Skocz do zawartości

Ostatnie pięć minut [Sad] [Human]


Gość Iluzja Pie

Recommended Posts

Gość Iluzja Pie

Witajcie.

Z tej strony mały pomocnik Pinkameny Diane Pie.

Napisałem to opowiadanie z myślą o tym, co nas czeka gdy Śmierć zacznie nadchodzić wielkimi krokami w naszym kierunku.

A może to nastąpić w każdej chwili.

To krótkie opowiadanie to jedynie moje fantazje na temat tego co może się wtedy zdarzyć.

Uwagi!

- Zawiera jedno przekleństwo ( Wypadało napisać )

- Nie , nie jestem chory i umierający, to jedynie moje fantazje.

Miłego czytania

Kamil Pie , Współprowadzący konto .

Ostatnie pięć minut

Zapraszam do komentowania, naprawdę trudno stwierdzić co się zrobiło źle a co dobrze bez waszego zaangażowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Bardzo ładne opowiadanie, da się wczuć w to i przeczytać, nie jest to może bardzo długie, ale mnie osobiście bardzo się podobają takie krótkie opowiadania. Błędów nie zauważyłem ponieważ czytałem nie zwracając uwagi na nie, ale powiem iż jest to świetnie :) 4,5/5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Uhh.. nie wiem od czego mam zacząć. Opowiadanie może i jest krótkie, ale naprawdę świetnie się je czytało. Dało również sporo do myślenia, pomimo że nie jest to temat o kucykach. Były pewne błędy, ale  to mało istotne. Gratuluję Ci świetnej pracy naprawdę, śmierć jest ciężkim tematem i dość smutną rzeczą. Z chęcią poczytałbym jeszcze jakąś Twoją pracę ;d. Gratulacje jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Iluzja Pie

Drogi PitPL będziesz miał niedługo szansę przeczytać moją drugą pracę, również o podobnej tematyce ale troszkę dłuższej.
Dziękuję za uwagę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...