Skocz do zawartości

Zapytaj Brave Winga


Ruhisu

Recommended Posts

Ogólnie jest sprawa. Brave Wing trochę się wstydzi ale nie mówcie mu, że zaproponowałem Wam abyście go tutaj pytaniami pomęczyli ok?:D

 

- Stoję obok Ciebie i wiem co piszesz...

 

To siadaj i pisz, wreszcie może się nauczysz pisać tymi kopytami.

 

 

Hej! Melduje się Brave Wing.

...

...

te klawisze, tak bardzo kopyta....

 

 

...Wiecie, nie jestem w Equestrii zbyt długo i wielu rzeczy jeszcze nie rozumiem dlatego myślę, że to raczej ja powinienem zadawać pytania Wam 

 

W każdym razie... Spróbuję! Do odważnych świat należy.

Pytajcie śmiało. Może mało jest rzeczy, które mógłbym opowiedzieć o sobie ale kto wie, może będziecie chcieli się czegoś dowiedzieć o moim świecie...

 

Kurcze... Wybaczcie ale nadal trudno mi się przyzwyczaić do pisania kopytami po klawiaturze...

Hehe...

 

 

post-3251-0-75619300-1366569550_thumb.pn

Link do komentarza

Mam kilka pytań

1. Jest coś czego naprawdę naprawdę się boisz?

2. Masz jakieś jedno konkretne marzenie?

3. Jaki masz cel w życiu?

 

To chyba wszystko mam nadzieję, że odpowiesz i powodzenia w pisaniu na klawiaturze!

 

1. Boję się tego, że mogę być nieprzydatny. Przeraża mnie świadomość, że coś może być zbędne. Boję się też trochę trąb powietrznych bo tam skąd pochodzę występują dość często. Częściowo udało mi się to przezwyciężyć lataniem.

2. Cóż... moim marzeniem było latanie i zrealizowało się w momencie ukończenia akademii. Jest to cały czas moim marzeniem i nigdy nie mam zamiaru z tego rezygnować i chcę się cały czas doskonalić.

 

Powiedział pegaz, który nie potrafi latać XD

-Cwaniak się znalazł! Ciekawe jakbyś Ty się zachował jakbyś znalazł się w takiej sytuacji.

 

3. Mieć trochę więcej śmiałości wobec AppleJack.

Hyhy... wstydzisz się dziewczyn! :D

 

Bo Cię przywiążę do skrzydła! Zobaczymy jak zniesiesz potrójnego sonic booma bez zabezpieczeń

Link do komentarza

1. Planeta z której pochodzę jest zbudowana przez przodków z Ziemii, którzy ją kiedyś skolonizowali dlatego historia naszego lotnictwa jest dość młoda jednak kiedy zostały otwarte połączenia gospodarcze między Karis a Ziemią, wiele rzeczy z historii Ziemii stanęło przed Karisianami otworem. Poszperałem trochę na temat historii ziemskiej awiacji i przyznam, że jest fascynująca. Nawet miałem okazję kiedyś pilotować Spitfire'a

 

2. Dobre pytanie. W akademii propagowane było ostre dryllowanie jednak często miałem problemy z przełożonymi bo robiłem niektóre rzeczy po swojemu.

 

3. Twilight coś mi o nim wspominała, że niby jestem podobny ale nie miałem okazji go osobiście poznać.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...