Skocz do zawartości

CoD World At War


Foley

Recommended Posts

No cóż, piąta część z serii, warto też o niej wspomnieć.

Jest niezła, głównie lubię ją za tryb Zombie :N9EAZ: oraz za możliwość walki bagnetem.

Jak zapewne wiecie, w ostatniej misji amerykańskiej mamy możliwość uratowania którejś z postaci: szeregowego bądź sierżanta. Otóż dzisiaj, udało mi się uratować dwóch :fluttershy5: Na dowód mam nawet Screen'a. Zgadnijcie jak to zrobiłem? :rd8:

post-3341-13662250354486_thumb.jpg

post-3341-13662250361519_thumb.jpg

Link do komentarza

Znalazłem możliwość, której nie przewidzieli twórcy gry, ponieważ na końcu Polonsky podał mi nieśmiertelnik sierżanta... Który przeżył, bo kilka chwil wcześniej mówił, że nam się udało :lol:

Co prawda jeśli uratuje się obu to jeden z nich stoi tylko w miejscu i walczy jak Japończyk podbiega do niego z bagnetem, a drugi zachowuje się normalnie.

Ale tak czy inaczej, wystarczy aż do tej chwili zachować pocisk moździerzowy :crazytwi: i rzucić nim, gdy tylko Japończycy ich zaatakują.

Link do komentarza

Pisało co prawda na wikipedii, że można ocalić ich obydwu, ale tego mi się nie udało dokonać :D

Raz ocaliłem jednego a raz drugiego.

Nawet przeszedłem kampanię z modem "Modern Weapons", który daje bronie z CoDa4 - nie wiedziałem, że się tak da (przynajmnie wtedy jak miałem piracką wersję), myślałem, że jest to mod tylko działający na Zombie, ale że w kampanii też to mnie zaskoczyło :D

I tak z tym modem na Reichstag wbijałem z P90 :yay::D

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Heh, a ja myślałem że jednego można uratować i zawsze ratowałem Polonskego bo tego drugiego trafić nie mogłem. Jak chciałem zejść ze schodków to mnie coś blokowało  :bemused:

Zresztą bardziej lubiłem misję radziecką gdzie się atakowało Bundestag albo sterowało czołgiem :P

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...