Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Pawlex

Warframe

Recommended Posts

No ! Trochę czasu minęło, ale trzeba się szykować na wojnę Tenno.

Nick w grze mam taki: Halidziak

Mam prawie wszystko co tylko jest w grze i jestem w nią miszczu.

Jak ktoś chce to chętnie pokażę co i jak i nauczę podstaw i nie tylko. Prowadzę też rekrutację do aktywnego klanu ( Zawsze jest około 10 osób ). Jeżeli jesteście zainteresowani wspólną grą w miłej atmosferze to wbijajcie na TS: www.gaarm.ovh Jeżeli mnie nie będzie to nie martwcie się ktoś się wami zaopiekuje, a przyjmują od 0 rangi. Jedyny wymóg to Ts i bycie aktywnym, no i jeszcze +16 lat.

Excalibur jest spoko, nie wiem co w nim takiego złego, jegu 4 skill w połączeniu z odpowiednimi modami i bronią białą robi sieczkę do 100 levela wrogów.

[bierze do ręki diamentową łopatę i odkopuje]

Niedawno Warframe wyszedł na Switcha, a że jest darmowy, to postanowiłem go przetestować (czy działa płynnie, czy może tak jak ARK). Grałem w tą grę ładnych kilka lat temu na PS4 (chyba 2014r) i nie przypadła mi do gustu. Nie pamiętam dlaczego, ale ją wywaliłem. Tak czy inaczej, teraz do niej wróciłem i jestem zachwycony:YEtmX: 

Warframe to w wielkim skrócie: gra jakości AAA, która jest w pełni darmowa, pęka w szwach od zawartości, zaś walka to po prostu czysta poezja. Mapy są bardzo fajnie zaprojektowane, różnorodne i naprawdę ładne. Oprawa audio/wideo trzyma wysoki poziom, a animacje robią naprawdę duże wrażenie. Jeśli to ma dla kogoś znaczenie, to na PS4, XBox One i PC jest w polskiej wersji językowej (napisy). POLECAM

Trailer 

Spoiler