie z nami!

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
 • Create New...