Skocz do zawartości

Orange Steel


Vinylowy-Smok

Recommended Posts

(Obrazek jest aktualnie zerżnięty z googla ale za jakiś czas może coś zrobi się albo zostanie ona ^^)
tumblr_mkkq3bOCGm1rssnsho1_500.png

Imię:Orange Steel
Płeć:Klacz
Rodzaj: Pegaz
Wiek:15
Charakter:Odważna, śmiała, rozmowna
Zalety:Nie boi się wyzwań ale potrafi się przyznać jeżeli zadanie ją przerośnie. Nie wpycha nosa w nie swoje sprawy ale kiedy trzeba to się wtrąci.
Wady:Jest ciekawska
CM:Ognista strzała w obłokach chmur.

Zainteresowanie:Uwielbia sprzęt komputerowy i włamywać się czasem do jakiś kont, podziwia smoki i ma nadzieję, że kiedyś spotka przyjaźnie nastawionego smoka, Uwielbia militaria, słuchać muzyki, i latać na swoich AeroSkrzydłach.

Zamieszkanie:Aktualnie mieszka w bazie lotniczej Walkyria.

Historia:  Orange Steel(pol: Pomarańczowa Stal) urodzona w słabo znanej osadzie Black Water (Czarna Woda(Tak zmyślona nazwa)) miała spokojne życie i nie mieszkała jak inne pegazy w Cloudsdale. Jej matka zajmowała się nią, a ojciec pełnił funkcję generała w bazie lotniczej Walkyria gdzie strzegł granic Equestriańskich.

  Kilka lat później kiedy klacz skończyła 10 lat przyleciał jej ojciec by zaproponować jej Elitarną Szkołę Lotniczą. Pod czas chodzenia do szkoły była wyśmiewana przez kolegów i koleżanki z powodu braku swojego CM bardzo ją to bolało. Pewnego dnia została sprowokowana do bójki przez, która ona dostałą i prawie wyleciała ze szkoły, aby się zrewanżować wyzwała klacz, która ja sprowokowała na wyścig ta, która przegra opuści szkołę klacz przyjęła wyzwanie podczas wyścigu OrangeSteel otrzymała swój CM Ognistą strzałę w obłokach chmur. OrangeSteel wygrała wyścig gdyż klacz była zbyt wolna ale była tak pewna siebie, że gdy leciała nie zauważyła słupa w który uderzyła. Klacz podleciała do przegranej i powiedziała jej by ukończyła szkołę nawet jeśli jej nie lubi. Dzięki zdobyciu swojego CM zyskała więcej znajomych i przestała być wyśmiewaną.

  Kiedy Orange Steel ukończyła szkołę zdając egzaminy z lotnictwa, dostała od ojca możliwość przystąpienia do jego oddziałów. Klacz się zgodziła oczywiście gdyż to był dla niej nowy początek jak i nowa praca. Jakiś czas później wojskowi naukowcy wynaleźli siodło bojowe(ja to nazywam Aero Skrzydła:P), które było uzbrojone w cztery km'y, dwie rakietnice po cztery rakiety, i dwie bomby. Oczywiście siodło bojowe było za ciężkie więc postanowiono dołączyć do tego małe silniczki rakietowe dzięki, którym było można łatwiej nim sterować jak i unosić się w powietrzu.

  W dniu 14 urodzin dostała od ojca, jako prezent urodzinowy swoje pierwsze siodło bojowe, klacz była bardzo zadowolona z prezentu, postanowiła następnego dnia je przetestować. Następnego dnia wstała wcześniej i poszła w stronę hangaru gdzie było jej siodło bojowe, założyła je i przetestowała systemy głosowe, gdyż AeroSkrzydła były sterowane głosowo. Dwa miesiące po szkoleniach została przydzielona do jednego z oddziałów, świetnie wykonywała swoje zadania, nawet lepiej się sprawowała od przydzielonego jej oddziału. W wieku 15 lat dostała swój własny oddział składający się z dwóch ogierów i trzech klaczy.


