Skocz do zawartości

Prace MiszyPL


MiszaPL

Recommended Posts

Witam!
Jest to mój pierwszy post na tym forum. Mam 13 lat. Bardzo bym chciała pokazać tu moje prace, które ktoś szczerze skrytykuje. Kucyki rysuję pół roku, a koloruję gdzieś od kilku tygodni. Na początek dam tylko 3 prace. Już nie przedłużając, oto one:


kucyk_by_klarapl-d5y7q13.jpg

Jest to pierwszy rysunek, w którym tylko światło jest źle położone. Mimo to, jestem z niego zadowolona.


kucyk_zlodziej_by_klarapl-d5ybwkq.jpg


Miły dla oka, nie jest jednak czymś wyjątkowym. Była to moja kolejna lekcja cieniowania.


oc__lively_mind_by_klarapl-d61fzb5.jpg


Jest to mój OC, Lively Mind. Pierwszy raz użyłam tu kolorowych cienkopisów. Jak ja jestem z niej zadowolona, to tego nie da się wyobrazić!

To chyba tyle w moim poście. Mam nadzieję, że chociaż trochę się wam spodobały. Następnym razem spróbuje dać więcej prac. Życzę miłego dnia i Pozdrawiam!

DODATEK:
Pomyślałam, że skoro niektórzy polubili moje prace, to dam link na mój DeviantArt. Proszę:
http://klarapl.deviantart.com/

PS. Jestem tak samo KlaraPL jak i MiszaPL.

DODATEK 2:
Specjalnie chcę pokazać wam, jak kiedyś szkicowałam kucyki. Uwaga, bo możecie nie uwierzyć.


smutna_fluttershy_by_klarapl-d5i4lex.jpg


Smutna Fluttershy.


rainbow_dash_by_klarapl-d5i4m0t.jpg


Rainbow Dash.

DODATEK 3:
Oto daję wam requesty dla Swahili, Violet Star i Mrs. Octavia. Mam nadzieję, że nic nie zepsułam.

Dla Violet Star

_request__dla_violet_star_by_klarapl-d61

 


Dla Swahili
_request__azure_flame_by_klarapl-d61tvq3


Dla Mrs.Octavia

_request__hungary_by_klarapl-d61xixa.jpg

 

Znowu dla Mrs.Octavia
_request__golden_fly_by_klarapl-d6261rd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rysunki bardzo się podobają, masz oryginalny styl, a w końcu oryginalność i talent najważniejsze. Ty posiadasz obydwa :hug: Czekam na kolejne świetne prace :D

Dziękuję! :pinkie4: Miło mi to słyszeć. Po twojej reputacji przypuszczam, że to bardzo duży komplement. Jak będę miała czas, to zrobię o wiele więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super rysujesz, to ja w twoim wieku.....brrrr strach pomyśleć jakie maszkary rysowałam.

Hehe... kiedy zaczynałam, to też były okropne, ale rozdawałam w mojej klasie. :D Trzeba doskonalić swoje umiejętności, a do tego przydać się może jeszcze odpowiedni krytyk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje rysunki są wspaniałe! Masz bardzo fajny styl rysowania, który mi się bardzo podoba. Mam do ciebie przeogromną prośbę narysuj proszę moją OC! Tutaj masz miniaturę. Jeśli nie masz czasu czy coś to rozumiem.

Pff... Czas to ja zjadam na śniadanie, obiad i kolacje! Czasami jestem tylko na małej diecie. Mogłabyś mi podać imię OC to wrzucę na DA.

PS. Już jest w robocie, ale prawdopodobnie jutro będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poproszę o moją OC, Azure Flame. Tu jest jej wygląd: 1 2 3. I jeszcze znaczek: CM. Nie sprawi ci to chyba problemu?

Oczywiście, że nie, ale niestety będziesz musiała poczekać. Robię już OC dla Violet Star. Postaram się jak najszybciej, lecz nie będzie łatwo, bo we wtorek jest sprawdzian z angielskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho! Ho! HOOOOOO! A któż tutaj zawitał? :0

Pokazałaś tutaj swoje (jak na ten czas) trzy najlepsze prace jakie pamiętam!

Szkoda , że nie dałaś do porównania swoich pierwszych obrazków :(

Jednak też wielka szkoda ,że nie skonsultowałaś się ze mną przed kupowaniem cienkopisów ,bo osobiście bym poleciła flamastry ;) ...dobre są jeżeli chodzi o ćwiczenie na nich lineartów i masz wtedy większa game kolorów.

Ćwicz ,koloruj, bierz requesty ,albo może lepiej art trades! (Ty komuś rysujesz daną postać ,a druga persona ma Ci się odwdzięczyć tym samym) ...Jednak widzę ,że masz jeszcze czasami problem z dociskaniem zbyt mocno ołówka ..odbija się to przy kolorowaniu .. Jak przyjadę muszę Cię oduczyć tego nawyku :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho! Ho! HOOOOOO! A któż tutaj zawitał? :0

Pokazałaś tutaj swoje (jak na ten czas) trzy najlepsze prace jakie pamiętam!

Szkoda , że nie dałaś do porównania swoich pierwszych obrazków :(

Jednak też wielka szkoda ,że nie skonsultowałaś się ze mną przed kupowaniem cienkopisów ,bo osobiście bym poleciła flamastry ;) ...dobre są jeżeli chodzi o ćwiczenie na nich lineartów i masz wtedy większa game kolorów.

Ćwicz ,koloruj, bierz requesty ,albo może lepiej art trades! (Ty komuś rysujesz daną postać ,a druga persona ma Ci się odwdzięczyć tym samym) ...Jednak widzę ,że masz jeszcze czasami problem z dociskaniem zbyt mocno ołówka ..odbija się to przy kolorowaniu .. Jak przyjadę muszę Cię oduczyć tego nawyku :>

Dz-Dzięki za komentarz! Miałam nadzieję, że ktoś ze znajomych mnie tu znajdzie! A mam takie małe pytanko... Czy gdybyś mogła, to byś do mnie przyjechała w sobotę? Bardzo by mi na tym zależało.

PS. Dodasz mnie na Skype? :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałaś szczęście , że weszłam ,bo zazwyczaj nie odwiedzam nowych tematów w fanartach

Co jak co ,ale na nadal czekam na jakiś Twój stary obrazek. Dobrze by było gdybyś wstawiła jakiś stary i nowy do porównania.. może to by zmotywowało innych początkujących do przyjmowania krytyki? Uważam ,że jest to rewelacyjny pomysł.

Rób też tutaj często aktualizacje w tym temacie i możesz oczywiście podać innym link tutaj do Twojego DA C:

Mogę wpaść w sobotę tam do was do Będzina ...z tego co mi wiadomo Tom będzie zajęty w ten weekend.

Niestety na Skype nie mogę Ciebie dodać :( ...obecnie mieszkam u niego ....a on starsze lubi mnie irytować i głupio wcinać się w rozmowy :\

Będę w sobotę to pogadamy c:

P.S następnym razem takie pytanka to mi dawaj w komentarzach do profilu..Jesteś nowa i raz moglo się zdarzyć ,ale obie zrobiłyśmy mały off topic teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się, ale na prace będziesz trochę czekać. Mam narysować już jeden OC, ale sądzę, że jeżeli nie będzie żadnych trudniejszych sprawdzianów/kartkówek w szkole to spokojnie zrobię jeszcze w tym tygodniu. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...