Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Plothorse

Brony
 • Content Count

  326
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutral

About Plothorse

 • Rank
  Ciel d' aube
 • Birthday 09/27/1994

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Warszawa

Recent Profile Visitors

3225 profile views
 1. Plothorse

  Wielkie dzięki, Arp! Osobiście wątpię, abym znalazł fundusze na podróż, ale kto wie... Czy można spytać ile osobiście zapamiętałeś na temat G1?
 2. Plothorse

  Czy mógłbym poprosić o link do planu wydarzeń z poprzedniego roku?
 3. Plothorse

  Dobrze zrozumiałem? Amol krytycznie ciapnął w łeb... Jaggernauta? ... kiedyś dogonię Cię, Amol. Z halabardą.
 4. Plothorse

  Dobry temat. Te wspomnienia... pamiętam jeszcze zapis gry ojca na DOS-ie... nie byłem w stanie go ogarnąć. Osobiście na poważnie rozpocząłem od 2-ki. Z drugiej ręki od siostry ciotecznej, Niezapomniane wrażenia... i tak, Ly wtedy wyglądała lepiej. Niemniej jednak wtedy chyba wszyscy dostrzegaliśmy mniej wad w tym co było wokół. Nie zaszedłem daleko... utknąłem, płyta niestety doznała uszkodzenia... to było z... dekadę temu? ... a na zeszłe święta kupiłem młodszemu bratu całą antologię... do dziś razem gramy. offtop: Ktoś tu jeszcze pamięta Jazz Jackrabbit 2! Aaach, to było coś... ... z bratem ciotecznym we dwóch na ten dziki świat... z dramatycznymi momentami, jak ten, gdy nie mogliśmy pokonać tej latającej maszyny z kulami na łańcuchu, która namierzała Cię celownikiem... i zawsze, z krwawiącymi sercami, poświęcaliśmy się... albo jeden albo drugi - aby zglitchowana maszyna wzięła trup na cel i znęcając się nad nim nie zwracała uwagi na drugiego. Nie potrafiliśmy inaczej jej przejść... Jazz, Spaz. Lori. Shipy commenced. ... a potem okazało się, że wszyscy troje byli rodziną... ... i dekadę później, gdy czytasz, że twórcy oficjalnie mieli uczynić Lori dziewczyną Spaza, tylko zostali zmuszeni do zmienienia tego w ostatniej chwili...
 5. Plothorse

  Można spytać Rybę w tej kwestii. Deklarował się jakiś czas temu na Mg. Złapać go łatwiej niż Balerona... i obecnie, mnie.
 6. Plothorse

  Czy to oznacza, że mógłbyś się pojawić w sobotę, niedzielę, czy też na czas obu dni? W każdym razie, będę trzymał za Ciebie kciuki, Arp. Brać karty, jak mniemam? Istnieje szansa, że - po pozytywnych wrażeniach ludzi z randomowego występu na MLK - poprowadzę tym razem pewien panel. Nie zgadniesz o czym.
 7. Plothorse

  Mam zamiar zjawić się na tym meecie. Przyjazd planuję w sobotę.
  1. Show previous comments  3 more
  2. Arpegius

   Arpegius

   Ok ten filmik nie jest taki straszny jak ten z Bytomia :-3

  3. Arpegius

   Arpegius

   Ok ten filmik nie jest taki straszny jak ten z Bytomia :-3

  4. Arpegius

   Arpegius

   O widzę że skysplit zepsuł dodawanie komentarzy... Nie chce mi się ich usuwać.

 8. Miałem przyjechać w poprzedni weekend, ale <sprawa rodzinna>, więc nie wyszło. Cieszę się, że zostałem poinformowany w czas, przynajmniej tu nie napisałem i ludzi nie rozczarowałem. Snuję plany co do przyszłego weekendu, ale nie wiem, czy coś się do w w/w kwestii zmieni, więc wolę nie obiecywać. : / Edit: Łuuu. Jeszcze jeden post i 500... kolejny raz... to już trzeci... czwarty?
 9. Miło. Nie powiem, trochę tęsknię.. Ktoś z Warszawy wybiera się w tym roku na Falcon?
 10. Plothorse

  Informuję, że mamy (Ja, KochamChemię oraz nieobecny na tym forum Spike) dwa miejsca wolne w samochodzie w drodze powrotnej z Bytomia do Warszawy. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw, bądź w tym temacie. Edit: Oba miejsca zarezerwowane.
 11. Jedno słowo. Wygraliśmy.

  1. ....

   ....

   *pac niezwiązane z statusem*

 12. Plothorse

  Ja najpewniej pojawię się w owe dni.
 13. Plothorse

  Wy tu rozważacie IV Lubelski, a after nadal trwa..
 14. Tyle atrakcji, a akurat dziś mi do innego miasta. :/ Na wtorek wstępnie bym się pisał.
×
×
 • Create New...