Jump to content

BlackFlame


Recommended Posts

Imię: BlackFlame

CM: Czarny płomień na czerwonym kole

Wygląd:GdrBTFb.png

Opis: Ekspert w dziedzinie magii ognia. Potrafi wytworzyć czarny ogień (lepi się on do wszystkiego i pali się tak długo aż zostanie wygaszony przez tego kto go stworzył lub spali to do czego się przylepił). Wieloletni podróżnik.

Historia: BlackFlame urodził się i wychował w Hoofington. Jego ojciec był podróżnikiem. Gdy BlackFlame miał 7 lat ojciec zabrał go na pierwszą wspólną wyprawę. Od tego czasu podróżowali razem. Podczas wspólnych wypraw uczył go magii. Gdy miał 15 lat BlackFlame uratował ojca od śmierci używając czarnego ognia by pokonać Mantikorę. Wtedy zdobył swój uroczy znaczek. Jego ojciec niestety zmarł 2 lata później. Od tego czasu BlackFlame nie rozstawał się z pamiątką po ojcu: jego dziennikiem wypraw. Podczas jednej ze swych podróży spotkał Kage Torino. Ten był zainteresowany jego zdolnościami i zaproponował mu przyłączenie się do Gwardii Cieni. BlackFlame zgodził się i odtąd pracował dla niego wykonując różne, czasem niebezpieczne zadania. Kage nauczył go jak przybierać formę anthro i wyszkolił go we władaniu Ostrzem Cienia, bronią, która może zmieniać swój kształt w dowolną inną broń białą i jest w stanie przeciąć niemal wszystko.

Link to comment

O stary :rarity4:!

1

Zanim napiszesz OC to wpierw przeczytaj pare innych(takich pożądnych np.Dusty Flower, Fireblast) i zobacz jak to jest rozbudowane, jaka długość historii i jake elementy

2

Szkoda że obrazek z pony creatora(tak poza tym pysk jest kobiecy-męskie są kwadraciaste)

3

Jak już robisz obrazek w pony creator to zrób chociaż więcej niż jeden i nie przekminiaj - te bransoletki, zęby i przede wszystkim OCZY!

to chyba tyle (na razie!)

Link to comment

Przynajmniej nie jest to kolejny alicorn... Jednak klejący się czarny ( po cholere ? by wyglądał op i mhrocznie ? ) ogień,overpower mieczyk,który jest zupełnie nieprzydatny ( Po co mu ten przekokszony złom,skoro już sama magia jest op) oraz ANTHRO ( Jak ... Jak to niby możliwe... To jest jeszcze głupsze niż robienie Alicorna ) są koszmarne i psują ogólne wrażenie .

Pony Creator jest bardzo prymitywnym narzędziem,jednak te kły,branzolety na kopytach oraz tego rodzaju oczy wyglądają wręcz komicznie .

Jak już inni użytkownicy pisali : Zapoznaj się z prawidłowo stworzonym OC zanim opublikujesz własne .

Link to comment
×
×
  • Create New...