Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Kaczusiowy

Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii. Nadejście Chłodu. [Dramat] [Przygoda]

Recommended Posts

Witajcie ponownie, w moim ulubionym dziale forum!

Dziś chciałbym przedstawić Wam kontynuację mojego opowiadania pod tytułem "Wspomnienia, czyli dawno temu w Equestrii..." oraz "Chłodu Północy" Niklasa.

Po upadku Chaosu, Harmonia powróciła do normy, a świat wydaje się rodzić w nowych, lepszych barwach. Jednak okazuje się, że problemy mogą nadejść z nieoczekiwane, zdawałoby się zapomnianej strony. Lecz tym razem, gra toczyć się będzie o wiele większą stawkę.

Opowiadanie to, utrzymane jest w konwencji swej poprzedniczki. Jednak muszę nadmienić, że będzie zawierać nieco więcej tajemniczych, a w zasadzie mrocznych momentów - innymi słowy, będzie wypadkową pomiędzy "Wspomnieniami" a "Chłodem", co zresztą symbolizuje tytuł. Aktualizacji będzie można się spodziewać niestety nieco rzadziej niż dotychczas (cóż, "matura"), w moim założeniu co dwa tygodnie.

A więc, nie przedłużając:

Część I

Zapraszam do czytania i komentowania!

(Uwaga: po dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugiej wakacyjnej przerwie, nowy rozdział powinien pojawić się gdzieś na przełomie września i października.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja pozwolę sobie dodać od siebie mały bonusik, który zrobiłem na potrzeby fica...

Dołączona grafika

Taka tam okładeczka ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytałem pierwszy rozdział i czekam na następne, bo na podstawie tego jednego trudno wyrazić swoją opinię. Czuję chaos, czuję zło. To lubię. Na razie trzymasz mnie w niepewności, co do tego "zła". Pozostaje mi czekać i przekonać się na własnej skórze, co się tam stanie. Czekam więc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie (oprócz tłumaczenia "Airshippingu", uznano za go zbyt dwuznaczny) tam się znalazły. Akurat "Nadejścia Chłodu" nie wysyłałem, z racji tego, że wiedziałem o zbliżającej się przerwie w pisaniu. Ale już niedługo pojawi się kolejna część.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacny fic. Mam nadzieję, że dalsze części się pojawią, wcześniejsze opowiadania gwarantem jakości, solidności i odpowiedniego budowania nastroju. A całość zapowiada się naprawdę dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...