Skocz do zawartości

Zacne bazgroły Viegencjusza


Vieg

Recommended Posts

Witajcie! Na start zamieszczę kilka ładnych prac abyście się nie zniechęcili :ming:

Jedyny kucyk który mi wyszedł :P

9ae8805cfa71121ad2eb1d35b9b1a4cf_zps2926

Harupia

a4ca36adbe62db73b3c6e158ea484e29_zpse483

Ciel

fffb7802d09cc273d1fbc2ee9cfe0a62_zps16eb

Dalej znajdują się moje inne prace. Brzydsze (to zwykle kuce) i ładniejsze (cała reszta :ming:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Iluzja Pie

To jest ... eee xD

Dziwny rodzaj Chmmm sztuki .

I czy to dziwne że to mi się podoba to nie wiem ale czekam na więcej ^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadłeś na głowę?
Cyk#1 CIĘ Cyk#2?!
To jest Cyk#3 prześliczne!
Rób więcej, czekam na więcej.
RÓB!
Nie użalaj się, bo nie ma sensu użalania się bo to jest P-R-Z-E-P-I-Ę-K-N-E!
Rozumiesz? xD
Masz własny styl i to mi się podoba! :3

Jeśli już to cenzuruj mocniej tego typu wyrazy.
~Domine

Oki doki. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Vielen Dank? To może się podobać? Może coś jeszcze nabazgrzę, Ale rzadko będę wrzucał jako że musze korzystać z kompa sąsiada (płyta główna w moim lapku poszła się krzaczyć). Wreszcie wykorzystam ipada do czegoś produktywnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz czekam aż ktoś, raz na zawsze, odwiedzie mnie od rysowania.

nie wiem czy pisałeś to na serio ale myślenie w ten sposób jest dla mnie bez sensu.

Co do artow, hmm... kojarzy mi się to z którymś filtrem z photoshopa. Myślę, że jak jeszcze poćwiczysz(proporcje itp) to w połączeniu z takim stylem wyjdą naprawdę ciekawe, fajne arty. Np ten trzeci jest już spoko ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uuu dziękować. Fajna platformówka (Megaman Zero na gameboya, ale od czego emulatory :ming:). Tutaj Szkic Harupii z tej samej serii

f973b271bde2972f420858f5d97d0c0b_zps54e5

EDIT: 3 godziny kolorowania a efekt i tak masakryczny :ming:

a4ca36adbe62db73b3c6e158ea484e29_zpse483

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, o ile Zero wyszedł dość niewyraźny i trochę niemrawy (kontury, niepasujące oczy) o tyle Harpuia wyszedł moim zdaniem naprawdę bardzo dobrze. Szkic bez zarzutów, wersja kolorowa bardzo mi się podoba, w zasadzie nie ma czego się uczepić. Rysunek jest wyraźny (porównując do Zero), kontury są widoczne, kolory dobrane tak jak trzeba, cienie i garść innych efektów też, wszystko razem komponuje się w (moim zdaniem) Twój najlepszy jak dotychczas rysunek. Tylko trzy godziny kolorowania? Nieźle. Albo po prostu ja mam dziwne poczucie czasu...

 

Tak czy inaczej - dobra robota. Proponuję narysować teraz Leviathan, coś widzę, że postacie z Megamana wychodzą Ci zdecydowanie lepiej niż kuce.

 

BTW - Harpuia miał tak widoczną bliznę na twarzy, czy to Twoja inicjatywa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, o ile Zero wyszedł dość niewyraźny i trochę niemrawy (kontury, niepasujące oczy) o tyle Harpuia wyszedł moim zdaniem naprawdę bardzo dobrze. Szkic bez zarzutów, wersja kolorowa bardzo mi się podoba, w zasadzie nie ma czego się uczepić. Rysunek jest wyraźny (porównując do Zero), kontury są widoczne, kolory dobrane tak jak trzeba, cienie i garść innych efektów też, wszystko razem komponuje się w (moim zdaniem) Twój najlepszy jak dotychczas rysunek. Tylko trzy godziny kolorowania? Nieźle. Albo po prostu ja mam dziwne poczucie czasu...

 

Tak czy inaczej - dobra robota. Proponuję narysować teraz Leviathan, coś widzę, że postacie z Megamana wychodzą Ci zdecydowanie lepiej niż kuce.

 

BTW - Harpuia miał tak widoczną bliznę na twarzy, czy to Twoja inicjatywa?

Tak, ja zrobiłem mu bliznę :ming: Jakoś mi do niego pasowało. No skoro proponujesz Leviathan to ją zrobię :ming: I chyba rzeczywiście nie będę rysował kucy tylko cuś innego (ewentualnie humanizacje :ming: )

Ps. Dzięki za pochwały tylko wydaje mi się że Harupia miał dłuższe ostrza :ming: Jakieś takie niedopatrzenie :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie blizny - niby Fefnir zawsze był kreowany na tego najbardziej agresywnego i chętnego do walki, ale dla mnie to Harpuia zawsze był tym najważniejszym wojownikiem i to do niego bardziej pasują blizny powstałe w wyniku walk, więc tu jak najbardziej jestem za. Ostrza może i mogłyby być dłuższe, ale dla mnie jest dobrze tak jak jest.

 

Co do Leviathan - szkic wygląda poprawnie (jak na totalnie pamięciowy jest naprawdę niezły), toteż czekam na wersję kolorową. Dasz radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...