Skocz do zawartości

Rysunki Campera ^^


camper1997

Recommended Posts

A więc tak.Ta mój pierwszy post więc się przedstawię .Witam!!! =)

Rysuje trochę.Co prawda hobbistycznie ale ujdzie XD

 

Tutaj wstawię pierwsze rysunki

(czyli jak zaczynałem rysować kucyki,rysowałem to z myślą o ćwiczeniach więc nie są jakieś bajeczne)

PS.Są to głównie uchwycone chwile z bajki "mlp".

IMG_1394.JPG

 

 

IMG_1393.JPG

 

Tutaj już Derpi ^^ 

PS.Rysunek ja rysowałem ,ale pomysł nie jest mój

 

IMG_1392.JPG

 

Wstawiam również to aby wam pokazać jak na ogół rysuje.

IMG_1391.JPG

 

IMG_1395.JPG

 

IMG_1397.JPG

 

IMG_1396.JPG

Nie miałem szansy jeszcze za dużo rysować kucyków pony, jednak planuje(czyli nie wiem co z tego wyjdzie ^^)

aby narysować(tym razem rysunek mojego autorstwa)połączenie mlp z Walking Dead.

Tutaj wstawiam małe rysunki.To są ćwiczenia do narysowania właśnie tego rysunku.

 

IMG_1399.JPG

IMG_1398.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Zależy co rozumiesz przez połączenie Walking Dead i MLP
Bo jeżeli chciałbyś bardzo trudne zadanie to narysuj mi Daryla Dixona opierającego się o Pinkie Pie.
Uwielbiam te dwie postacie z tych seriali :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie za często bo to zepsuje efekt ^^

 

A to co znaczy :P 

Staraj się własnie często tworzyć i wrzucać bo to pomoże Ci się lepiej rozwijać w rysunku. Rysunek jak muzyka, rzecz trzeba wyćwiczyć. Oczywiście nie namawiam by było to kosztem szkoły etc, ale jak by coś Cię natchnęło to wal śmiało! Widzę że lubisz eksperymentować, a eksperymentowanie w sztuce to rzecz cudowna! Sam Leonardo da Vinci sporo eksperymentował^^ Można odkryć coś fajnego, wyrobić ciekawy oryginalny styl...tak...nie bójmy się eksperymentować w sztuce :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narysowałem Apple Jack.Moment uchwycony z odcinka z przesławną Trixi!!!!  :trixie:

 

 

Przepraszam za kolory...niestety za dużo pomarańczowego użyłem...i coś nie wyszło

 

 

IMG_1411.JPG

 

 

 

 

Co do rysunku pinki pie z Darylem Dixonem

To zobaczę czemu nie ^^

Może coś wymyśle :derp2:

 

Niczego nie obiecuje ale coś mi mów że coś bazgrnę   :cGfSS:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz opisać jak to ma wyglądać czy wolisz abym sam coś wymyślił(jeśli sprecyzujesz jak to ma wyglądać czyli tło, w jakich pozach występują itd. ułatwiło by mi to utrafienie w twój gust. Tak to jak z loterią a nigdy czegoś takiego nie rysowałem więc musisz uzbroić cię w cierpliwość)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem..Zauważyłem na tym forum przyrost artystów :vinylderp: i tak patrze że może mógłbym zrobić coś w rodzaju poradnik , z zdjęciami itd.Tylko nie wiem w jaki to dział dać.Może w ten weekend będę miał czas to zrobię coś takiego.Chodziłem na zajęcia artystyczne ale olałem je bo gość niczego mnie nie uczył ^^ Sam się wszystkiego nauczyłem :rd8:  i co nie co o rysowaniu wiem. Czy są osoby które chciały by coś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Rysunki kucyków wychodzą ci świetnie. Ogólnie ładnie rysujesz i masz fajny styl rysowania. Jeśli będziesz miał czas to spróbuj narysować Fluffle Puff. Chciałabym zobaczyć jak wyjdzie ci rysowanie puszystych kucyków :omnom:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...