Skocz do zawartości

Inka odrysowywuje w paincie.


inka2001

Recommended Posts

Cóż... rysunki nie są najlepsze, ale proszę was, Paint wcale nie jest taki zły. Jak ktoś umie dobrze rysować to będzie mu wychodzić nawet w Paincie. A co do twoich rysunków, poćwicz jeszcze proporcję, a jak będziesz więcej ćwiczyć na pewno będzie lepiej :D

Dzięki, najlepiej wyszła chyba pinkie, a ćwiczyć będę.


Życzę jak najlepszego rozwoju twojej twórczości.

Link do OC

Trochę trudne, ale dam radę. Fajny OCek.


Zrobiłam OCka Silvera:

dkWgyzF.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

"Tablet to i tam bla,bla,bla" pragnę zauważyć ,że nie każdemu tablet kojarzy się z wygodą ...osobiście też posiadam ten dość popularny i doceniany przez was sprzęt.... ja go nie doceniam. Ludzie jeżeli wyrobią sobie fajnego skilla myszką...potrafią tworzyć cuda

"Paint to zuo, paint jest bad!" Paint jest dobry! Jeżeli ktoś ma już wyrobioną smykałkę w rysowaniu... nawet i na tym prymitywnym programie stworzy coś niesamowitego ;)

Odrysowywanie kucyków? Oj dobra zaciskam żeby ..każdy musi od czegoś zaczynać.

Jednak nie podoba mi się to ,że robisz to ręcznie bez użycia krzywych lini.

Niestety muszę stwierdzić , że twoje prace są niestety niechlujne

Jeżeli chcesz robić obrazki bez użycia krzywych lini ....Brrrr aż mi to ciężko napisać ,ale jeżeli uparłaś się na robienie lineartów "pędzelkiem" czy "ołówkiem".... może lepiej naprawdę załatw sobie ten tablet? Bo żadnych postępów raczej nie zobaczymy ..jak na początkującego...poleciałaś moja koleżanko na zbyt głęboką wodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tablet to i tam bla,bla,bla" pragnę zauważyć ,że nie każdemu tablet kojarzy się z wygodą ...osobiście też posiadam ten dość popularny i doceniany przez was sprzęt.... ja go nie doceniam. Ludzie jeżeli wyrobią sobie fajnego skilla myszką...potrafią tworzyć cuda

"Paint to zuo, paint jest bad!" Paint jest dobry! Jeżeli ktoś ma już wyrobioną smykałkę w rysowaniu... nawet i na tym prymitywnym programie stworzy coś niesamowitego ;)

Odrysowywanie kucyków? Oj dobra zaciskam żeby ..każdy musi od czegoś zaczynać.

Jednak nie podoba mi się to ,że robisz to ręcznie bez użycia krzywych lini.

Niestety muszę stwierdzić , że twoje prace są niestety niechlujne

Jeżeli chcesz robić obrazki bez użycia krzywych lini ....Brrrr aż mi to ciężko napisać ,ale jeżeli uparłaś się na robienie lineartów "pędzelkiem" czy "ołówkiem".... może lepiej naprawdę załatw sobie ten tablet? Bo żadnych postępów raczej nie zobaczymy ..jak na początkującego...poleciałaś moja koleżanko na zbyt głęboką wodę.

Dzięki za radę, skorzystam z twojej pomocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż twoje odrysowane rysunki są.... dobre? Sama też rysuję w paincie. Moje rysunki są całkiem całkiem. Nad swoimi musisz jeszcze popracować. Myślę, że musisz po prostu poznać wszystkie opcje painta (choć rzeczywiście za wiele ich nie ma) Próbuj dalej! I gdybyś miała czas i chęć odrysuj mi proszę moją OC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż twoje odrysowane rysunki są.... dobre? Sama też rysuję w paincie. Moje rysunki są całkiem całkiem. Nad swoimi musisz jeszcze popracować. Myślę, że musisz po prostu poznać wszystkie opcje painta (choć rzeczywiście za wiele ich nie ma) Próbuj dalej! I gdybyś miała czas i chęć odrysuj mi proszę moją OC.

Ok, odrysuję. Musisz trochę poczekać, bo mam jeszcze odrysować jedną rzecz. A tu Spike fXMCaVR.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...