Rodzina Orange Steel:
Matka:Alice Steel
Ojciec:Alex Steel
Rodzeństwo:Brak


 

Wyposażenie AeroSkrzydeł: Cztery karabiny maszynowe na pociski 50 cal. Dwie rakietnice po cztery rakiety. Dwie bomby burzące. I małe silniczki rakietowe.

Hełm: Jest połączony za pomocą kilku przewodów do AeroSkrzydeł dzięki którym można w łatwy sposób sterować lotkami i uzbrojeniem.

 

 

(mam nadzieję że historia się spodoba po mocnym edycie :))

(też zastanawiam się nad CM czy zostawić takie czy zmienić by pasowało bardziej w styl militarny)

Link do komentarza

Minusy

- głupie błędy ( dla nie zmodyfikowana, gdzie zaczęła się pakować OrangeSteel ale gdy zobaczyła ją smutną, w szeregach ojca, Pod czas uczenia się itp. )

- całkowity lub prawie, brak przecinków

- silniki odrzutowe DAFUQ ?

- komputery DAFUQ ?

- Tak wiem że historia dzieje się w przyszłości ale uzbrojenie w Equestrii nie zmieniło się od 1000 lat DAFUQ ?

- U.S Walkyria ? skąd się tam wzięły stany zjednoczone ?

- kolejny OC bez matki/ojca

- kolejny " najszybszy pegaz na świecie ", czemu wszyscy tak chcą małpować RD ?

- wygląd zerżnięty z google

- kucyki mają CM po obu stronach geniuszu

Plusy

+Ciekawa historia ? tak jakby ...

Pytanie number one

- Po co pegazom AeroSkrzydła ?

Pytanie number two

- Jakim cudem w 50 lat technika tak skoczyła do przodu ?

Link do komentarza

Nosi mundur ale dopóki nie jest na nim napisane US Army nie jest to mundur amerykański

Kuce mogą mieć podobne mundury do Amerykańskich ale United States Airforce ? srsly ?

Chociaż ten twój mundur jest trochę zbyt nowoczesny jak na pseudo-średniowieczną Equestrię ale przecież lubimy odbiegać od kanonu mój OC'ek nosi płaszcz ( rysunek w drodze ) i jest kucnym Foxem Mulderem ale ta historia jakoś mi nie podeszła

Link do komentarza

Chodziło mi o uzbrojenie

Jeszcze jedna rzecz

Chyb anie zdajesz sobie sprawy z mocy silnika odrzutowego

Gdyby takie coś podczepić do kucyka ważącego powiedzmy 50 kg to olbrzymi ciąg silnika uniemożliwiłby mu kontrolę maszyny i prawdopodobnie przeciągną by go po pasie startowym, zdzierając skórę, mięśnie i szlifując kości.

Link do komentarza

Historia fajna, ale dopatrzyłam się różnych głupich błędów, przez co trudno było czytać. Mimo to postać fajna. AreoSkrzydła też bardzo pomysłowe, podejrzewam, że były one dla kuców, które nie umiały szybko osiągnąć prędkości ponaddźwiękowej, a poza tym można było mini transportować i broń.

Niestety mam tu kilka minusów

-obrazek zerżnięty z Google,

-kolejny kucyk bez matki,

-błędy w tekście,

-po co w Eqestrii TAKA armia?

-hełm głównym komputerem pokładowym?

A teraz te lepsze plusy

+nie jest to kolejny aircorn,

+bardzo ciekawa postać jeszcze się z takową nie spotkałam,

+historia bardzo ciekawa,

+ciekawy wynalazek AreoSkrzydeł,

+wymyślenie własnej wioski,

+pierwszy kucyk, który umie się posługiwać karabinem maszynowym!!!

Całego OC oceniam na 8/10

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...