Skocz do zawartości

Prace MiszyPL


MiszaPL

Recommended Posts

Chciałabym powiedzieć, że pomyliłaś obrazki w pierwszym poście. Z tego, co zauważyłam, OC Violet Star dałaś do spojlera "Dla Swahili", a moją do "Dla Violet Star". Powinno być na odwrót. 

Mnie się wydaję, że wszystko jest w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam po dłuuuugiej przerwie! Mogę wstawić moje 2 prace które zrobiłam. Muszę skończyć jeszcze 2 requesty, których mi się baaardzo nie chce zrobić. Ale to nie ważne! Oto pokazuję pierwszy rysunek:

caving_flames_by_klarapl-d64fzi6.jpg

Jest on z historii mojego OC, której nikt nigdy (prawdopodobnie) nie zobaczy. Jest on oczywiście zły.

Teraz pokażę prezent dla mojego kuzyna z okazji urodzin! Spóźniłam się troszeczkę... ale to nie zmienia faktu, że zrobiłam to od serca. Proszę:

prazent_dla_kuzyna_by_klarapl-d64g0m4.jp

Bałam się trochę, że będzie smutny przez nie pojawienie się na skype. To takie małe "przeprosiny".

To na dzisiaj tyle. Proszę o szczerą krytykę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaiste, masz styl i umiesz rysować kuce (ja niestety nie, po kilku próbach przerzuciłem się na rysowanie postaci człekopodobnych :P). Na cieniowanie nie narzkaj bo jest płynne, aczkolwiek nie doskonałe (nie że ja to lepiej robię :ming:). Ale praktyka czyni mistrza. No i bardzo ładnie dobrane i umiejscowione kolory. Czyli: Zaiste zacne to jest Milordzie, proszę o więcej *W oddali słychać "MOAAR!!!"*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję na wszystko co święte (I tobie) wreszcie jakiś komentarz! :wrWgR:  Miło mi słyszeć nie tylko zalety, lecz i wady. Człowiek nie może się rozwijać bez wytykania błędów. Milordzie, :cydr:  cieszę się twym przybyciem do mego tematu, dłużej bym nie wytrzymała bez odwiedzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę waćpanno (?) cała przyjemność po mojej stronie. Wad za dużo Ci nie wytknę, bo sam nie jestem koneserem. Tylko z cieniowaniem musisz poćwiczyć, ale wg. mnie to najtrudniejsza część rysunku.

PS. Temat z moimi miernej jakości rysunkami też gdzieś zdycha :ming:

PPS. Ja kucyków nie umiem rysować, powiedz milordzie DLACZEGO!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Ciekawe, są one bardzo ładne według mnie, szczególnie podoba mi się smutna Fluttershy. Najważniejsze, że są one robione z twojej wyobraźni, a nie przerysowujesz z internetu. Swoją drogą ładnie ci to wychodzi, lecz gdybyś jeszcze popracowała nad niektórymi elementami naprzykład zauważyłem w niektórych rysunkach, że przednie (łapy?) są trochę chude tam gdzie się zaczynają, ale to taki drobny szczegół. Tak jak powiedziałem bardzo ładnie Ci to wychodzi i zachęcam do tworzenia więcej, przemawia za tym też twój młody wiek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za komentarz! Chude "łapy" rysuję już w taki sposób, może komuś to przeszkadzać, więc spróbuję robić trochę grubsze. Mam zamiar sobie kupić tablet graficzny by móc ładniej (mam nadzieję) rysować kucyki. Pozdrawiam! :hug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...